Data modyfikacji:

4 obrzydliwe rzeczy, które robi prawie każdy rodzic

Autor: Justyna Mazur

No dobra, czas nieco odczarować macierzyństwo. Że endorfiny, bezgraniczna, nieporównywalna z niczym innym miłość - to wiadomo. Ale są pewne rzeczy, o których - gdy byliście bezdzietni - nawet się Wam nie śniło...

1. Rodzic to robot wielofunkcyjny. Buziaki i łaskotanie to jedna strona medalu. Druga ma nieco mniej słodkie oblicze, które wiąże się między innymi z...bacznym oglądaniem kupy, niezliczonych rozmowach o jej konsystencji, wielkości, zapachu i kolorze. Tak, drodzy Państwo - kupa to taki ever green - codzienny, fascynujący temat świeżo upieczonych rodziców. Bywa, że zawartość pieluchy trzeba ścierać z pleców interesanta (tzw. wariant popaszny, czyli po pachy), własnych palców, sprzętów domowych. PS. Musicie wiedzieć, że w takich momentach najczęściej kończą się mokre chusteczki! PS. 2 Natura tak to sprytnie wymyśliła,

2. Wciąganie smarków smarka (własną buzią). Serio. Jak po raz pierwszy miałam to zrobić, to się wzdrygnęłam i oddelegowałam do zadania ojca Dziedzica. Smarki wciąga się aspiratorem. Dzięki uszczelce katar co prawda nie ląduje w ustach rodzica, ale niesmak, tak czy siak, pozostaje ;-) A na poważnie - tylko za pierwszym razem człowiek ma opory. Później idzie jak z płatka. PS. Istnieje też bardziej zautomatyzowana wersja aspiratora - gluty wyciąga nie rodzic, a...odkurzacz. Takie cuda!  Wkrótce napiszę Wam więcej o tym urządzeniu.

3. Numer trzy to - pozostając w tematyce - wycieranie kapiącego gluta własnym rękawem. Albo dłonią. Niby wiadomo, że będąc rodzicem zawsze trzeba mieć pod ręką chusteczki higieniczne, ale w praktyce różnie to bywa. A przecież nie będzie delikwent paradował z gilem po pas, bo siara!

4. Uprzednio przeżute jedzenie nie nadaje się do ponownego spożycia? E tam! No dalej, niech pierwszy rzuci kamieniem ten, co nigdy nie zjadł nic po swoim dziecku albo nie dał mu np. kawałka odgryzionego przez siebie jabłka.

Smacznego!

PS. Słyszałam jeszcze o przecieraniu aft w buzi moczem. Kto da więcej? ;-)

prezent dla chrześniaka

Prezent dla chrześniaka na roczek

2021-01-05
Przedstawiamy kilka pomysłów na prezent dla chrześniaka, który podczas imprezy wyróżni się spośród sterty pozostałych upominków. Sprawdź!
książki dla młodzieży

Książki dla młodzieży – ranking najlepszych bestsellerów

2020-10-18
W dzisiejszym wpisie przedstawiamy ranking najlepszych książek dla młodzieży ostatnich lat. Wśród naszych propozycji znajdą się tytuły zabierające głos w ważnych dla nastolatka sprawach, ale także te, które nieco go odprężą po ciężkim dniu w szkole.
jaki wózek dla dziecka?

Wózki dziecięce: Mutsy Igo, Evo, Nio, I2. Opinie i ranking

2020-10-07
Wybór wózka jest jedną z najważniejszych decyzji zakupowych, jakie młodzi rodzice muszą podjąć podczas kompletowania wyprawki. Wózek dziecięcy wiąże się zwykle z wysokimi kosztami, dlatego dobrze, jeśli wybierzesz taki, który posłuży wam co najmniej przez kilka lat. Za wysoką jakość oraz wielofunkcyjność cenione są wózki Mutsy – Igo, Evo, Nio, I2 – opinie zadowolonych rodziców mówią same za siebie. Przygotowaliśmy dla was zestawienie najlepiej ocenianych modeli. Sprawdźcie!
modne plecaki szkolne

Modne plecaki szkolne do 100, 150 i 200 zł

2020-08-21
Dobry plecak szkolny musi podobać się dziecku, być solidny i funkcjonalny. Jaki plecak szkolny spełni te trzy wymagania? Zobacz modne plecaki szkolne do 100, 150 i 200 zł.
piórnik do szkoły

Piórnik do szkoły – jaki wybrać?

2020-08-21
Piórnik do szkoły to bardzo poważny element wyposażenia ucznia. Zobacz, jaki piórnik szkolny wybrać.
Tatry Wysokie

Zakopane z dzieckiem – co zobaczyć?

2020-07-24
Zakopane to świetny kierunek dla rodziców z dziećmi, ponieważ miasto oferuje całe mnóstwo atrakcji. Co zwiedzić z maluchem, a co ze starszym dzieckiem podczas pobytu w stolicy Tatr? Zakopane z dzieckiem to masa możliwości.