Jak dwie krople wody, czyli kolekcje dla mam i córek

0

Nigdy nie podobały mi się identycznie ubrane córki i mamy, bo miałam wrażenie, że w takim duecie albo stylizacja osoby dorosłej jest zbyt infantylna, albo wygląd malucha zbyt „pańciowaty”. A później, przez przypadek, trafiłam na kolekcję Mohito i…zmieniłam zdanie ;-)

Oczywiście, na co dzień nie wydaje mi się to ani zbyt wygodnym, ani – tym bardziej – ekonomicznym rozwiązaniem, ale od święta…czemu nie!? Szczególne, jeżeli ma się w domu – jak ja – małą agentkę, która stara się robić wszystko jak mama – łącznie z malowaniem ust na czerwono i paradowaniem w szpilkach. Kolekcja Mohito miło mnie zaskoczyła – jest łatwo dostępna i choć dużo w niej cukierkowego różu, kupuję ją niemal w stu procentach. Podoba mi się m.in.to, że cała linia jest spójna i można zestawiać ze sobą wiele różnych elementów, niekoniecznie ubierając się kropka w kropkę tak samo, ale podobnie.

A tak o propozycjach piszą projektanci marki: „Limitowana kolekcja dziecięca, dzięki której stworzysz identyczne stylizacje dla siebie i córki. Wybierz zestaw najlepiej określający wasz wyjątkowy styl. Wśród wielu modnych propozycji znajdziesz między innymi klasyczną rockową ramoneskę, urocze sukienki i wygodne koszulki z zabawnymi nadrukami. Przygotowaliśmy także akcesoria, które skradną serce nie tylko małej fashionistce”.

Propozycje dla dziewczynek i ich mam z kolekcji Little Princes znajdziecie TUTAJ 

Co sądzicie o wspólnych kreacjach małych i dużych dam? Praktykujecie? Nie lubicie? Napiszcie koniecznie!

Udostępnij

Zostaw komentarz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.