Data publikacji:

Ciepła czapka dla chłopca - przegląd

Autor: Sylwia Stwora

Coraz niższe temperatury i zimny wiatr rodzą konieczność uzupełnienia szafy pociechy o nakrycie głowy, które zmniejszy ryzyko przeziębienia. Aby ciepła czapka była noszona przez Twojego syn z przyjemnością, a nie z konieczności, sprawdziliśmy które modele zrobią wrażenie na nim i jego kolegach.

Ciepła czapka z pomponem nie pozwoli Twojemu synowi zmarznąć nawet w bardzo chłodne dni. Nasycony zielony model z cienkimi czarno-białymi obwódkami została wyprodukowana z wełny i bawełny (50:50 proc.). Jest miękka i dobrze się układa na głowie, przez co zapewni malcowi pełen komfort podczas noszenia.

Do założenia tego modelu z pewnością nie będziesz musiała długi przekonywać swojego malca. Ciepła czapka o kształcie potworka z rogami i jednym okiem zapewni dziecku pełną ochronę i dobrą zabawę. Nakrycie wykonano z poliestru, a jego wnętrze jest ocieplane.

Ciepła czapka dla małego chłopca jest wiązana pod szyją, co zwiększa ochronę przed niskimi temperaturami i wiatrem. Nakrycie sprawdzi się zarówno w chłodne jesienne dni, jak i podczas mroźnej zimy. Zewnętrzna warstwa czapki została wykonana z akrylu i wełny, a podszewka to bawełna z domieszką poliamidu, dzięki czemu jest przyjemna dla głowy. Model z przyszytą postacią dinozaura posiada wszytą gumkę w tylnej części, co pozwala na idealne dopasowanie.

Ocieplana czapka dla chłopca lubiącego jazdę na nartach lub desce snowboardowej, z powodzeniem może być też noszona na co dzień. Model jest ocieplany od wewnątrz. Posiada przedłużane uszy, co ochroni Twojego syna przez nieprzyjemnym wiatrem. Kolorowy wzór w kratę oraz włosy pozwolą malcowi być modnym nie tylko na stoku.

Ciepła czapka z przedłużanymi uszami nie tylko nie pozwoli Twojej pociesze zmarznąć w najchłodniejsze dnia, ale będzie też wzbudzać zainteresowanie i uśmiech otoczenia. Wszystko przez to, że ma kształt głowy sympatycznego niedźwiadka z uszami. Model wykonano z akrylu i sztucznego futra, a od wewnątrz jest dodatkowo ocieplany.

*Aby dowiedzieć się więcej o produkcie, kliknij w jego zdjęcie