Data publikacji:

Prezenty na Dzień Matki. Kilka niebanalnych pomysłów

Kwiaty, laurka, wierszyk i całus - oto żelazny zestaw na 26 maja. W przedszkolach ruszyła już masowa produkcja kartek z serduszkami i chmurkami, ale gdyby jakiś ambitny tata chciał pokusić się o więcej i w imieniu malucha (albo swoim) podarować matce swojego dziecka dodatkowy drobiazg, służmy pomocą!

Najlepszy prezent na Dzień Matki

Gdybym miała odpowiedzieć na pytanie o najlepszy prezent na Dzień Matki, a już w szczególności matki świeżo upieczonej, bez sekundy wahania powiedziałabym "WOLNY CZAS"! Albo pięć godzin niczym niezakłóconej drzemki. Serio! To rozwiązanie proste a  zarazem genialne, zapadające w pamięć i praktycznie bezkosztowe. Wystarczy zaopiekować się potomstwem, a partnerkę wysłać do sypialni albo w świat - na przykład na zakupy. Byle nie po pietruszkę i nową paczkę pieluch!

Prezent na Dzień Matki - dla miłośniczki białego szaleństwa

A może biżuteria? Zanim westchniecie "eh, jaki banał!", przeczytajcie do końca! Nie chodzi mi o zwyczajny wisiorek czy bransoletkę - chodzi mi o  wisiorek czy bransoletkę z...mleka mamy. Jest wiele form, które oferują wykonanie takich cudów. Dla zwolenniczki karmienia byłaby to, jak sądzę, piękna pamiątka.

łańcuszek z kroplą mleka, płatkami złota i grawerem; fot. 4seasonsjewelry

Prezent na Dzień Matki - oryginalniejsza wersja kubka

Nie żebym miała coś do kubków z wesołymi napisami, ale ciężko uznać je za nowatorskie. Dużo świeższym pomysłem mogą być za to przypinki. Kosztują grosze, a myślę, że sprawiłyby mamom dużo radości. Nosiłabym!

przypinki - 4 zł

Prezent na Dzień Matki. Dla miłośniczki książek i psychologii

Jeżeli masz u boku kogoś, kto lubi czytać, ale wraz z przyjściem na świat dzieci przerzucił się z literatury pięknej na poradniki psychologiczne (zasypiając najczęściej na przedmowie), nie bój się iść w tę stronę. Kiedyś nadejdzie moment, że matce uda się przeczytać książkę w całości - może gdy dzieci pójdą na studia?

Jak mówić, że dzieci nas słuchały...Faber Mazlish

Tekst: Justyna Mazur