Data modyfikacji:

Mamy patent na maturę!

Kurs Lecturus Junior przeznaczony głównie dla maturzystów, przyszłych studentów nauk ścisłych oraz nauk humanistycznych, którzy wybiorą na egzaminie maturalnym język angielski na poziomie podstawowym lub na poziomie rozszerzonym, królową nauk matematykę, jej siostrę fizykę, biologię lub chcą pogłębić swoją wiedzę w mowie ojczystej. Kursy online dostępne są już dziś poprzez platformę sprzedażową eBilet.pl

patent na maturę

Kurs maturalny Lecturus Junior z matematyki na poziomie podstawowym z współtwórcą projektu “pi-stacja matematyka”.

Dla wszystkich uczniów ostatnich klas szkół ponadpodstawowych, którzy chcą odświeżyć i uzupełnić wiedzę z matematyki na poziomie podstawowym przed egzaminem maturalnym, polecanym jest kurs LECTURUS JUNIOR przygotowujący do matury z matematyki. Lekcje poprowadzi mgr inż. Krzysztof Chojecki.

“Przygotowałem kurs, podczas którego pokażę Ci, jak rozwiązywać typowe zadania dla egzaminu maturalnego z matematyki. Skupimy się na tak zwanych pewniakach. Z moją pomocą rozumiesz to, co sprawia Ci trudność na matmie w szkole.” – komentuje wykładowca.

Kurs Lecturus Junior przygotowujący do matury z języka angielskiego z Nauczycielką Roku Języka Angielskiego BAS 2018 - mgr Ewą Drobek.

Przeznaczony dla uczniów szkół średnich, którzy potrzebują wsparcia w edukacji szkolnej, a także dla przyszłych studentów kierunków językowych i filologicznych. Kurs maturalny z języka angielskiego obejmuje poziom podstawowy i rozszerzony.

„Uczę języków, ponieważ to daje młodym wolność. Dlatego pomogę Ci przygotować się do egzaminu maturalnego w taki sposób, że będzie on dla Ciebie mniej stresujący, a dzięki dobrze zdanej maturze otworzą się przed Tobą nowe możliwości.” – stwierdza Ewa Drobek.

Kurs maturalny Lecturus Junior z języka polskiego z egzaminatorem CKE.

Kurs przygotowujący do części pisemnej z języka polskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. W ramach kursu przygotujesz się również do ustnej części egzaminu. “Wspólnie powtórzymy najważniejsze wiadomości zapisane w podstawie programowej, przećwiczymy tworzenie form pisemnych (rozprawki, interpretacji wiersza) oraz pracę nad tekstem badającym umiejętność czytania ze zrozumieniem. Przygotujesz się do rozmowy z komisją podczas ustnego egzaminu. Zajęcia będą prowadzone zgodnie z programem opartym o informator CKE, dostosowany do wymogów maturalnych, co pozwoli Ci przygotować się do egzaminu w najbardziej efektywny sposób.” – komentuje mgr Katarzyna Włodkowska

Kurs maturalny Lecturus Junior z fizyki na poziomie rozszerzonym z doktorantem Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej.

Dla uczniów ostatnich klas maturalnych, przyszłych inżynierów, studentów nauk ścisłych i technicznych m.in. fizyki, budownictwa, mechatroniki, energetyki, lotnictwa, fotoniki oraz kierunków pokrewnych. “Kurs stworzyłem w oparciu o najczęściej występujące zagadnienia w arkuszach maturalnych z fizyki. Potrafię wytłumaczyć rozwiązania trudnych zadań w przystępny sposób, dlatego podczas kursu zrozumiesz to, co sprawiło Ci problem w szkole.” – o kursie prowadzący mgr inż. Patryk Bojarski.

Kurs maturalny Lecturus Junior z biologii z egzaminatorem OKE przeznaczony dla przyszłych studentów medycyny, weterynarii, biologii i kierunków pokrewnych.

Podczas kursu nauczysz się sformułować problem badawczy, hipotezę oraz wnioski. W każdej jednostce lekcyjnej znajdą się zadania z arkuszy egzaminacyjnych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z ubiegłych lat oraz sprawdzone zadania najlepiej utrwalające zagadnienia z każdego działu.

“Podczas kursu pokażę Ci, jak efektywnie przygotować się do egzaminu, a także nauczę Cię formułować odpowiedzi na pytania maturalne w taki sposób, żeby osiągnąć najlepszy wynik.” – komentuje mgr Marek Grzywna.

Forma zajęć
  • 60 minutowy webinar,
  • teoria wprowadzająca w temat,
  • rozwiązanie pewniaków maturalnych z danego tematu,
  • podsumowanie zakończone krótkim quizem utrwalającym zdobytą wiedzę
  • udostępnienie uczestnikom materiałów do samodzielnej pracy po webinarze.
Moja metoda uczenia:
  • Lekcje w formie webinarów przy użyciu komunikatora e-learningowego Cisco Webex Meetings i innych narzędzi internetowych,
  • udostępnienie ekranu i prowadzenie quizów dla uczniów,
  • lekcje w formie wykładów i ćwiczeń,