Data publikacji:

Akademia Pana Kleksa na żywo - widowisko dla całej rodziny

Rusza trasa "Akademia Pana Kleksa na Żywo. Muzyczna Szkoła Wyobraźni". Aż w siedmiu miastach w Polsce będzie można obejrzeć niezwykłe widowisko muzyczne z udziałem wyjątkowych gości. "Witajcie w naszej bajce!" zabrzmi ponownie i pozwoli przeżyć dzieciom swoją własną przygodę w nowy, niesamowity sposób.

akademia pana kleksa na żywo

Akademia Pana Kleksa na Żywo

"Akademię Pana Kleksa" od Jana Brzechwy za chyba każdy dorosły. To niezwykła bajka, która poza doskonałą rozrywką, dostarcza także wielu cennych przemyśleń. Dzięki najnowszej ekranizacji można ponownie przenieść się do kolorowego, trzypiętrowego gmachu na ulicy Czekoladowej. Ale to wciąż nie koniec niespodzianek! Po premierze filmu "Akademia Pana Kleksa" jego bohaterowie ruszają w trasę po całej Polsce. Pojawią się w największych miastach, aby dać niezwykłe muzyczne show.

Trasa "Akademia Pana Kleksa na Żywo. Muzyczna Szkoła Wyobraźni" została zrealizowana w wyjątkowej i zapierającej dech w piersiach formule. Podczas tego niezwykłego wydarzenia rozbrzmi specjalnie przygotowana muzyka, której towarzyszyć będą głosy polskich artystów. Każdy, kto pojawi się pod sceną, może także liczyć na kolorowe atrakcje wizualne. Sprawią, że całe wydarzenie będzie jeszcze bardziej spektakularne.

"Akademia Pana Kleksa na Żywo. Muzyczna Szkoła Wyobraźni" to magiczna i angażująca opowieść o nieograniczonych możliwościach dziecięcej wyobraźni. Nie tylko bawi, ale także uczy otwartości na świat oraz tolerancji. Pokazuje, jak rozwijać własne umiejętności w zgodzie z tym, co podpowiada serce. To idealny spektakl dla najmłodszych, który poza okazją do rozrywki, da im także garść przemyśleń.

Kto pojawi się na scenie?

Na scenie trasy "Akademia Pana Kleksa na Żywo. Muzyczna Szkoła Wyobraźni" pojawią się postaci znane z filmowej adaptacji książki Brzechwy. Do doskonałej zabawy zaprosi przede wszystkim Antonina Litwiniak, czyli znana z dużego ekranu Ada Niezgódka. Obok niej pojawi się także Sebastian Stankiewicz, czyli filmowy Ptak Mateusz. Oczywiście nie zabraknie takich postaci jak m.in. Daniel Walasek znany jako Książę Vincent, Konrad Repiński, który zagrał Alberta oraz Jana Jachimek, którego dzieci będą kojarzyć jako Serdela. Ale to wciąż nie wszystko! Na trasie pojawią się również artyści odpowiedzialni za muzykę do filmowej wersji "Akademii Pana Kleksa". Swoją obecność zapowiedzieli m.in. Carla Fernandes i Oskar Cyms, którzy wykonali utwór "Do gwiazd".

Gdzie będzie można obejrzeć Akademię Pana Kleksa?

Od marca do czerwca 2024 roku "Akademia Pana Kleksa na Żywo. Muzyczna Szkoła Wyobraźni" będzie pojawiać się w siedmiu największych miejscach w Polsce. Harmonogram występów prezentuje się następująco:

W niektórych miastach widowisko będzie grane więcej niż jeden raz. W Warszawie planowane są trzy występy, a w Poznaniu i we Wrocławiu - pod dwa. Warto jednak pospieszyć się z zakupem biletów, jeśli chce się wziąć udział w wydarzeniu. Już teraz jeden ze spektakli w Warszawie jest całkowicie wyprzedany.

Trasa Akademii Pana Kleksa na Żywo - ile kosztuje?

Bilety na trasę "Akademia Pana Kleksa na Żywo. Muzyczna Szkoła Wyobraźni" zaczynają się już od 95,50 zł. Jest to jednak najniższa kategoria, która daje miejsce z dala od sceny. Jeśli oczekujesz lepszej widoczności, wówczas warto rozważyć zakup jednej z trzech wyższych kategorii. Bilety w nich kolejno kosztują 117,00 zł, 138,50 zł i 160,00 zł.

Dla rodzin z dziećmi przygotowano także atrakcyjne pakiety. Są one dostępne w niższych cenach niż pojedyncze bilety:

  • Pakiet rodzina 2+1 - od 250 zł do 420 zł,
  • Pakiet rodzina 2+2 - od 310 zł do 520 zł,
  • Pakiet rodzina 2+3 - od 380 zł do 610 zł.

Dodatkowo kupując bilety dla co najmniej 10 osób, obowiązuje 15-procentowa zniżka, co jest doskonałą okazją, aby wybrać się na trasę razem z całą klasą.

Dla kogo Akademia Pana Kleksa na Żywo?

"Akademia Pana Kleksa na Żywo. Muzyczna Szkoła Wyobraźni" to widowisko przygotowane specjalnie dla najmłodszych. Wciągająca historia z morałem połączona z niesamowitym show muzycznym i wizualnym wciągnie każde dziecko. Przedstawienie nie ma ograniczeń wiekowych, dlatego doskonale sprawdzi się zarówno dla maluchów, jak i starszych. Warto wybrać się na nie całą rodziną lub szkołą, ponieważ będzie to nie tylko doskonała zabawa, ale także świetna okazja, aby uczyć się tolerancji, otwartości na świat i podążania za marzeniami.

Czy warto się wybrać na trasę Akademii Pana Kleksa?

Choć trasa "Akademia Pana Kleksa na Żywo. Muzyczna Szkoła Wyobraźni" dopiero przed nami, więc trudno o jednoznaczną opinię, to recenzje filmu nie pozostawiają złudzeń. Współczesna filmowa adaptacja książki Brzechwy cieszy się dużym uznaniem wśród dorosłych i podbija serca najmłodszych. W show na żywo wezmą udział te same osoby, które pracowały nad filmem, a więc można się spodziewać co najmniej tak samo dobrego widowiska.

Autor: ebilet.pl