Data publikacji:

Przegląd pudełek śniadaniowych

Autor:

Tegoroczne ferie zimowe powoli dobiegają końca. Wkrótce reszta uczniów z powrotem zasiądzie w swoich szkolnych ławkach. Zadbaj o zdrowy posiłek małego żaka, przygotowując mu pyszne i pożywne drugie śniadanie. Przedstawiamy nasze propozycje pudełek śniadaniowych na semestr letni.

Jeśli spodoba Ci się jakiś produkt, kliknij w jego zdjęcie, aby porównać ceny i kupić go taniej w Internecie.

W semestrze letnim na Twojego malucha czekają nowe wyzwania. Nie tylko zacznie uczyć się trudniejszych rzeczy. Wraz z poprawą pogody uczniowie zaczną częściej i aktywniej spędzać czas na świeżym powietrzu, czy to podczas przerw, lekcji WF-u, czy wycieczek szkolnych. Wygodny pojemnik powinien pomieścić treściwy posiłek, który doda dzieciakom energii przez resztę dnia spędzoną w szkole.

Pudełko z Niedźwiedziem Olafem zainspiruje do zdrowego odżywiania niejednego lwa morskiego i amatora przygód. Szczelne zamknięcie zabezpieczy jedzenie przed wydostaniem się poza pudełko, dzięki czemu nie musisz bać się o pozostałą zawartość plecaka. Wewnątrz znajduje się dodatkowy, mniejszy pojemnik, idealny do przechowywania owocowej przekąski lub zdrowego snacka.

Pojemniki marki Tyrrell Katz London

Piękne i praktyczne pudełka znajdziemy w kolekcji marki baletnicami skradnie serce niejednej dziewczynce.

Dwukomorowy pojemnik z krokodylami z praktycznym zamknięciem to propozycja od solidnej marki Sagaform, która specjalizuje się m.in. w produkcji wysokiej jakości akcesoriów kuchennych. Wesoły wzór uatrakcyjni niejeden posiłek.

Trzyczęściowy pojemnik śniadaniowy Banquet to świetna propozycja dla niejednego głodomora. Dwie komory posiadają szczelne, niezależne od siebie zamknięcia. Do mniejszej części dołączono dodatkową przegródkę - nakładkę pozwalającą oddzielić przekąski. Trwały plastik poprawia komfort użytkowania. Żywe kolory skradną serca chłopców i dziewczynek.

Marki Skip Hop chyba nie musimy nikomu przedstawiać. Jej design połączony z wysoką jakością i funkcjonalnością zaskarbił sobie sympatię niejednej z naszych Czytelniczek. Pojemniki tej marki wykonane są z bardzo dobrego tworzywa wolnego od toksycznych substancji. Zamknięcie na dwa klipsy ułatwia korzystanie z pudełka oraz jego czyszczenie (możliwość mycia na górnej półce zmywarki!). Wewnątrz znajduje się dodatkowa, zamykana przegroda, do której możesz zapakować owoce lub drobną przekąskę. Ciekawe motywy na pokrywkach podobają się dzieciom (i dorosłym).

Plecaki lanczówki Skip Hop

Semestr letni to czas wycieczek klasowych. Całodniowe wyjazdy wymagają od Ciebie przygotowanie odpowiedniego prowiantu. Warunki w podróży bywają różne: zmiany pogody (zwłaszcza wysokie temperatury), konieczność przemieszczania się na dłuższych dystansach. W takich sytuacjach dobrym rozwiązaniem mogą okazać się plecaki lanczówki. Główna komora jest pokryta materiałem termoizolacyjnym, dzięki czemu jedzenie nie będzie się tak szybko psuć (chyba nikt nie lubi zgrzanych kanapek z serem?). Plecak posiada kieszenie, do których zapakujesz również inne drobiazgi niezbędne podczas wyjazdu. To wygodna i bezpieczniejsza dla kręgosłupa forma przenoszenia bagażu. [Na zdjęciu od lewej: motylek.]