Jak urządzić pokój dla dziecka?

biurko rosnące z dzieckiem

Biurko rosnące razem z dzieckiem – dlaczego warto je kupić?

2023-07-21
Biurko to bardzo ważny element wyposażenia pokoju dziecka, które jest uczniem. Własne miejsce do pracy pozwala dziecku rozróżnić czas zabawy od czasu nauki i skupić się na swoich obowiązkach. W przypadku urządzania pokoju dziecięcego, kiedy dziecko ma 5-6 lat, warto rozważyć zakup biurka regulowanego, które będzie „rosło” razem z dzieckiem.
biurko dla dziecka

Biurko dla dziecka. Jak wybrać? Jakie kupić? Poradnik

2023-07-14
Twój mały przedszkolak wkracza wkrótce na kolejny szczebel edukacji i zaczyna swoją przygodę ze szkołą? To znak, że czas zaaranżować wygodny kącik do nauki. Centrum wydarzeń będzie tu stanowić oczywiście biurko. Jeśli właśnie urządzasz pokój dla przyszłego ucznia, przekonaj się, jakie biurko dla dziecka wybrać i gdzie je umieścić?
łóżeczko dostawne ranking

Łóżeczko dostawne: ranking produktów. Jaką dostawkę wybrać?

2023-03-11
Łóżeczka dostawne stają się coraz popularniejsze. Nic dziwnego, ponieważ pozwala ono spać rodzicom blisko malucha, bez konieczności kładzenia go na własnym łóżku, co bardzo często stresuje młodych rodziców, którzy nie chcą zrobić niemowlakowi krzywdy. Myślisz, aby kupić łóżeczko dostawne? Ranking pozwoli ci wybrać to najlepsze. W poniższym artykule zastanowimy się także, jakie są zalety oraz wady takiego łóżeczka i czym kierować się podczas jego wyboru. Zapraszamy!
jaką farbą pomalować łóżeczko dziecięce

Farba do mebli dziecięcych. Jaką farbą pomalować łóżeczko dziecięce?

2022-09-05
Urządzanie pokoiku dziecięcego to ważny moment dla rodziców spodziewających się pociechy. Zdarza się, że meble, które mają znaleźć się w kąciku bobasa, pochodzą z odzysku lub są wykonane z naturalnego drewna wymagającego impregnacji. Jaką farbą pomalować łóżeczko dziecięce, aby było bezpieczne dla malucha i prezentowało się świetnie?
lozko dla 5 latka

Jakie łóżko dla 5-latka jest najlepsze?

2022-02-11
Jednym z determinantów prawidłowego rozwoju dziecka są odpowiednie warunki środowiskowe, w tym dostępność niektórych osób, przedmiotów, a także bezpiecznego miejsca do wypoczynku. Wybór łóżka to jedno z wyzwań, które czeka wszystkich rodziców. Jest tak ważny, ponieważ wpływa na rozwój dziecka. Łóżko powinno umożliwić dziecku wypoczynek i komfortowy sen. Jednocześnie musi być bezpieczne i wygodne oraz na tyle atrakcyjne, by zachęcić malucha do codziennego powrotu do niego. Zastanawiasz się jakie łóżko dla 5-latka wybrać? Wyjaśniamy w poniższym artykule.
lozko dla 4 latka

Jakie łóżko dla 4-latka jest najlepsze?

2022-02-09
Do najważniejszych zadań podczas urządzania pokoju dziecięcego należy wybór odpowiedniego łóżka. Jego nieodpowiedni wybór może znacząco obniżyć jakość nocnego wypoczynku, a w niektórych przypadkach również negatywnie wpłynąć na zdrowie i rozwój dziecka. Wielu rodziców może odnieść wrażenie, że wybór odpowiedniego łóżka dla 4-latka jest prawdziwym wyzwaniem, jednak niekoniecznie jest to prawdą. Doradzamy, o czym należy pamiętać i jak wybrać najlepszy mebel, by zapewnić dziecku komfortowy oraz zdrowy sen.
chłopiec

Jakie łóżko dla 8-latka jest najlepsze?

2022-02-07
Ośmioletnie dzieci powoli zmieniają swoje zainteresowania z tych typowo dziecięcych na bardziej młodzieżowe, rozwijają pasje i szkolne znajomości. To młodzi uczniowie, którzy potrzebują już mniej snu, ale komfort ich wypoczynku jest niezwykle ważny. Nie bez znaczenia jest także wystrój pokoju, w tym także łóżko dostosowane do potrzeb. Jakie łóżko dla 8-latka będzie najlepsze? Które łóżko wybrać dla 8-letniej dziewczynki, a które dla chłopca? Sprawdź, na co zwrócić uwagę, decydując się na zakup.
chłopiec

Jakie łóżko dla 7-latka jest najlepsze?

2022-02-05
Kiedy dziecko wyrasta już z łóżka dla kilkulatka, czas na zakup tego w większym rozmiarze. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Czy ważna jest ergonomia, czy może design? Na pewno funkcjonalność i wygoda istotne są dla rodziców, a to, jak łóżko się prezentuje - dla dzieci. Wszak do wyboru są nie tylko klasyczne modele, ale również te bajkowe. Na co warto postawić, wybierając łóżko dla 7-latka?
chłopiec

Jakie łóżko dla 6-latka jest najlepsze?

2022-02-03
Dzieci po ukończeniu 4. roku życia rosną średnio około 5 cm rocznie. Nie jest to już wzrost tak intensywny jak w wieku niemowlęcym, jednakże tempo wzrostu jest nadal imponujące. Zatem wybór odpowiedniego łóżka dla pociechy może okazać się nie lada wyzwaniem. Łóżko takie powinno bowiem spełniać szereg warunków. Cieszyć oko wyglądem, ale również spełniać oczekiwania pod kątem funkcjonalności i przede wszystkim bezpieczeństwa. Z zapewnieniem maksymalnego komfortu snu. Jakie łóżko dla sześciolatka w takim razie będzie najlepsze?
maskotka

Puf dla dziecka: jaki puf do pokoju dziecka wybrać?

2022-02-02
Zastanawiasz się, jaki puf wybrać do pokoju twojego dziecka? Przejrzyj nasze propozycje. Z pewnością znajdziesz to czego potrzebujesz. Sprawdź!
Dzieciecy pokoj

Jakie łóżko dla dwulatka? Jak wybrać bezpieczne łóżeczko?

2021-12-29
To właśnie w tym wieku większość dzieci wyrasta z niemowlęcych łóżeczek i następuje czas na zmiany. Oznacza to przede wszystkim zakupy – czas nabyć nowe łóżko dla dwulatka. Na co zwrócić uwagę, aby było nie tylko funkcjonalne i ładne, ale przede wszystkim bezpieczne?
łóżko dla 9 latki

Jakie łóżko dla 9-latki jest najlepsze?

2021-11-09
Wybór odpowiednich mebli do pokoju dziecięcego jest nie lada wyzwaniem. Muszą nie tylko podobać się dziecku, ale również zapewnić mu maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Szczególnie trudne jest podjęcie decyzji, co do wyboru łóżka. Czy powinno być dopasowane do wzrostu dziecka, czy też lepiej od razu postawić na „dorosły” model? Z czego powinno być wykonane? Wątpliwości jest naprawdę sporo. Postanowiliśmy je rozwiać. Odpowiadamy na pytanie, jakie łóżko dla 9-latki wybrać, by było ono nie tylko wygodnym miejscem wypoczynku, ale również prawdziwą ozdobą pokoju.

Urządź pokoik dziecięcy