Data publikacji:

Obrazy i plakaty do dziecięcego pokoju. Który wybieracie? (GALERIA)

Autor: Justyna Mazur

Czas pomyśleć nad małym remontem w pokoju dzieciaków. Z naklejonej za czasów mini Dziedzica naklejki niewiele już się ostało (odklejanie jest przezabawne!), dlatego tym razem chcę postawić na coś bardziej trwałego. Od pewnego czasu myślę nad obrazem/plakatem bądź serią obrazków. Oto co wybrałam ja. Ostateczny werdykt wyda Jaśnie Pan Dziedzic - wszak to jego komnata. Oglądacie ze mną?

Zwierzaki, czyli evergreen w pokoju maluchów. Zebra rozlana na ścianie to mój faworyt, choć psychodeliczna sówka też niczego sobie. Piękne i subtelne wydały mi się też ptaki - gdy je zobaczyłam od razu zadźwięczał mi w głowie wiersz Tuwima "Ptasie radio", który uwielbiamy.

A może mapa? Nienachalna edukacja - to lubię! Dla wszystkich następców Tony'ego Halika jak znalazł. P.S Kto by przypuszczał, że Polska może być taka kolorowa!

Napis. Wiem, wiem, to oklepane. Co zrobić - taki mam pospolity gust, że podobają się i mnie! Świetnie sprawdzą się w stonowanych, prosto urządzonych pokoikach. Tylko czy dzieci nie będą tęsknić za kolorem?

Sztuka na ścianie. Wielcy artyści jako zabawni, kolorowi panowie w lekkim nieładzie. Jak dla mnie bomba! A Wy co o tym sądzicie?

Plakat Andy Warhol, każdy po 335,99 zł