Data publikacji:

Już niebawem czwarta część przygód Pucia!

Autor: Justyna Mazur

Pucio mężnieje na naszych oczach! Z kart nowej książki patrzy na nas rezolutny przedszkolak, który wprawia się w prawidłowej  wymowie. Za kilkanaście dni premiera najnowszej części jego przygód!

Zgodnie z zapowiedziami wydawcy, jeszcze w wakacje do rąk najmłodszych czytelników trafi czwarta część przygód Pucia. Ostatnio wydawnictwo Nasza Księgarnia nie do końca trafiło z terminem premiery, bo zimowe przygody Pucia dostaliśmy wiosną, ale tym razem wszystko jest w terminie - oto wesoła rodzinka jedzie na Kaszuby, by nabrać sił przed nowym rokiem szkolnym.

W czwartej części jest zdecydowanie więcej tekstu, inne wyzwania stawia też przed małymi czytelnikami autorka - Marta Galewska-Kustra, która namawia do poprawnej artykulacji. Dzięki jej wskazówkom rodzice szybko zorientują się, czy maluchom potrzebna jest konsultacja logopedyczna.

Pucio na wakacjach, premiera 22 sierpnia; od 24 zł

Jak pisze wydawca, "czwarta część przygód Pucia skierowana jest do dzieci w wieku od trzech do sześciu lat. Czas na zabawę związaną z artykulacją, czyli umiejętnością właściwego wymawiania głosek". Jak wiecie, moje dzieci uwielbiają te książeczki, więc niebawem na blogu pojawi się recenzja nowych przygód.

A jeżeli lubcie serię o Puciu, z pewnością spodobają się wam też inne książki Marty Galewskiej-Kustry. Mamy je i bardzo polecamy! 

Wierszyki ćwiczące języki, od 16,60 zł