Elektroniczna niania do 500 zł – przegląd

0

Elektroniczna niania to doskonała pomoc dla rodziców. Dzięki niej mogą monitorować pokój dziecka i szybko reagować na każdą potrzebę maleństwa. W pełni wyposażone, profesjonalne nianie elektroniczne są bardzo drogie – to koszt rzędu nawet 1000 zł! Dlatego przygotowaliśmy dla Was zestawienie bardzo dobrych, sprawdzonych urządzeń w przystępnej cenie. Oto propozycje niań elektronicznych do 500 zł, które spełnią oczekiwania każdego rodzica.

Jeśli spodoba Ci się jakiś produkt, kliknij w jego zdjęcie aby porównać ceny i kupić go taniej w Internecie.

1. Tomy TF500

Elektroniczna niania marki Tomy to proste urządzenie składające się z nadajnika i odbiornika umożliwiających dwustronną komunikację między pokojem dziecka a rodzicami. Wykorzystanie technologii DECT gwarantuje czysty, niezakłócony przekaz o wysokiej jakości dźwięku na dużych odległościach (do 350 m poza domem). Stacja jednostki dziecka wychwytuje nawet najcichszy szmer i wysyła powiadomienie do jednostki rodziców. Oprócz zaprogramowanego alarmu dźwiękowego TF500 ma wbudowany system ostrzegania kolorem. Niani rodziców zaczyna świecić barwnym światłem, co umożliwia odebranie wiadomości nawet w głośnych pomieszczeniach. Dodatkowe funkcje: powiadomienie o utracie zasięgu, niskim stanie baterii, lampka nocna.

Elektroniczna niania Tomy TF500

Elektroniczna niania Tomy TF500

2. Philips Avent 535/00

Elektroniczna niania Avent 535/00 pozwala na dwustronną transmisję w technologii DECT. Funkcja ECO ogranicza pobór energii w trakcie czuwania urządzenia i trwania transmisji. Duży zasięg (do 330 m) oraz powiadomienie o jego utracie umożliwia swobodne przemieszczanie się bez obawy, że stracimy kontakt z maleństwem. Jako rodzic możesz dostosować ramy parametrów monitorowanych przez nadajnik; dot. to regulacji czułości dźwięku oraz alteru o zmianie temperatury i wilgotności w pokoju dziecięcym (opcja pomiaru temperatury i wilgotności powietrza). Wszystkie informacje odczytasz z wyświetlaczy LED zamontowanych w nadajniku i odbiorniku. Akumulator odbiornika działa bezprzewodowo do 24 godzin. Dodatkową opcją jest lampka z kołysankami z możliwością zdalnego uruchomienia.

Elektroniczna niania Philips Avent 353/00

Elektroniczna niania Philips Avent 353/00

3. Angelcare AC401

Angelcare AC401 to urządzenie łączące funkcje elektrycznej niani z monitorem oddechu/ruchu. W skład zestawu wchodzą: bezprzewodowy odbiornik, bezprzewodowy nadajnik, dwie płytki sensoryczne reagujące na najmniejszy ruch wywołany oddechem śpiącego dziecka. W razie nieodnotowania ruchu przez 20 s, urządzenie wysyła powiadomienie do odbiornika rodziców. AC401 nadaje na wysokich częstotliwościach. Ponadto wyposażony został w system aktywacji głosem, termometr pokojowy z funkcją powiadamiania o zmianach, lampkę nocną, wskaźnik utraty zasięgu oraz regulację głośności. Zaletą urządzenia jest również ładny design: nadajnik ma formę aniołka.

Angelcare AC401: elektroniczna niania i monitor oddechu w jednym

Angelcare AC401: elektroniczna niania i monitor oddechu w jednym

4. Motorola MBP 31

Propozycja Motoroli to tzw. video niania. Odbiornik został wyposażony w kolorowy wyświetlacz LED 2,4″, na którym wyświetlany jest obraz zarejestrowany przez kamerę nadajnika. Relacja wideo umożliwia Ci kontrolowanie dziecka w dzień i w nocy (noktowizor). Transmisja odbywa się się w wysokiej częstotliwości (technologia DECT) przy maksymalnym zasięgu do 200 metrów. MBP 31 monitoruje temperaturę i wilgotność powietrza w pokoju dziecięcym i wysyła informacje oraz powiadomienia do odbiornika. Urządzenie pozwala na dwustronną komunikację. Plusem są wgrane fabrycznie kołysanki, które możesz puszczać dziecku, również zdalnie.

Video niania Motorola MBP 31

Video niania Motorola MBP 31

5. Tomy z kamerą Digital Video Plus TDV450 T71030

Video niania Tomy działa w wysokiej częstotliwości technologii DECT. Dwustronna komunikacja możliwa jest w promieniu 250 metrów. Przesłane dane są wyświetlane na kolorowym ekranie 3,5″. Został także wyposażony w system powiadomień, dzięki którym rodzic może w porę zareagować.: komunikaty o utracie zasięgu, niskim stanie baterii, wysokości i zmianach temperatury, wilgotności oraz natężenia dźwięku w pokoju dziecka. Dodatkowo możecie ustalić czasowe przypomnienie o karmieniu (przydatne w nocy). Wbudowany peager (funkcja przywoływania) ułatwi Wam zlokalizowanie zagubionego odbiornika.

Regulowana kamera pozwala monitorować dziecko i jego otoczenie przez całą dobę, również w trybie nocnym, dzięki funkcji nagrywania w podczerwieni.  Kontrolowanie kamery odbywa się zdalnie za pomocą komunikatora rodziców. Możesz powiększać i oddalać obraz. Kamera posiada opcję aparatu fotograficznego z możliwością wyświetlenia zdjęć w formie pokazu slajdów.

Tomy z kamerą Digital Video Plus TDV450 T71030

Tomy z kamerą Digital Video Plus TDV450 T71030

Udostępnij

Zostaw komentarz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.