Elektroniczna niania i monitor oddechu – dlaczego warto je kupić?

1

Elektroniczna niania to urządzenie pozwalające kontrolować zachowania dziecka nawet w sytuacji, kiedy rodzic znajduje się w innym pokoju. Często niania przypomina krótkofalówki, gdzie jedną zostawia się przy łóżeczku dziecka, a drugą rodzic zabiera ze sobą. Pozwala to na zajęcie się codziennymi obowiązkami i jednoczesne monitorowanie tego, co dzieje się u malca.

Nowoczesna niania elektroniczna

Nowoczesna niania elektroniczna

Ważną kwestią, na którą należy zwrócić uwagę przy zakupie elektronicznej niani, jest czystość przekazywanego dźwięku. Dobrej jakości sprzęt bez zakłóceń powinien przesyłać nawet ciche gaworzenie niemowlaka, abyś mogła szybko zająć się dzieckiem zaraz po tym, kiedy się obudzi.

Monitor oddechu niemowląt

Monitor oddechu niemowląt

Innym przydatnym urządzeniem są monitory oddechu. Mają formę specjalnego materaca do łóżeczka, który jest wyposażony w dodatkowe czujniki. W momencie bezdechu malca aktywowany jest alarm. Dzięki temu zauważysz, że coś złego dzieje się z oddechem Twojego dziecka i będziesz mogła w odpowiednim czasie zareagować.

Niania elektroniczna

Niania elektroniczna

Elektroniczna niania i monitor oddechu mają wiele zalet. Dla bezpieczeństwa dziecka warto je kupić. Jednak przy zakupie należy liczyć się z dość dużym wydatkiem. O ile istnieje możliwość zakupu tańszych wersji niań elektronicznych (nie wszystkie są wyposażone w mikrofon czy kamerę), to w przypadku monitora oddechu cena może mieć istotny wpływ na poprawne działanie urządzenia. Zarówno w przypadku niani, jaki i monitora, należy wybierać urządzenia z certyfikatem. Będziesz miała wtedy gwarancję, że alarm monitora zadziała faktycznie wtedy, kiedy oddech dziecka nie będzie wyczuwalny.

Monitor oddechu z nianią elektroniczną

Monitor oddechu z nianią elektroniczną

Warto też sprawdzić ceny zestawów urządzeń. Może się bowiem okazać, że zakup kompletu będzie bardziej opłacalny niż kupowanie każdego urządzenia oddzielnie.

Monitor oddechu z nianią

Monitor oddechu z nianią

Udostępnij

1 komentarz

  1. Same korzyści przynosi takie urządzenie.
    Moim zdaniem warto coś takiego kupić, bo ułatwia życie i daje większe możliwości mamom.
    My kupiliśmy taką nianię w Kraina Dziecka Katowice.

Zostaw komentarz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.