Modne lato w kilku odsłonach

0

Doczekaliśmy się! Lato już w kalendarzu i – co ważniejsze – za oknami. Na chwilę żegnamy się z kurtkami (nie będziemy tęsknić!), a dzianinowe czapki wkładamy na dno szafy. Niech żyją kapelusze i lekkie, przeciwsłoneczne bandamki, niech żyje jeans, niech żyją lody! :-) A jak wygląda lato w Cool Club?

W letniej kolekcji Cool Club modny jeans spotkacie na każdym kroku – zarówno w wydaniu dziewczęcym, jak i dla małych dżentelmenów. Nie zawsze jest to klasyczny denim – czasem pod jeans podszywa się „zwykła” bawełna. Zwiewne jeansowe sukienki, szorty czy koszule to must have tego sezonu.

Cool Club: Sukienka jeansowa, 50 zł; Sukienka dresowa, 40 zł; Szorty jeansowe, 50 zł; Koszula jeansowa,  40 zł

Lato to też czas imprezowania – komunie, śluby i inne ważne uroczystości wymagają wyjątkowej oprawy. W sklepie Smyk znajdziecie mnóstwo ubrań na szczególne okazje – na małych elegantów czekają muchy, krawaty, koszule i marynarki, na damy – suknie i sukienki. Są wdzięczne „bezy”, a miłośników  minimalizmu – koronkowe, proste kreacje.

Cool Club: Sukienka wizytowa, 60 zł; Baleriny, 40 zł; Mucha, 20 zł; Marynarka, 80 zł; Komplet niemowlęcy, 45 zł; Granatowa sukienka wizytowa, 60 zł

Motywy kwiatowe – po raz kolejny mocny trend w kolekcjach letnich – znajdziecie nie tylko w oczywistych miejscach. Ukwiecone są nawet buty, więc modnym można być tego lata już od stóp.

Cool Club: Trampki, 35 zł; Szorty, 35 zł; Baleriny dziewczęce, 40 zł

 

Szukasz innych ubranek z kolekcji Cool Club? Zobacz więcej!

Udostępnij

Zostaw komentarz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.