Data publikacji:

Rodzinne karaoke – konkurs!

Autor: Joanna

Uwaga uwaga! Ogłaszamy szczęśliwych zwycięzców! :-)

Dziękujemy wszystkim za wspaniałe odpowiedzi! Wybór był niezwykle trudny - po burzliwych obradach jury przyznało następujące nagrody:

Zestawy karaoke:

 • Ewa - za odpowiedź Jingle Bells – zdecydowanie ! Dlaczego? Oto nasza historia :)...
 • Agata - za odpowiedź U mnie w domu ostatnio króluje piosenka “Pędzą konie po betonie”.....
 • Sara - za odpowiedź Fenomen piosenek dla najmłodszych: dopóki nie ma się dzieci, bywają irytujące...
 • Nagrody pocieszenia:

 • Małgorzata - za odpowiedź Moja ulubiona piosenka to bez żadnych wątpliwości “Nihgts in white satin” zespołu Moody Blues...
 • Justyna - za odpowiedź Naszą ulubioną piosenką jest ” Cztery słonie zielone słonie “...
 • Dorcia - za odpowiedź Enej – Kamień z napisem LOVE...
 • Gratulujemy serdecznie i zachęcamy do śledzenia naszego bloga! :-) Ze zwycięzcami skontaktujemy się wkrótce drogą mailową :-)

  Lubicie śpiewać? Macie ulubione piosenki, które przywołują Wam piękne wspomnienia?

  Wspólnie z wydawnictwem Techland przygotowaliśmy dla Was wspaniały konkurs :-) Do wygrania są 3 najnowsze zestawy karaoke dla dorosłych i dla dzieci (Extra Hity 3 + Mini Mini+ 2). Jesteśmy pewni, że będzie to doskonała rozrywka i pomysł na spędzenie czasu w długie, zimowe wieczory!

  Co trzeba, zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

  1. napisz pod postem, jaka jest Twoja ulubiona piosenka

  2. krótko uzasadnij, dlaczego wybrałeś właśnie ten utwór

  Odpowiedzi konkursowe umieszczajcie pod tym postem na blogu. Konkurs trwa od 7 do 13 grudnia 2015. Szczęśliwych zwycięzców wyłonimy już

  16 grudnia 2015, a ich lista zostanie opublikowana na stronie konkursu. Liczymy na Waszą kreatywność! ;-)

  *Szczegółowy regulamin konkursu jest dostępny tutaj. Adres e-mail podany przy dodawaniu odpowiedzi zostanie wykorzystany wyłącznie w celu kontaktu ze zwycięzcami zabawy.

  Karaoke MiniMini+ 2 - najlepsza zabawa dla najmłodszych!

  Śpiewaj do 25 najnowszych piosenek z Rybką MiniMini! Intuicyjna obsługa pozwala dzieciom bawić się samodzielnie. Gra zawiera piosenki: Cztery słonie zielone słonie, Dinozaury są wśród nas, Gruszka, Hop Do Góry, Jak brzmią literki, Kopciuszek, Misiowi Przyjaciele, Mucha w mucholocie, My delfiny, Najpierw skłon, Olimpiada w Jarzynowie, Polny skrzat, Pora na zimowy sport, Pszczółka Maja jest tu, Ribidibi, Równowaga, Skaczemy, biegniemy, Światła drogowe, Taniec Mai, Taniec zygzak, Tra La La Dla Mamy, Wesoło gra lokomotywa, Włoskie wakacje, Zdrowia smaki, Złaź z kanapy.

  [button link="/41373961" target="new" text_color="#ffffff" color="#16A085"]KUP TERAZ[/button]

  Karaoke Extra Hity 3 - Śpiewaj – Imprezuj – Baw się!

  Daj się wkręcić w niesamowitą zabawę z najnowszymi polskimi hitami i prawdziwymi klasykami. Zaproś przyjaciół i znajomych na szaloną imprezę, gdzie wspólnie możecie rywalizować. Zdobywaj punkty dzięki modułowi rozpoznawania śpiewu w różnych trybach rozgrywki: solo, pojedynek lub impreza. Mikrofon w zestawie! Gra zawiera klasyki takie, jak: "Autobiografia", "Ciągle pada", "Daj mi tę noc", "Dmuchawce, latawce, wiatr", a także nowości (m.in. "Blisko mnie", "Brać", "Chwile jak te", "Dach", "Kamień z napisem LOVE", "Naucz mnie", "Nazywam się niebo", "Nowe Horyzonty", "Bądź duży", "Ktoś nowy").

  [button link="/41373962" target="new" text_color="#ffffff" color="#16A085"]KUP TERAZ[/button]