Data publikacji:

Prezenty na Dzień Matki. Kilka niebanalnych pomysłów

Kwiaty, laurka, wierszyk i całus - oto żelazny zestaw prezentów na dzień matki. W przedszkolach ruszyła już masowa produkcja kartek z serduszkami i chmurkami, ale gdyby jakiś ambitny tata chciał pokusić się o więcej i w imieniu malucha (albo swoim) podarować matce swojego dziecka dodatkowy drobiazg, służymy pomocą!

Najlepszy prezent na Dzień Matki

Gdybym miała odpowiedzieć na pytanie o najlepszy prezent na Dzień Matki, a już w szczególności matki świeżo upieczonej, bez sekundy wahania powiedziałabym "WOLNY CZAS"! Albo pięć godzin niczym niezakłóconej drzemki. To rozwiązanie proste, a zarazem genialne, zapadające w pamięć i praktycznie bezkosztowe. Wystarczy zaopiekować się potomstwem, a partnerkę wysłać do sypialni albo w świat - na przykład na zakupy. Byle nie po pietruszkę i nową paczkę pieluch!

Prezent na Dzień Matki

A może biżuteria? Świetną pamiątką będzie naszyjnik albo wisiorek.

Prezent na Dzień Matki. Dla miłośniczki książek i psychologii

Jeżeli masz u boku kogoś, kto lubi czytać, ale wraz z przyjściem na świat dzieci przerzucił się z literatury pięknej na poradniki psychologiczne (zasypiając najczęściej na przedmowie), nie bój się iść w tę stronę. Kiedyś nadejdzie moment, że matce uda się przeczytać książkę w całości - może gdy dzieci pójdą na studia?

Inne propozycje ciekawych pomysłów na prezent na Dzień Matki.
Autor: Justyna Mazur