Szkoła last minute: Promocje za pięć dwunasta. To się opłaca! (ZOBACZ)

0

Ociągaliście się ze skompletowaniem wyprawki? Nie ma tego złego, co by na tańsze nie wyszło!

Na początku mojej szkolnej kariery 1 września jawił się mi – zdeklarowanemu kujonowi ze skłonnościami do perfekcjonizmu – najfajniejszą datą w całym roku. Nie pamiętam, kiedy przejrzałam na oczy (myślę, że okolice 5.-6. klasy), ale od tej pory wszystko szykowałam na ostatnią chwilę, a nawet już po pierwszym dzwonku. I było super – na stoiskach z artykułami szkolnymi (*uwaga dla młodzieży – w czasach mojej młodości nikt jeszcze nie słyszał o internecie i wszystko trzeba było kupować w tzw. realu, stojąc przy ladzie i wskazując palcem na interesujący nas przedmiot) nie napierały na mnie tłumy, a i na jakąś przecenę można się było załapać. Dzisiaj – jak widzę – jest podobnie, z tą różnicą, że nie trzeba się ruszać z domu. O tempora, o mores! ;-)

1

Nasze razem w szkole – Nauka pisania, liczenia, śpiewania i wielu innych rzeczy, które przydadzą się każdemu początkującemu uczniowi
Język angielski, klasa 4-6, Project, wydanie egzaminacyjne – pięciopoziomowy kurs dla młodzieży do 15. roku życia, sprawdzony przez nauczycieli na całym świecie

innych podręczników w promocji szukajcie w księgarni Matras

Nie tylko książki można teraz wyrwać taniej – również ceny wielu przyborów szkolnych poszybowały w dół. Poniżej przykładowy zestaw dla wielbicieli różu i kotów – w sumie można na nim zaoszczędzić około 50 zł!

2

Piórnik My Little Friend – Z takim kociakiem pewnie dużo raźniej w szkolnej ławce
Tornister szkolny My Little Pony – Róż pogania fiolet i błękit, ale nie ma rady – dzieciaki uwielbiają Rainbow Dash i jej ekipę. Dla pocieszenia – bajkę o kucykach oglądają dzieci na całym świecie – ma około 100 wersji językowych!
Notes 80-kartowy – Poręczny i elegancki, zmieści się nawet w plecaczku przedszkolaka
Worek na buty My Little Friend – Skoro piórnik, to dlaczego nie worek na buty? Takich słodziaków nigdy za wiele

Im dalej w las, tym pewnie będzie taniej. Świetnie zorganizowani rodzice mogą nawet pomyśleć o zakupach na zapas – na przyszły rok szkolny. Wystarczy dać piątaka wróżce i dowiedzieć się, jaki kucyk/piłkarz/superbohater będzie wtedy w modzie.

Udostępnij

Zostaw komentarz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.