Data publikacji:

Fotelik samochodowy - Black Friday. Jaki fotelik samochodowy kupić podczas Black Friday?

Fotelik samochodowy to obowiązkowy element wyposażenia każdego rodzica, który chce przewozić swoją pociechę. W Black Friday foteliki samochodowe będą przecenione, dlatego to doskonała okazja do upolowania.
fotelik samochodowy black friday

Jakie foteliki samochodowe będą przecenione na Black Friday?

Mogłoby się wydawać, że Black Friday to dzień, podczas którego promocją objęte są urządzenia elektroniczne. Okazuje się, że nic bardziej mylnego! W ubiegłych latach foteliki samochodowe były chętnie przeceniane przez sklepy, dlatego już 24 listopada można spodziewać się sporych obniżek! Przygotowaliśmy zestawienie, gdzie znajdziesz foteliki dla dzieci w każdym wieku. Każdy przedział podzieliliśmy na kategorię i wybraliśmy modele cieszące się największą popularnością.

Foteliki 0-13 kg

Foteliki w segmencie 0-13 kg są dedykowane dla dzieci do maksymalnie 15 miesiąca życia. Wybór w tym segmencie jest naprawdę spory i wśród ofert znajdziemy wersje montowane pod pasy, jak i specjalną bazę ISOFix. Foteliki spełniające normy I-Size i ADAC są nieco droższe, jednak gwarantujemy, że warto dopłacić do nich każdą złotówkę.

Maxi-Cosi CabrioFix

Niedrogi fotelik samochodowy na Black Friday może być dostępny w jeszcze atrakcyjniejszej cenie. Producent zadbał o bezpieczeństwo, o czym świadczy bardzo dobra ocena ADAC. Fotelik można zamontować zarówno za pomocą pasów bezpieczeństwa, jak i specjalnej bazy. To solidnie wykonany model, który warto wziąć pod uwagę podczas zakupów.

Avionaut Pixel

To jeden z najlżejszych fotelików dla niemowląt na rynku. Model ten powstał we współpracy z fizjoterapeutami, dlatego można mieć pewność, że dziecko będzie zajmowało dobrze wyprofilowaną pozycję. Wkładki znajdujące się wewnątrz wraz ze wzrostem malucha można stopniowo wyciągać. Nowoczesne mocowania pozwalają na montaż fotelika do bazy ISOFIX, a także stelażu wózka. Ze względu na ogromną popularność, podejrzewamy, że na Black Friday ten fotelik samochodowy może zostać przeceniony!

Cybex Aton 5

Na rynku fotelików samochodowych Cybex to znana i lubiana marka. Model Aton 5 już teraz jest dostępny w dobrej cenie, ale na Black Friday może być ona jeszcze niższa. Zastosowana wkładka redukcyjna powoduje, że ułożenie dziecka nie wpływa na napięcie mięśniowe. Pokonywanie wielu kilometrów nie będzie stanowić żadnego problemu. Cybex współpracuje z dedykowaną bazą, ale może być zamontowany przy pomocy pasów bezpieczeństwa.

Foteliki 9-18 kg

Foteliki w przedziale wagowym od 9 kg do 18 kg są najlepszym wyborem dla dzieci w wieku od 9-10 miesięcy nawet do 5 lat. Jak widać taki fotelik będzie służył dość długo. Ilość dostępnych fotelików jest ogromna, dlatego przeceny na Black Friday będą obejmowały wiele produktów. Zobacz, którymi fotelikami warto się zainteresować.

Britax&Romer Trifix 2

Fotelik samochodowy otrzymał 4 gwiazdki ADAC, a także spełnia normy I-Size. Producent wskazuje, że jest to najlepszy model dla dzieci o wzroście od 76 cm do 105 cm. Boki zostały wzmocnione, aby przy ewentualnej kolizji odpowiednio ochronić dziecko. Dla osób, które nie chcą iść na żadne kompromisy, to najlepszy wybór!

Maxi Cosi Pearl Pro 2

Ten fotelik samochodowy jest wprost stworzony do podróżowania. Producent rekomenduje używanie go od 6 miesiąca do 4 roku życia. Poduszka z dodatkowym wypełnieniem bardzo dobrze sprawdza się u młodszych użytkowników. Oparcie do spania może być rozłożone, co dodatkowo zwiększa wygodę. Fotelik jest również znakomicie wykonany, dlatego posłuży przez dłuższy czas.

Foteliki 15-36 kg

Z fotelików samochodowych 15-35 kg mogą korzystać dzieci w wieku do około 12 roku życia. Dziecko zabezpieczane jest pasami samochodowymi, a sam fotelik ustawiany jest już przodem do kierunku jazdy. Wybór poszczególnych modeli jest naprawdę duży, dlatego na Black Friday w tej kategorii pojawi się sporo obniżek!

Cybex Solution M-FIx

Fotelik samochodowy firmy Cybex rekomendowany jest dla dzieci powyżej 15 kg. Regulowany zagłówek w trzech pozycjach zapobiega opadaniu głowy w czasie jazdy. Regulowane osłony boczne oraz 12 pozycji regulacji oparcia pozwalają jeszcze lepiej dopasować fotelik do dziecka. Fotelik został wykonany z oddychającego materiału, dlatego dłuższa jazda nie stanowi większego problemu.

Britax&Romer Kidfix Cosmos 2R

Fotelik samochodowy niemieckiego producenta ma oparcie w kształcie litery V, co przekłada się na większą ilość miejsca na całej powierzchni. Skrzydła boczne w połączeniu z systemem SecureGuard powodują, że dziecko zajmuje stabilną pozycję i jest odpowiednio chronione. Prezentowany model jest dostępny w kilku wersjach kolorstycznych. Warto mieć go na oku podczas Black Friday!

Foteliki 9-36 kg

Foteliki 9-36 kg są jednymi z najbardziej uniwersalnych, ponieważ mogą służyć od pierwszego do 12 roku życia dziecka. Dla wielu rodziców to oszczędność pieniędzy, ponieważ nie muszą kupować kilku różnych wersji. Jesteśmy przekonani, że ta grupa fotelików samochodowych na Black Friday będzie cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Lionelo Levi One

Niedrogi fotelik samochodowy będzie odpowiedni do przewożenia dziecka na krótkich trasach. Dla mniejszych dzieci przygotowano wkładkę redukcyjną, która utrzymuje właściwą pozycję. Cała konstrukcja jest w pełni regulowana, dlatego wraz ze wzrostem dziecka można dopasować oparcie tak, aby było dla niego wygodne.

Recaro Young Sport Hero Core

Ten fotelik samochodowy Recaro zebrał sporo pozytywnych opinii. Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa są gwarancją pełnego bezpieczeństwa. Fotelik został wykonany z bardzo wysokiej jakości materiałów, a dzięki regulacjom jest on niezwykle uniwersalny.
Zdjęcie: Unsplash