Jak po przejściu tajfunu. Znana prezenterka pokazuje bałagan, pozdrawiając wszystkich rodziców

0

„I love my life 🙈🙈🙈 Pozdrawiam wszystkich rodziców, którzy mają inaczej! Kocham tych, co tak samo 👩‍👦‍👦👨‍👦‍👦 #rodzicepracujacy” – napisała na Facebooku Beata Sadowska, poprawiając humor setkom kobiet w całej Polsce. „To tak jak u mnie”, „Czuję się jak w domu”, „U nas temat „dorasta” ,do klocków doszły latające skarpetki” – pisały rozbawione internautki.

Wam też wydaje się, że wszędzie jest mniejszy bałagan, niż u Was w domu? Ja mam często takie poczucie – kiedyś się tym przejmowałam, dziś nie robi to na mnie wrażenia. Tym bardziej, że bałagan jest z nami od tak dawna, że zdążyłam go już dobrze poznać i oswoić – w pół godziny potrafię go z grubsza ogarnąć (ciuchy poupychane łokciem w szafie, zabawki wrzucone do jednego pudła rozmaitości, naczynia – zamiast w zmywarce – spiętrzone w zlewie, ale z wierzchu wszystko wygląda OK ;-)),w godzinę-dwie wszystko lśni – łącznie z bateriami w łazience, moi goście pieją z zachwytu nad porządkiem, a ja myślę sobie: „znów się udało!”.
Dlatego doceniam szczerość Beaty Sadowskiej – nie każdy celebryta ma tyle luzu i dystansu do siebie, by zrobić podobny bałaganowy coming-out.


Udostępnij

Zostaw komentarz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.