Do boju Polsko! Koszulki i gadżety dla małych kibiców

0

Mam nadzieję, że szykujecie powoli flagi, szaliki i gardła. No i że przez te gardła nie będzie musiało przechodzić smętne „nic się nie stało, chłopaki nic się nie stało” ;-) Choć nasze orły nie zdobędą więcej bramek tylko dlatego, że wskoczymy w narodowe barwy, zawsze miło dopingować z jakimś biało-czerwonym akcentem – szczególnie jeżeli jest się małym kibicem.

Koszulki, bluzy, spodenki, a nawet bodziaki – producenci stanęli na wysokości zadania i pomyśleli o wszystkich – nawet tych kilkudziesięciocentymetrowych – kibicach.

Koszulka dziecięca z wysokiej jakości bawełny; możliwy wybór numeru oraz nadruk nazwiska/imienia/ksywki; 49,90 zł; Cool Club, bluza sportowa; od 69.90 zł; body dziecięce z godłem Polski, 34,90 zł

Są koszulki? Nie może zabraknąć szalików i czapek! Tych także jest do wyboru od groma i ciut ciut. Czapki są najczęściej w rozmiarach uniwersalnych, więc mogą być nieco za duże dla dzieciaków. Igła, nitka plus podstawy z zet-pe-te (tudzież miła babcia) powinny wystarczyć, by rozwiązać ten problem. W zestawieniu poniżej małe co nieco dla miłośników Wikingów i Dzikiego Zachodu.

Czapka kibica z rogami, 10,01 zł; Kowbojski kapelusz kibica, 31,90 zł; Szalik kibica, 19,99 zł

Nie tylko szata zdobi kibica! Wiadomo, że równie ważne są dźwięki wydawane paszczą – śpiewy z wysoko podniesioną flagą, okrzyki (do sędziego, że jest kalosz, do zawodników – by podali do przodu ewentualnie – by się skupili, bo przecież taką kasę zarabiają, że hoho, a grają jak partacze), gwizdy i trąbnięcia. Pół biedy, jeżeli sąsiedzi też są kibicami. Jeżeli nie – pomyślcie, czy nie sprezentować im na czas mundialu zatyczek do uszu :-)

PS. Kolorować można nie tylko twarze! Są też specjalne spray’e do włosów. Kolory? No jak! Biało-czerwone!

trąbka patriotyczna – z flagą; 4,99 zł; farbki do makijażu, 12,99 zł; czerwony spray do włosów, 12.99 zł; flaga Polski, 2,55 zł

Ciągle mało? Kliknijcie w obrazek poniżej. Tam znajdziecie setki innych gadżetów – kubków, naklejek, piłek, bramek do grania w nogę, a nawet wielkich puf w kształcie piłki. Jest w czym wybierać!

Setki innych produktów dla miłośników futbolu w najniższych cenach znajdziesz w STREFIE KIBICA CENEO  
Udostępnij

Zostaw komentarz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.