Zabawa dla dziecka

akcesoria dla lalek black friday

Akcesoria dla lalek – Black Friday. Jakie akcesoria dla lalek na Black Friday wybrać?

2023-11-20
Black Friday jest wyjątkowym okresem okazji i wyprzedaży. Podczas tego nieoficjalnego, krótkiego okresu zbiorowych wyprzedaży, w sklepach rabaty sięgają nawet 90 procent. W związku z tym warto czujnie obserwować sytuację i przygotować się do promocji. Jest to bowiem jedyna okazja w roku do zakupów w tak okazyjnych cenach. Black Friday nie posiada stałej daty. W USA jest to zawsze czwarty czwartek listopada, po Święcie Dziękczynienia. A kiedy ten magiczny moment będzie miał miejsce w bieżącym roku w naszym kraju?
lalki black friday

Lalki - Black Friday. Jaką lalkę na Black Friday wybrać?

2023-11-19
Mimo rosnącej popularności elektronicznych zabawek, wciąż dużą popularnością cieszą się lalki. Duża grupa osób wybiera tradycyjne, wykonane z tkaniny, inni wolą plastikowe lalki w stylu Barbie. Wybór tego typu produktów na rynku jest ogromny.
dziecko

Co można kupić na Dzień Dziecka 2024?

2023-05-27
Na ten dzień dzieci czekają cały rok. 1 czerwca obchodzą swoje święto, mogą więc bawić się do woli i nieco odpuścić codzienne obowiązki. Świętowanie odbywa się zarówno w domu, jak i w przedszkolu czy szkole, obowiązkiem dorosłych jest zaś zapewnienie najmłodszym atrakcji i kupno prezentów. Jaki prezent na Dzień Dziecka uszczęśliwi pociechę?
hulajnoga dla 10 latka

Hulajnoga dla 10-latka – jaką wybrać?

2023-05-25
Jazda na hulajnodze znów wróciła do łask. Na ulicach coraz częściej możemy spotkać osoby poruszające się właśnie na hulajnodze. Część z nich wybiera nowoczesne hulajnogi elektryczne, jednak większość wciąż stawia na tradycyjne rozwiązania. Nie tylko dorośli, ale też dzieci interesują się hulajnogami. Maluchy w wieku 10 lat chcą posiadać własne hulajnogi, a nierzadko potrafią już na nich doskonale jeździć i wykonywać sztuczki. Jesteś rodzicem 10-latka i nie wiesz, jaka hulajnoga będzie dla niego najlepsza? A może chcesz obdarować syna koleżanki albo swojego chrześniaka? Podpowiemy, jaka hulajnoga dla 10-latka będzie najlepsza.
deskorolka dla 8latka

Deskorolka dla 8-latka - jaką wybrać deskorolkę dla 8-latka?

2023-05-24
Jazda na deskorolce od kilkudziesięciu lat przyciąga najmłodszych poszukiwaczy adrenaliny oraz wielbicieli ruchu na świeżym powietrzu. Wybór odpowiedniego sprzętu dla młodego skatera zależy od kilku czynników. Podpowiadamy, jaka deskorolka dla 8-latka będzie najlepsza.
hulajnoga dla 2-latka

Hulajnoga dla 2-latka: jaką hulajnogę dla małych dzieci kupić?

2023-03-19
Jak wybrać hulajnogę dla 2-latka? Zobacz nasz poradnik i polecane modele hulajnóg dla małych dzieci.
łyżwy dla dziecka

Wybieramy łyżwy dla dziecka

2023-01-09
Szukasz łyżew dla dziecka? Sprawdź, jakie łyżwy będą najlepsze i jak dobrać łyżwy dla dziecka.
laurka na dzień babci i dziadka

Jak przygotować laurkę na Dzień Babci i Dziadka?

2023-01-04
Własnoręcznie wykonana laurka na Dzień Babci i Dziadka na pewno wywoła uśmiech na twarzy dziadków. Zobacz, jak zrobić laurkę.
zabawki dla dzieci z adhd

Zabawki dla dzieci z ADHD wspomagające koncentrację

2022-12-28
Choć zabawa służy przede wszystkim rozrywce, można wykorzystać ją jako sposób wspomagania koncentracji i nauki społecznych kompetencji. W takim właśnie celu powstały zabawki dla dzieci z ADHD. Dowiedz się, jakie akcesoria dla dzieci nadpobudliwych ruchowo pomogą im trenować skupienie i zmniejszyć objawy dokuczliwej dolegliwości.
dziecko na nartach

Gdzie na narty z dziećmi – Włochy, Czechy, Polska, Austria, Słowacja

2022-12-20
Uwielbiasz jeździć na nartach? Bakcylem narciarstwa zaraziłeś swoją pociechę? Sprawdź, gdzie wybrać się na narty z dziećmi, aby urlop był udany.
mikołajki w szkole

Fajne zabawy na mikołajki w szkole. Jakie prezenty dla dzieci?

2022-12-18
W szkole twojego dziecka urządzane są mikołajki? Chcesz pomóc w zorganizowaniu niezapomnianej imprezy? Podpowiadamy, jakie prezenty warto kupić dla dzieci w szkole oraz jakie są fajne, a może i najfajniejsze zabawy na mikołajki.
prezent na święta dla dziewczynki - 10 najlepszych pomysłów

Prezent na święta dla dziewczynki

2022-12-17
Co kupić dziecku na Boże Narodzenie? Zobacz propozycje prezentów na święta dla dziewczynki.

Najlepsze zabawki