Data publikacji:

Łóżko piętrowe jednoosobowe – przegląd

Autor: Sylwia Stwora

Oprócz miejsca do spania, może też pełnić funkcję kącika do zabaw lub do nauki. Łóżko piętrowe jednoosobowe to doskonały sposób na zaoszczędzenie miejsca w pokoju dziecka. Sprawdziliśmy, które modele są nie tylko funkcjonalne, ale i ciekawie się prezentują.

Łóżko piętrowe jednoosobowe z laminowanej, wysokiej jakości płyty MDF w białym kolorze nada pokojowi nastolatka szyku i elegancji, a do tego będzie łatwe w utrzymaniu w czystości. Model wyposażono w wygodne schodki, szereg półek, biurko z szafką na komputer oraz szafę.

Multifunkcyjne łóżko piętrowe jednoosobowe pozwoli urządzić dziecku przestrzeń do spania oraz nauki czy zabawy. Dzięki pojemnej szafie z 3 półkami oraz dodatkowym półkom na książki i zabawki, nadaje się nawet do niewielkiego pomieszczenia, gdzie liczy się oszczędność przestrzeni. Model wyprodukowano z wysokiej jakości płyty laminowanej i jest dostępny w wersji niebieskiej i różowej.

Idealne rozwiązanie do pokoju małej księżniczki, które łączy przyjemne z pożytecznym. To łóżko piętrowe jednoosobowe o wymiarach 208x110x97 cm (w tym miejsce do spania 90x200 cm) wytrzyma do 70 kg obciążenia, posiada zaokrąglone krawędzie i barierki ochronne. Uroku dodaje mu kurtyna z bajkowym nadrukiem, zasłony w różowym kolorze, zamek, wieża, a o świetną zabawę zadba zjeżdżalnia z wieżyczką.

Stabilne łóżko piętrowe jednoosobowe z lakierowanego drewna sosnowego lub olchy ma wymiary 107x87x187 cm. Pasuje do niego materac z pianki termoelastycznej o wymiarach 80x180 cm. W zależności od upodobań dziecka, można wybrać wersję z czerwonymi, granatowymi, pomarańczowo-brązowymi, różowo-czerwonymi, zielono-niebieskimi czy zielono-żółto-czerwonymi zasłonami.

*Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o produkcie, kliknij w jego zdjęcie