Data publikacji:

Modne lato w kilku odsłonach

Autor: Justyna Mazur

Doczekaliśmy się! Lato już w kalendarzu i - co ważniejsze - za oknami. Na chwilę żegnamy się z kurtkami (nie będziemy tęsknić!), a dzianinowe czapki wkładamy na dno szafy. Niech żyją kapelusze i lekkie, przeciwsłoneczne bandamki, niech żyje jeans, niech żyją lody! :-) A jak wygląda lato w Cool Club?

W letniej kolekcji Cool Club modny jeans spotkacie na każdym kroku - zarówno w wydaniu dziewczęcym, jak i dla małych dżentelmenów. Nie zawsze jest to klasyczny denim - czasem pod jeans podszywa się "zwykła" bawełna. Zwiewne jeansowe sukienki, szorty czy koszule to must have tego sezonu.

Cool Club: Koszula jeansowa,  40 zł

Lato to też czas imprezowania - komunie, śluby i inne ważne uroczystości wymagają wyjątkowej oprawy. W sklepie Smyk znajdziecie mnóstwo ubrań na szczególne okazje - na małych elegantów czekają muchy, krawaty, koszule i marynarki, na damy - suknie i sukienki. Są wdzięczne "bezy", a miłośników  minimalizmu - koronkowe, proste kreacje.

Cool Club: Granatowa sukienka wizytowa, 60 zł

Motywy kwiatowe - po raz kolejny mocny trend w kolekcjach letnich - znajdziecie nie tylko w oczywistych miejscach. Ukwiecone są nawet buty, więc modnym można być tego lata już od stóp.

Cool Club: Baleriny dziewczęce, 40 zł

Szukasz innych ubranek z kolekcji Cool Club? Zobacz więcej!