Zabawa dla dziecka

dziecko

Co można kupić na Dzień Dziecka 2023?

Na ten dzień dzieci czekają cały rok. 1 czerwca obchodzą swoje święto, mogą więc bawić się do woli i nieco odpuścić codzienne obowiązki. Świętowanie odbywa się zarówno w domu, jak i w przedszkolu czy szkole, obowiązkiem dorosłych jest zaś zapewnienie najmłodszym atrakcji i kupno prezentów. Jaki prezent na Dzień Dziecka uszczęśliwi pociechę?
hulajnoga dla 10 latka

Hulajnoga dla 10-latka – jaką wybrać?

Jazda na hulajnodze znów wróciła do łask. Na ulicach coraz częściej możemy spotkać osoby poruszające się właśnie na hulajnodze. Część z nich wybiera nowoczesne hulajnogi elektryczne, jednak większość wciąż stawia na tradycyjne rozwiązania. Nie tylko dorośli, ale też dzieci interesują się hulajnogami. Maluchy w wieku 10 lat chcą posiadać własne hulajnogi, a nierzadko potrafią już na nich doskonale jeździć i wykonywać sztuczki. Jesteś rodzicem 10-latka i nie wiesz, jaka hulajnoga będzie dla niego najlepsza? A może chcesz obdarować syna koleżanki albo swojego chrześniaka? Podpowiemy, jaka hulajnoga dla 10-latka będzie najlepsza.
deskorolka dla 8latka

Deskorolka dla 8-latka - jaką wybrać deskorolkę dla 8-latka?

Jazda na deskorolce od kilkudziesięciu lat przyciąga najmłodszych poszukiwaczy adrenaliny oraz wielbicieli ruchu na świeżym powietrzu. Wybór odpowiedniego sprzętu dla młodego skatera zależy od kilku czynników. Podpowiadamy, jaka deskorolka dla 8-latka będzie najlepsza.
hulajnoga dla 2-latka

Hulajnoga dla 2-latka: jaką hulajnogę dla małych dzieci kupić?

Jak wybrać hulajnogę dla 2-latka? Zobacz nasz poradnik i polecane modele hulajnóg dla małych dzieci.
łyżwy dla dziecka

Wybieramy łyżwy dla dziecka

Szukasz łyżew dla dziecka? Sprawdź, jakie łyżwy będą najlepsze i jak dobrać łyżwy dla dziecka.
laurka na dzień babci i dziadka

Jak przygotować laurkę na Dzień Babci i Dziadka?

Własnoręcznie wykonana laurka na Dzień Babci i Dziadka na pewno wywoła uśmiech na twarzy dziadków. Zobacz, jak zrobić laurkę.
zabawki dla dzieci z adhd

Zabawki dla dzieci z ADHD wspomagające koncentrację

Choć zabawa służy przede wszystkim rozrywce, można wykorzystać ją jako sposób wspomagania koncentracji i nauki społecznych kompetencji. W takim właśnie celu powstały zabawki dla dzieci z ADHD. Dowiedz się, jakie akcesoria dla dzieci nadpobudliwych ruchowo pomogą im trenować skupienie i zmniejszyć objawy dokuczliwej dolegliwości.
dziecko na nartach

Gdzie na narty z dziećmi – Włochy, Czechy, Polska, Austria, Słowacja

Uwielbiasz jeździć na nartach? Bakcylem narciarstwa zaraziłeś swoją pociechę? Sprawdź, gdzie wybrać się na narty z dziećmi, aby urlop był udany.
mikołajki w szkole

Fajne zabawy na mikołajki w szkole. Jakie prezenty dla dzieci?

W szkole twojego dziecka urządzane są mikołajki? Chcesz pomóc w zorganizowaniu niezapomnianej imprezy? Podpowiadamy, jakie prezenty warto kupić dla dzieci w szkole oraz jakie są fajne, a może i najfajniejsze zabawy na mikołajki.
prezent na święta dla dziewczynki - 10 najlepszych pomysłów

Prezent na święta dla dziewczynki

Co kupić dziecku na Boże Narodzenie? Zobacz propozycje prezentów na święta dla dziewczynki.
dziecko na nartach

Jak dobrać narty dla dziecka? Na co zwracać uwagę?

Wybieracie się na rodzinny wypad na narty? Świetnie, jednak zanim zaczniecie kompletować cały sprzęt, przeczytajcie, jak dobrać narty dla dziecka.
Prezent dla 3 latka. Sprawdzone pomysły!

Prezent dla 3 latka. Sprawdzone pomysły!

Z jednej strony ciągle maluch, z drugiej - coraz sprawniejszy i sprytniejszy przedszkolak. Aby kupić idealny prezent dla 3 latka trzeba wziąć pod uwagę te dwie ...

Najlepsze zabawki