Data publikacji:

Prezenty na roczek do 100 zł (POMYSŁY I INSPIRACJE)

Autor: Justyna Mazur

Solenizant ma co prawda imprezę w głębokim poważaniu (w najlepszym wypadku litościwie rzuci okiem na płonącą świeczkę, ewentualnie spróbuje ją zgasić techniką dowolną), ale dla całej reszty pierwsze urodziny to wielkie wydarzenie. Gdy Dziedzicowi miało stuknąć 12 miesięcy, co chwilę odbieraliśmy telefony z pytaniem: "Jaki prezent na roczek?". Odpowiadaliśmy: "Kupcie to, co uważacie". I tak zostaliśmy posiadaczami sterty kolorowego, grającego plastiku.

Tym razem aż tak niefrasobliwi nie będziemy. Urodziny Nutki już za moment, przygotowałam więc listę wymarzonych prezentów na roczek. Mam nadzieję, że i Was zainspiruje. Dzisiejszy wpis poświęcony będzie upominkom do 100 zł, kolejny - powyżej 100 zł ( KLIKNIJ I CZYTAJ ). Enjoy!

Prezenty na roczek - do 100 zł

 • Książki
 • Księga dźwięków, Bravi Soledad; od 22,34 zł

 • Zabawki do pchania albo ciągnięcia
 • Posłużą długo. Dziedzic miał dobrze ponad dwa lata, gdy pewnego dnia chwycił swojego drewnianego krokodyla i zapragnął wyprowadzić go na spacer. W sekundzie został królem podwórka, a później łaskawie użyczał klekoczącego gada kolegom i koleżankom. Do dziś lubi się nim karnąć po mieszkaniu. Sąsiedzi z dołu z pewnością nie podzielają jego entuzjazmu ;-) Dla Nutki wybrałam Elmera. Gdy będzie ciut większa, dokupimy do kompletu książkę o  kolorowym słoniu.

  Więcej zabawek tego typu znajdziecie TUTAJ.

 • Instrumenty
 • Świetny pomysł na prezent dla dziecka znajomych, których wyjątkowo nie lubicie ;-) Na nas łomot, który udaje melodię i dobiega z pokoju dzieci o piątej nad ranem, przestał robić wrażenie, gdy Dziedzic dostał perkusję i rozpoczął burzliwą karierę kompozytora. Wiele wskazuje na to, że N. odziedziczyła po nim dryg do muzyki, dlatego na pierwsze urodziny dostanie ksylofon. Jak szaleć, to szaleć!

 • Liczydło i klocki
 • Zanim liczydło spełni swoją podstawową funkcję, świetnie posłuży do ćwiczenia małej motoryki oraz nauki kolorów. Klocki - wiadomo. Must have w każdym pokoju dziecięcym. Te urzekły mnie wyglądem i jakością. Myślę, że można się w nie wkręcić!

  Macie jakieś inne pomysły? Z których prezentów Wasze dzieciaki miały największy pożytek? Napiszcie koniecznie!