Łóżeczko z sennych marzeń dziecka – przegląd

3

Twój szkrab ciągle opowiada o swoim ulubionym bohaterze z bajki? A może pociecha wciąż ustawia zamek z klocków, w którym mieszka jej ukochana księżniczka? Jeśli przed tobą decyzja o zakupie nowego łóżeczka dla dziecka, to zachęcamy do zapoznania się z naszym przeglądem. Maluch z pewnością będzie zachwycony takim prezentem. Sprawdźmy zatem, jak bajeczne meble oferują nam producenci.

Okres dzieciństwa naszych pociech to czas nierozerwalnie związany z bajkami i ulubionymi postaciami. Maluchy chciałyby mieć wszystko, co łączyłoby je ze swoimi bohaterami: koszulki, zeszyty, zabawki, nawet meble. Łóżko w kształcie wozu strażackiego lub pirackiego statku stałoby się nie tylko spełnionym marzeniem, ale i niesamowitym wspomnieniem z młodzieńczych lat. Warto więc wziąć przy zakupie pod uwagę preferencje naszego malca. Oczywiście pod warunkiem, że takie łóżko wykonane jest solidnie i starannie oraz przy użyciu atestowanych i nietoksycznych farb.

łóżeczka dziecięce 1

Łóżko statek piracki z szufladą Cilek, 3961,12 zł

Produkt posiada Certyfikat GS(Geprüfte Sicherheit Potwierdzenie Bezpieczeństwa). Łóżko wykonane zostało z płyty pokrytej melaminą w kolorze starej deski. Producent zaopatrzył je przestronną, podzieloną na 3 części szufladę na zabawki lub pościel.

Łóżko statek Baby Best, 1039,50 zł

Łóżko wykonane z płyty MDF oraz drewna sosnowego. Pomalowane zostało wodnymi farbami akrylowymi z atestem stosowania w produkcji artykułów dla dzieci. Występuje standardowo w dwóch wersjach kolorystycznych: niebieskiej i czerwonej. W wersji na zamówienie istnieje także możliwość wykonania łóżka w innych kolorach oraz wymiarach.
łóżeczka dziecięce samochody

Łóżko dla dzieci samochód z szufladą Baby Best, 943 zł

Łóżko samochód z szufladą z naturalnego drewna sosnowego oraz płyty MDF. Produkt posiada atest użytkowania przez dziecko. Z pewnością pozwoli na wiele kreatywnych zabaw i wprawi malucha w dobry nastrój.

Łóżko dziecięce Frankhauer, 754 zł

Występuje w wielu wersjach kolorystycznych. W ofercie producenta znajdziesz model z motywem samochodu rajdowego, policji, straży pożarnej, a nawet różową wersję dla dziewczynek. Posiada zabudowane boki, które zwiększają bezpieczeństwo dziecka podczas snu.

Łóżko koparka Kidsaw, 1179 zł

Estetyczne łóżko dla dziecka przypominające koparkę. Przód ramy w kształcie łychy wykorzystać można na przechowywanie zabawek i innych skarbów naszego szkraba. Nogi imitują koła i opony. Całość została pomalowana natryskowo farbami ekologicznymi.
łóżeczka dziecięce wóz strażacki

Łóżko wóz strażacki Swarzędzkie Meble, 1103 zł

Łóżko w kształcie wozu strażackiego to nie lada gratka dla każdego malca, który chce w przyszłości gasić pożary. Co ciekawsze, auto posiada świecące światła (oświetlenie diodowe LED). Podejrzewamy, że nie tylko maluch będzie nim zachwycony.
łóżeczka dziecięce księżniczka

Łóżko księżniczki Kidkraft, 746,90 zł

Łóżko dla dzieci do 1,4 m wzrostu. Różowy kolor oraz złote motywy pozwolą każdej dziewczynce poczuć się jak prawdziwa księżniczka. Posiada zabezpieczające poręcze oraz wygodny schowek.

Łóżko kareta księżniczki Swarzędzkie Meble, 1743 zł

Łóżko kareta z wejściem po schodkach godne największej księżniczki. Wykonane z zostało z malowej płyty MDF. Sprzedawane jest w komplecie z materacem.
łóżeczka dziecięce dziewczynki
łóżeczka dziecięce

Łóżka ze zjeżdżalnią Ticaa, 1019 – 1790 zł (cena w zależności od wariantu)

Podejrzewamy, że łóżko ze zjeżdżalnią zachwyci każde dziecko. Producent oferuje nam szeroką gamę wariantów – od propozycji dla dziewczynek po bardziej chłopięce wersje. Do zestawu dołączona jest drabinka, po której pociecha może wspiąć się na łóżko. Istnieje możliwość montażu drabinki i zjeżdżalni zarówno po lewej, jak i po prawej stronie.

Stelaż wykonany został litego drewna sosnowego. Zestaw sprzedawany z zasłonką przednią i boczną.

Więcej łóżek i tapczaników dla starszych dzieci znajdziesz TUTAJ.

Udostępnij

3 komentarze

  1. Ja jak najbardziej polecam takie łóżka ponieważ mój brat kupił podobne łóżko od halmara mojej bratanicy.Z tego co wiem jest ona nim zachwycona.

Zostaw komentarz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.