Data modyfikacji:

Pomysły na prezent na Dzień Ojca

Święto wszystkich ojców zbliża się wielkimi krokami, więc to najwyższy czas, aby pomyśleć nad podarunkiem, który na długo zapadnie w pamięci rodzica. W poszukiwaniu inspiracji mogą pomóc Ci nasze propozycje na ciekawy prezent na Dzień Ojca.

Autor: Sylwia Stwora
Pomysły na prezent na Dzień Ojca

Aparat fotograficzny na Dzień Ojca

Twój tata jest zapalonym podróżnikiem? Lubi robić zdjęcia podczas imprez rodzinnych? Podaruj mu poręczny aparat fotograficzny. Aparat pozwoli mu uwiecznić wszystkie ważne dla niego chwile.

Wideorejestrator jako prezent

Gadżet dla fana motoryzacji. Wideorejestrator umożliwia zapisywanie przebiegu jazdy samochodem, co może się przydać w razie np. ubiegania się o odszkodowanie czy przekonanie policjanta, że nie doszło do złamania przepisów drogowych. Urządzenie ma wbudowane diody podczerwieni oraz głośniki, a także funkcję automatycznego wyłączania. Może również pracować w trybie nocnym. Z pomocą wideorejestratora można też nagrywać krótkie filmy, np. z rodzinnego wyjazdu na wakacje.

Monitor aktywności dla Taty na Dzień Ojca

To eleganckie i kompaktowe urządzenie z pewnością ucieszy wielkiego miłośnika zdrowego trybu życia. Monitor aktywności pozwoli tacie na bieżąco śledzić ilość kroków, pokonany dystans np. w trakcie treningu biegowego, ilość spalonych kalorii czy puls. Dodatkowo, będzie mógł monitorować swoje postępy i dążyć do uzyskania coraz lepszej formy. Urządzenie można zsynchronizować ze smartfonem czy tabletem pracującym na systemie Android lub iOS.

Kurs sushi na Dzień Ojca

Twój tata uwielbia japońską kuchnię i przy każdej nadarzającej się okazji poszukuje nowego miejsca do wypróbowania sushi? Kurs sushi pozwoli mu zgłębić tajniki i podstawy przygotowania tego specjału oraz nauczyć się samemu przyrządzać maki i nigiri. Dodatkowo, tata będzie mógł poznać wiele ciekawostek związanych z kultowym menu z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Specjalne podziękowania dla Taty

Niecodziennym prezentem będzie kryształowa kula ze specjalnie ułożoną dedykacją zawierającą życzenia czy podziękowania dla taty. Prezent przypadnie szczególnie do gustu fanom piłki nożnej, którzy w skrytości ducha zawsze marzyli o zdobyciu mistrzowskiego pucharu. Ten będzie jednak jeszcze cenniejszy, bo zdobyty za bycie „Najlepszym tatą na świecie”. Puchar z drewnianą podstawką i szklaną kulą w kształcie futbolówki może mieć 26,31 lub 36 cm wysokości.