Data publikacji:

Do boju Polsko! Koszulki i gadżety dla małych kibiców

Autor: Justyna Mazur

Mam nadzieję, że szykujecie powoli flagi, szaliki i gardła. No i że przez te gardła nie będzie musiało przechodzić smętne "nic się nie stało, chłopaki nic się nie stało" ;-) Choć nasze orły nie zdobędą więcej bramek tylko dlatego, że wskoczymy w narodowe barwy, zawsze miło dopingować z jakimś biało-czerwonym akcentem - szczególnie jeżeli jest się małym kibicem.

Koszulki, bluzy, spodenki, a nawet bodziaki - producenci stanęli na wysokości zadania i pomyśleli o wszystkich - nawet tych kilkudziesięciocentymetrowych - kibicach.

body dziecięce z godłem Polski, 34,90 zł

Są koszulki? Nie może zabraknąć szalików i czapek! Tych także jest do wyboru od groma i ciut ciut. Czapki są najczęściej w rozmiarach uniwersalnych, więc mogą być nieco za duże dla dzieciaków. Igła, nitka plus podstawy z zet-pe-te (tudzież miła babcia) powinny wystarczyć, by rozwiązać ten problem. W zestawieniu poniżej małe co nieco dla miłośników Wikingów i Dzikiego Zachodu.

Szalik kibica, 19,99 zł

Nie tylko szata zdobi kibica! Wiadomo, że równie ważne są dźwięki wydawane paszczą - śpiewy z wysoko podniesioną flagą, okrzyki (do sędziego, że jest kalosz, do zawodników - by podali do przodu ewentualnie - by się skupili, bo przecież taką kasę zarabiają, że hoho, a grają jak partacze), gwizdy i trąbnięcia. Pół biedy, jeżeli sąsiedzi też są kibicami. Jeżeli nie - pomyślcie, czy nie sprezentować im na czas mundialu zatyczek do uszu :-)

PS. Kolorować można nie tylko twarze! Są też specjalne spray'e do włosów. Kolory? No jak! Biało-czerwone!

flaga Polski, 2,55 zł

Ciągle mało? Kliknijcie w obrazek poniżej. Tam znajdziecie setki innych gadżetów - kubków, naklejek, piłek, bramek do grania w nogę, a nawet wielkich puf w kształcie piłki. Jest w czym wybierać!

Setki innych produktów dla miłośników futbolu w najniższych cenach znajdziesz w STREFIE KIBICA CENEO