Data publikacji:

Łóżeczko z sennych marzeń dziecka – przegląd

Autor: Natalia Malko

Twój szkrab ciągle opowiada o swoim ulubionym bohaterze z bajki? A może pociecha wciąż ustawia zamek z klocków, w którym mieszka jej ukochana księżniczka? Jeśli przed tobą decyzja o zakupie nowego łóżeczka dla dziecka, to zachęcamy do zapoznania się z naszym przeglądem. Maluch z pewnością będzie zachwycony takim prezentem. Sprawdźmy zatem, jak bajeczne meble oferują nam producenci.

Okres dzieciństwa naszych pociech to czas nierozerwalnie związany z bajkami i ulubionymi postaciami. Maluchy chciałyby mieć wszystko, co łączyłoby je ze swoimi bohaterami: koszulki, zeszyty, zabawki, nawet meble. Łóżko w kształcie wozu strażackiego lub pirackiego statku stałoby się nie tylko spełnionym marzeniem, ale i niesamowitym wspomnieniem z młodzieńczych lat. Warto więc wziąć przy zakupie pod uwagę preferencje naszego malca. Oczywiście pod warunkiem, że takie łóżko wykonane jest solidnie i starannie oraz przy użyciu atestowanych i nietoksycznych farb.

Łóżko statek piracki z szufladą Cilek, 3961,12 zł

Produkt posiada Certyfikat GS(Geprüfte Sicherheit Potwierdzenie Bezpieczeństwa). Łóżko wykonane zostało z płyty pokrytej melaminą w kolorze starej deski. Producent zaopatrzył je przestronną, podzieloną na 3 części szufladę na zabawki lub pościel.

Łóżko statek Baby Best, 1039,50 zł

Łóżko wykonane z płyty MDF oraz drewna sosnowego. Pomalowane zostało wodnymi farbami akrylowymi z atestem stosowania w produkcji artykułów dla dzieci. Występuje standardowo w dwóch wersjach kolorystycznych: niebieskiej i czerwonej. W wersji na zamówienie istnieje także możliwość wykonania łóżka w innych kolorach oraz wymiarach.

Łóżko dla dzieci samochód z szufladą Baby Best, 943 zł

Łóżko samochód z szufladą z naturalnego drewna sosnowego oraz płyty MDF. Produkt posiada atest użytkowania przez dziecko. Z pewnością pozwoli na wiele kreatywnych zabaw i wprawi malucha w dobry nastrój.

Łóżko dziecięce Frankhauer, 754 zł

Występuje w wielu wersjach kolorystycznych. W ofercie producenta znajdziesz model z motywem samochodu rajdowego, policji, straży pożarnej, a nawet różową wersję dla dziewczynek. Posiada zabudowane boki, które zwiększają bezpieczeństwo dziecka podczas snu.

Łóżko koparka Kidsaw, 1179 zł

Estetyczne łóżko dla dziecka przypominające koparkę. Przód ramy w kształcie łychy wykorzystać można na przechowywanie zabawek i innych skarbów naszego szkraba. Nogi imitują koła i opony. Całość została pomalowana natryskowo farbami ekologicznymi.

Łóżko wóz strażacki Swarzędzkie Meble, 1103 zł

Łóżko w kształcie wozu strażackiego to nie lada gratka dla każdego malca, który chce w przyszłości gasić pożary. Co ciekawsze, auto posiada świecące światła (oświetlenie diodowe LED). Podejrzewamy, że nie tylko maluch będzie nim zachwycony.

Łóżko księżniczki Kidkraft, 746,90 zł

Łóżko dla dzieci do 1,4 m wzrostu. Różowy kolor oraz złote motywy pozwolą każdej dziewczynce poczuć się jak prawdziwa księżniczka. Posiada zabezpieczające poręcze oraz wygodny schowek.

Łóżko kareta księżniczki Swarzędzkie Meble, 1743 zł

Łóżko kareta z wejściem po schodkach godne największej księżniczki. Wykonane z zostało z malowej płyty MDF. Sprzedawane jest w komplecie z materacem.

Łóżka ze zjeżdżalnią Ticaa, 1019 - 1790 zł (cena w zależności od wariantu)

Podejrzewamy, że łóżko ze zjeżdżalnią zachwyci każde dziecko. Producent oferuje nam szeroką gamę wariantów - od propozycji dla dziewczynek po bardziej chłopięce wersje. Do zestawu dołączona jest drabinka, po której pociecha może wspiąć się na łóżko. Istnieje możliwość montażu drabinki i zjeżdżalni zarówno po lewej, jak i po prawej stronie.

Stelaż wykonany został litego drewna sosnowego. Zestaw sprzedawany z zasłonką przednią i boczną.

Więcej łóżek i tapczaników dla starszych dzieci znajdziesz TUTAJ.