Data publikacji:

Prezent na święta dla dziewczynki

Co kupić dziecku na Boże Narodzenie, aby upominek szybko się nie znudził i nie został rzucony w kąt? Zobacz propozycje prezentów na święta dla dziewczynek.

prezent na święta dla dziewczynki

Jaki prezent na święta Bożego Narodzenia dla dziewczynki?

Kupno prezentu świątecznego dla dziecka może być prawdziwym wyzwaniem. Aby uprościć poszukiwania idealnego podarunku, przygotowaliśmy dla ciebie 10 propozycji na prezenty na Boże Narodzenie dla dziewczynek.

Koraliki do prasowania na święta dla dziewczynki

Szukasz oryginalnego prezentu na święta dla dziewczynki, który pobudzi jej kreatywność? Proponujemy ci kolorowe koraliki do prasowania, z których dziewczynka wyczaruje, co tylko będzie chciała. Taki prezent bożonarodzeniowy to również okazja do wspólnej zabawy z rodzeństwem czy rodzicami. Dodatkową zaletą jest niewielki koszt.

Kartonowy domek do pokolorowania na prezent świąteczny dla dziewczynki

Kolejna propozycja kreatywnego prezentu świątecznego dla dziewczynki. Twoja córka czy siostrzenica bawi się w dom, budując go z krzeseł czy poduszek? Taki upominek będzie dla niej strzałem w dziesiątkę.

Prezent na święta dla dziewczynki: mikrofon do śpiewania

Ręka w górę, kto z nas nie śpiewał przed lustrem ze skakanką. Wiele się pod tym względem nie zmieniło i dziewczynki wciąż uwielbiają zabawy z piosenkarki. Zestaw do karaoke kupiony jako prezent bożonarodzeniowy nie tylko podniesie poziom występów, ale pozwoli je nagrywać i korzystać z linii melodycznych.

Prezent na święta dla dziewczyny: własna kuchnia

Dzieci uwielbiają naśladować dorosłych. To, co dla niektórych z nas jest przykrym obowiązkiem, dla dzieci staje się świętną zabawą. Takim przykładem jest zabawa w gotowanie, którą uatrakcyjni własne kuchnia.

Nowoczesna kuchnia może wydawać dźwięki np. gotowanej wody lub smażonego mięsa. Zawiera też lodówkę czy zmywarkę.

Zestaw do makijażu - prezenty świąteczne dla dziewczynek

Córka obserwuje cię podczas wykonywania dziennego makijażu i zasypuje gradem pytań? W ramach prezentu świątecznego podaruj jej toaletkę z gotowym zestawem do makijażu. Na pewno ucieszy się z takiego upominku. Jest też duża szansa, że przestanie ci podbierać kosmetyki.

Co na prezent świąteczny dla dziewczynki: zestaw młodej lekarki

Zabawa stetoskopem czy strzykawkami fascynuje dzieci od pokoleń. Z okazji świąt Bożego Narodzenia podaruj córce zestaw młodej lekarki. Torba wypełniona niezbędnymi lekarskimi przyborami zapewni rozrywkę na całe godziny. Kto wie, czy zabawa z czasem nie przeniesie się na zainteresowania w dorosłym życiu.

Ciekawe prezenty na święta dla dziewczyny: lalka Barbie

Moda na nią i radość z jej posiadania nie mijają. Możesz kupić samą lalkę Barbie lub w zestawie z innymi akcesoriami. Poza księżniczkami znajdziesz także Barbie lekarkę czy bizneswoman.

Jaki prezent na gwiazdkę dla dziewczynki? Lalka z Frozen

Zabawki z motywem z Krainy lodu to prawdziwy hit. Jeżeli zastanawiasz się, co kupić dziewczynce na święta, lalka z bajki Frozen będzie doskonałym wyborem. Zorientuj się jednak najpierw, czy dziewczynka bardziej lubi Elsę czy Annę.

Maszyna do szycia na prezent świąteczny dla dziewczynki

Producenci zabawek zdecydowanie podążają za trendami, a ostatnio modny nurt slow life, który opiera się na życiu bez pośpiechu, hołdując wszystkiemu co unikatowe, zdrowe i najlepiej stworzone własnymi rękami, dotarł i do dzieciaków. Maszyna, choć dla dzieci, naprawdę szyje i uczy nie tylko kreatywności, ale i cierpliwości.

Jaki prezent świąteczny dla dziewczynki? Gra planszowa

Ostatnia propozycja prezentu na święta dla dziewczynki to gra planszowa. Najlepiej wybrać tytuł, w który zagracie całą rodziną. To świetny pomysł na wspólny wieczór. W Internecie znajdziesz gry dostosowane do dzieci w różnym wieku.