Kolorowa pościel dla dziecka – przegląd

0

Wyboru pościeli dla naszego szkraba nie powinniśmy pozostawiać przypadkowi – wystrój pokoju to przecież kwestia, do której malcy przywiązują ogromną wagę. Dobrze dobrane poszewki będą nie tylko wspaniale prezentować się w dziecięcej sypialni, lecz także mogą nam pomóc w położeniu rozbrykanego szkraba do łóżka. Zobacz przegląd kolorowych pościeli dla dziecka.

Kolorowa pościel dla chłopca

pościel dla dziecka 1

Na grafika: 1. Pościel dzięcięca z Dobrym Dinozaurem, 64,99 zł; 2. Pościel dzięcięca ze Scooby Doo i dinozaurem, 69 zł

Kupno pościeli z motywem uwielbianym przez nasze dziecko sprawi, że jego sny nabiorą kolorów, a zarazem wpłyną pozytywnie na rozwój jego zainteresowań. Wszystkim małym odkrywcom i zapalonym fanom najnowszej bajki Disney’a, warto sprawić pościel z motywem Dobrych Dinozaurów – choć z pozoru groźne, te sympatyczne gady zapewnią naszemu dziecku barwne, wypełnione przygodami sny. Drugą opcją jest komplet pościeli z motywem Scooby Doo i dinozaura w 100 proc. wykonany z bawełny.

pościel dla dziecka 2

Na grafice: 1. Pościel bawełniania Minionki72,99 zł:, 2. Pościel dla chłopca w Minionki73,99 zł

Minionki to obecny hit, jeśli chodzi o bajkowe stwory – tych pociesznych żółtych maluchów wręcz nie sposób nie polubić. Na polskim rynku dostępnych jest multum gadżetów związanych z tą popularną serią bajek. Nie możemy pozwolić, aby zabrakło ich w pokoju naszego dziecka. Młodszy szkrab będzie wręcz zachwycony mogąc spać w towarzystwie Minionków, dlatego łatwiej będzie położyć go do łóżka.

pościel dla dziecka 3

Na grafice:  1. Kolorowa pościel w samochody, 69 zł; 2. Pościel z motywem Cars, 75,90 zł

W pokoju każdego rozrabiaki nie może zabraknąć miejsca na samochody… Motywy motoryzacyjne są nie tylko nawiązaniem do popularnej bajki, lecz także naturalnym kontynuowaniem zainteresowań sporej liczby młodych chłopców. Pościel z Zygzakiem, Złomkiem i innymi autami będzie chlubą sypialni naszego małego mężczyzny, którą chętnie pochwali się przed kolegami.

Kolorowa pościel dla dziewczynki

pościel dla dziecka 4

Na grafice: 1. Pościel dla dziewczynki Kubuś Puchatek, 45 zł; 2. Pościel dziewczęca Kubuś Puchatek i Przyjaciele, 119, zł

Bajkowa pościel często występuje również w motywach odpowiednich dla dziewczęcego pokoju – to doskonałe uzupełnienie sypialni naszej pociechy, która często utożsamia się z bohaterami swoich ulubionych filmów animowanych. Kubuś Puchatek to ponadczasowa bajka, którą uwielbiają zarówno dzieci, jak i dorośli. Pościel z takim motywem sprawi, że sny naszego dziecka będą równie słodkie, co ukochany przez misia miodek.

pościel dla dziecka 5

Na grafice: 1. Pościel dziewczęca Kraina Lodu, 79,90 zł; 2. Pościel bawełniana Frozen, 83,50 zł

Pościel związana z Krainą Lodu to absolutny „must have”, jeśli chodzi o wystrój pokoju małej księżniczki. Nic w tym dziwnego, bowiem dziewczynki na całym świecie oszalały na punkcie tej bajki, a Elsa i Anna z miejsca stały się zaliczane w poczet ulubionych bohaterek filmów animowanych. Pościel zrobiona jest ze 100 proc. bawełny, dzięki czemu zapewni wygodny wypoczynek naszym małym księżniczkom.

pościel dla dziecka 6

Na grafice: 1. Pościel dziewczęca Myszka Minnie, 62,99 zł; 2. Pościel dziewczęca My Little Pony, 60 zł

Młodszym dziewczynkom do gustu przypadnie z pewnością pościel z motywem popularnych koników My Little Pony lub z Myszką Minnie. Komplety dostępny w rozmiarze 160 x 200 cm, posiadają nadruki w bardzo intensywnych kolorach, które pozostają żywe nawet po kilku praniach. Taki dodatek z pewnością nada wyrazu sypialni naszej pociechy i uprzyjemni jej zasypianie.


Udostępnij

Zostaw komentarz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.