Pudła i pojemniki na zabawki. 12 super propozycji

0

Powoli kończę urządzać nowy pokój dzieci. Zostały nam do kupienia jeszcze pojemniki na drobne przedmioty do szafy i trzy pudła na zabawki. Być może nie jest to idealny sposób na przechowywanie szpargałów, bo ciężko w dramatycznych chwilach znaleźć tę jedyną, mikroskopijną figurkę, która jest potrzebna na!ten!tychmiast!, ale kocham je miłością bezgraniczną; kiedy nadchodzi koniec zabawy wszystko można po prostu do nich wrzucić, nie troszcząc się o układanie czy segregację.

Nie przepadam za pstrokatymi pokojami dla dzieci – myślę, że i tak wystarczająco duży panuje w nich chaos, by potęgować go kolorowymi naklejkami, dywanami i meblami. Dlatego – dla tych z Was, którzy śledzą moje posty nie będzie to zaskoczeniem – skłaniam się ku prostym, jednolitym organizerom, pudłom czy skrzyniom. Jestem przekonana, że same w sobie mogą być fantastyczną ozdobą dziecięcych pokoi.

ZOBACZ KONIECZNIE: 13 bajecznych dywanów do dziecięcego pokoju

 Stylowe skrzynie na zabawki: Bloomingville Duża drewniana skrzynia na zabawki, 429 zł;
Wooden Story, skrzynia na kółkach ze szczebelkami, 440 zł; Bloomingville, dwie skrzynie do przechowywania, 756 zł; Timoore skrzynia z siedziskiem, od 481 zł

Na większe szpargały, które od czasu do czasu trzeba zabrać ze sobą w podróż po domu, świetne będą drewniane skrzynie na kółkach. Dobrym rozwiązaniem jest też  pojemna skrzynia, która jednocześnie pełni rolę siedziska.

pojemniki na klocki: Kosz Lego Darth Vader, od 50,80 zł; mały organizer Lego, od 54, 80 zł; pojemnik Lego głowa, 49 zł

Moje dzieci dość długo miały w poważaniu zabawkę, która „za moich czasów” była czymś w rodzaju złotego graala – czyli klocki Lego. Ale te czasy już za nami – Dziedzic własnie oszalał na punkcie City i chce je układać wciąż na nowo, a Siostra Dziedzica nawet do toalety zabiera swoją pizzerią skleconą z Duplo. Każde z nich dostało na klocki pojemnik w kształcie – a jakże – klocka, i uważam, że to praktyczne i cieszące oko rozwiązanie.

Kosze na pluszaki: Done by deer, miękkie kosze na zabawki, od 129 zł; Childhome, pojemnik na zabawki, 89 zł; Skandynawski worek papierowy, od 10,48 zł

A teraz coś na pluszaki. Choć my nie kupujemy ich w ogóle, zawsze trafi się jakiś szalony wujek albo ciotka, która przytaszczy ze sobą w odwiedziny 105 misia do kolekcji. A dzieci – wiadomo – nie są zainteresowane zabawą nimi, ale żeby oddać – nigdy w życiu! No to trzymamy te wszystkie króliczki, niedźwiadki i pieski w jednym miejscu – papierowych, bardzo mocnych, dużych worach. Pokochałam je od pierwszego wejrzenia i cieszę się, że zdecydowałam kupić.

Idealne na tego rodzaju zabawki będą też kosze z materiału.

CZYTAJ KONIECZNIE: Pięć huśtawek do pokoju dziecięcego

Play&Go worek różowe romby, od 113 zł; Done by Deer, pudełka okrągłe, od 95 zł

Na koniec jeszcze dwa super patenty na widok których mocniej zabiło mi serce – worek na zabawki, który jednocześnie, po rozłożeniu, jest ciepłą matą do zabawy oraz stylowy zestaw trzech kartonowych, okrągłych pojemników. Chyba skuszę się na jedno i drugie!

Udostępnij

Zostaw komentarz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.