Data publikacji:

Wygodne i łatwe fryzury dla dziewczynek

Autor: Sylwia Stwora

Poranek większości rodziców wygląda podobnie – pospieszne lawirowanie między szykowaniem dzieci do szkoły oraz wybieraniem się do pracy. W tym pędzie często nie mamy czasu na zaplatanie naszej małej królewnie wymyślnych fryzur – dlatego dzisiaj polecamy wygodne i łatwe fryzury dla dziewczynek.

www.slodive.com

Do stworzenia pierwszej propozycji należy zebrać razem dwa pasemka włosów i zapleść w zwykły warkoczyk. Aby trzymał się w wybranym miejscu, wystarczy podpiąć go wsuwką. Dziewczynkom bez grzywki polecamy zaczesać włoski do tyłu lub zrobić przedziałek po przeciwnej stronie głowy.

www.slodive.com

Kolejna z łatwych fryzur dla dziewczynek to również zastosowanie warkocza. Zaczeszmy włosy do tyłu i podzielmy na kilka równych pasm, z których zrobimy krótkie dobierane. Możemy je zakończyć związując zwykłymi gumkami, jednakże wpięcie małych spineczek doda fryzurze uroku i elegancji.

www.shearmadnesskids.com

Dwa warkoczyki skierowane do tyłu to fryzura dla aktywnych dziewczynek. Zaczesując tak dziecko mamy pewność, że żaden kosmyk nie wyplącze się nawet podczas najbardziej szalonej zabawy. Przedziałek robimy na środku głowy, dzieląc włosy na dwie części, a potem po kolei zaplatamy dobierane na środku każdego pasma.

www.cdn.newadnetwork.com

Kolejną z wygodnych i łatwych fryzur dla dziewczynek jest koczek – idealny na zwyczajny dzień w szkole, kiedy rozpuszczone włosy mogą przeszkadzać w skupieniu. Aby go uzyskać związujemy włosy w kitka na czubku głowy. Potem zaplatamy luźny warkocz i zwijamy w koka. Jeśli nam się uda to końcówkę włosów możemy wsunąć pod założoną już gumeczkę, jeśli nie – z pomocą przyjdą nam wsuwki.

www.shearmadnesskids.com

Ostatnia z propozycji nadaje nieco zawiadiackiego wyglądu i z pewnością zostanie przyjęta entuzjastycznie przez każdą odważną dziewczynkę. Przedziałkiem dzielimy włosy na pół i z każdej strony zaplatamy warkoczyk. Sploty zbieramy razem i związujemy gumką, resztę włosów pozostawiając rozpuszczone.