Data publikacji:

Pomysły na oryginalny prezent dla dziecka. Kupisz go w sieci, bez wychodzenia z domu!

Autor: Justyna Mazur

Na szczególne okazje szukam szczególnych podarków.

Są różne, ale mają jedną wspólną cechę - a na imię jej handmade. Kocham te ręcznie szyte, stylowe ciuszki, mięciutkie kocyki i finezyjne ozdoby do pokoi. Gdybym wygrała w totka, pewnie częściej bym je kupowała; póki co - mogę tylko do nich powzdychać, a od czasu do czasu, ciułając grosz, sobie na jakąś pozwolić.

Ręcznie szyte ubrania idealnie nadają się na prezenty. Decyduje się jednak na nie wyłącznie wtedy, gdy dobrze znam obdarowywanego, wiem co niego o jego stylu i mam pewność, jaki rozmiar nosi.

Pluszaki, metkowce i kostki sensoryczne dla maluchów. Jasne - w sieciówkach też się je dostanie, i to, najczęściej, znaczniej taniej. Lubię mieć jednak pewność, że to, co kupuję, jest najwyższej jakości, z dobrych, wysokogatunkowych materiałów, które nie zmechacą się po pierwszym, drugim i dziesiątym praniu.

Gadżety z zabawnymi napisami. Nietuzinkowy pomysł na prezent dla nastolatków. Zbuntowany, czy nie - pewnie doceni humorystyczną sentencję.

Jakość, jakość, jakość, ale nie tylko. Dlaczego jeszcze czasem kupuję od rękodzielników? Bo lubię kontakt z nimi. I to, że jak coś pójdzie nie tak, jak powinno, szybko się reflektują i od razu przysyłają nową, poprawioną wersję. Kiedyś kupiłam dla Dziedzica i Taty Dziedzica identyczne, ręcznie szyte bluzy. Przyszły z nie taką lamówką, jaką chciałam. Osoba,która je szyła, natychmiast wykonała nowe, a w gratisie dosłała fantastyczną szapę dla młodego. Mamy ją do dziś i jest naszą ulubioną.

Jeżeli macie obawy przed zakupami produktów handmadowych, poczytajcie opinie innych użytkowników - wiele wyjaśnią. Na Ceneo.pl trwa właśnie miesiąc rozsądnych zakupów promujący najlepsze i najbardziej rzetelne sklepy internetowe. Zwycięskie -z największą liczba pozytywnych opinii, otrzymają specjalny tytuł i odznaczenie, świadczące o uznaniu ze strony nas, czyli klientów. Głosując macie szansę na nagrody! Więcej szczegółów tutaj.