23 darmowe plakaty do druku ZOBACZCIE KONIECZNIE

0

Na Plakatówkę natknęłam się przez przypadek w sieci. Uwielbiam takie przypadki! Iza tworzy fantastyczne plakaty, które za darmo udostępnia na swoim blogu. 23 z nich podarowała Światowi Rodziców – możecie je do woli ściągać i dekorować pokoje dzieciaków. Bardzo, bardzo polecam! Plakaty są w formacie A4, ale możecie je drukować także w mniejszych rozmiarach.

Iza ma wyjątkowego szefa artystycznego – własną córkę. – To mój największy motywator i inspiracja, pierwsze potworki powstały właśnie dla niej – przyznaje artystka.
Na co dzień prowadzi warsztaty – tworzy z dzieciakami i seniorami biżuterię artystyczną, linoryty, pieczątki. Ale zawsze ciągnęło ją do rysowania plakatów, tym bardziej, że miała mnóstwo projektów w szufladzie i na dysku, a jeszcze więcej w głowie.
Iza długo wahała się, czy założyć bloga, bo nie była przekonana, że jej grafiki są wystarczająco dobre. – A z drugiej strony nie chciałam ich już kisić u siebie. Dzisiaj dostaję zdjęcia pokoi przystrojonych moimi plakatami i się wzruszam! – mówi.
Mnie najbardziej u Izy urzekł minimalizm. Jak wiecie, uwielbiam styl skandynawski, który widzę niemal w każdej pracy. Jestem też fanką plakatów z sympatycznymi sentencjami – to także znalazłam na blogu Plakatówka.
Na koniec niespodzianka – plakaty na dzień ojca. Napiszcie koniecznie, jak wam się podobają i czy chcielibyście więcej rysunków od Plakatówki!
I jeszcze kilka ważnych uwag: Plakaty możecie spokojnie drukować na domowej drukarce – do druku najlepiej użyć grubszego papieru. Podczas wydruku ustawcie drukarkę na najwyższą jakość. Grafiki są wyłącznie do użytku prywatnego!
A jeżeli szukacie ciekawej oprawy dla plakatówkowych grafik, zerknijcie koniecznie na fantastyczne ramki w różnych formatach.
Udostępnij

Zostaw komentarz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.