Rodzice i dziecko

proszek do prania dla niemowląt

Proszek do prania dla niemowląt - jak wybrać?

Skóra niemowlaka jest bardzo delikatna, dlatego trzeba dbać o to, żeby jej nie zaszkodzić. Oprócz odpowiedniej pielęgnacji, rodzice muszą również pamiętać o doborze odpowiedniego środka do prania ubranek. Z tekstu dowiecie się, jaki proszek do prania dla niemowlaka powinniście wybrać oraz w jakich sytuacjach warto zastąpić go płynem lub kapsułkami.
zatrzymanie laktacji

Co na zatrzymanie laktacji? Domowe sposoby, leki, tabletki

Samoodstawienie się dziecka od piersi, powrót do pracy czy kolejna ciąża – istnieje wiele powodów podjęcia decyzji o zakończeniu karmienia piersią. Niestety, może okazać się, że to wcale nie takie proste. Przeczytaj, jak wspomóc się domowymi sposobami i jakie są leki za zatrzymanie laktacji.
Prezent DIY

10 prezentów DIY na Dzień Kobiet, które zrobisz z dzieckiem

Dobrych manier, dziecko warto uczyć już od najmłodszych lat. Jeśli jesteś rodzicem chłopca, warto przypominać mu znaczeniu szarmanckości wobec kobiet. Nadchodzący, 8 marca to idealna okazja, by dać wykazać się swojemu maluchowi – podpowiedz mu, jakie drobiazgi dla siostry, babci, koleżanek (i dla ciebie!) może samodzielnie zrobić. Przedstawiamy pomysły na proste prezenty DIY, które w domu wykona każdy, mały gentleman.
prezenty na dzień babci i dziadka

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka od niemowlaka

Gdy w rodzinie pojawiają się wnuki, osobami, które wielbią je bezgranicznie i bezkrytycznie, są zazwyczaj dziadkowie. Zebraliśmy więc pomysły na prezenty na Dzień Babci i Dziadka od niemowlaka, którymi rodzice okażą wdzięczność, a seniorom sprawią radość.
gdzie na ferie zimowe

Gdzie na ferie zimowe? Jak spędzić ferie zimowe z dziećmi?

Zastanawiasz się, jak spędzić ferie zimowe z dziećmi? Zobacz propozycje, gdzie pojechać na ferie zimowe.
co kupić mężowi na prezent gwiazdkowy

Co kupić mężowi na prezent gwiazdkowy?

Zastanawiasz się, co kupić mężowi na prezent gwiazdkowy? Zapraszamy do naszego krótkiego prezentownika, w którym podpowiadamy, z czego twój małżonek ucieszy się najbardziej. Na naszej liście znalazły się same trafione prezenty!
prezent dla nastolatka

Prezent na święta dla nastolatków. Co pod choinkę dla młodzieży?

Co kupić nastolatkowi na święta? To zdecydowanie trudniejsze zadanie, niż w przypadku poszukiwania podarków dla maluchów. Jeśli nie wiesz, jaki prezent pod choinkę dla nastolatków będzie najlepszym rozwiązaniem, zobacz kilka inspirujących pomysłów.
Co dla dwu- i trzylatka? Oto 20 ciekawych pomysłów (ZOBACZ)

Co dla dwu- i trzylatka? Oto 20 ciekawych pomysłów (ZOBACZ)

2-3 latek to już duży gość - jest szansa, że pobawi się czymś dłużej niż 10 minut. Oczywiście, jak będzie miał fajną zabawkę. Potrzebujecie takiej? Zobaczcie na...
powrot do szkoly

Back to school. Powrót do szkoły w 2023 roku. Jak należy się przygotować?

Choć na dobrą sprawę wakacje dopiero się zaczęły część rodziców myśli już z niepokojem o nadchodzącym roku szkolnym. To całkowicie zrozumiałe. Prawie dwa lata zdalnej nauki sprawiły, że zarówno dzieci, jak i dorośli mają nadzieję, że tym razem uda się na dobre wrócić do normalności. Aby tak jednak było warto wiedzieć w jaki sposób się przygotować. Sprawdźmy więc zadbać o to, by powrót do szkoły 2023 był radosnym wydarzeniem a uczeń był w pełni przygotowany do rozpoczęcia zajęć.
Strój galowy

Strój galowy dla dziewczynki lub chłopca. Jaki do szkoły podstawowej i liceum?

Strój galowy, czyli biała góra i granatowy lub czarny dół – dla dziewczynki spódnica, dla chłopca długie spodnie. Każdy wie, jak ubrać się na galowo. Podpowiadamy, jak skompletować modny strój galowy.
Prezent dla pierwszoklasisty

Prezent dla pierwszoklasisty. Co kupić dziecku gdy idzie do szkoły?

Twoje dziecko idzie do szkoły? To doskonały moment, żeby dostało wyjątkowy prezent dla pierwszoklasisty! Sprawisz mu tym radość, podkreślisz wyjątkowość tego momentu i dodasz wiary w siebie. Oto nasze pomysły na interesujący prezent dla ucznia.
przydomowy plac zabaw

Przydomowy plac zabaw: jak zorganizować?

Wspólne wyjścia na osiedlowe place zabaw są ważne, ale potrzeby pociech są znacznie większe. Idealnym miejscem do rozładowania energii i pobudzenia kreatywności jest przydomowy plac zabaw. Nie musi on wcale przypominać tych miejskich i nie trzeba wydawać na zabawki ogromnej ilości pieniędzy. Ważniejszy jest dobry pomysł na przydomowy plac, którego efektem będą długie godziny zabaw. Jak zorganizować plac zabaw w ogrodzie?

Wózki spacerowe