Data modyfikacji:

Prezenty na mikołajki dla dzieci. Najlepsze prezenty dla dziewczynki

Szukasz prezentu na mikołajki dla dzieci i nie masz pomysłu, co kupić? Zobacz nasze propozycje upominków dla dziewczynek.

prezent na mikołajki dla dzieci

Najlepsze prezenty na mikołajki dla dzieci

Jeżeli szukasz mikołajkowego upominku dla swojej córki, chrześnicy czy wnuczki, sprawdź przygotowaną przez nas listę prezentów dla dzieci. Znajdziesz w niej zarówno drobne upominki, jak i nieco droższe propozycje.

Przeczytaj również: Prezenty na mikołajki do 30 zł

Lalka – uniwersalny prezent na mikołajki dla dziewczynki

Jeżeli twoja córka marzy o nowej lalce, mikołajki to dobry moment, aby podarować jej taki prezent. W Internecie znajdziesz modele dla młodszych, jak i starszych dziewczynek. Najmłodsze dzieci ucieszą się z miękkich i bezpiecznych szmacianek. Ich uśmiechnięte buzie oczarują dziecko.

Nieco starsze dziewczynki ucieszą się z prezentu mikołajkowego w postaci lalki Barbie. Wybór jest naprawdę ogromny. Możesz sięgnąć m.in. po Barbie lekarkę, Barbie w podróży, Barbie z dzieckiem. Na Ceneo.pl znajdziesz zarówno same lalki, jak i gotowe zestawy.

Domek dla lalek na mikołajkowy prezent dla dzieci

Jeżeli twoja pociecha ma już całą kolekcję lalek, warto kupić dla niej domek dla lalek. Taki prezent na mikołajki będzie także okazją do wspólnej zabawy z rodzeństwem czy koleżankami z klasy. A może także i ty dołączysz?

Zabawki edukacyjne – prezent na mikołajki dla ciekawskich dzieci

Jeżeli twoja córka czy chrześnica jest ciekawa świata, warto przy okazji mikołajek podarować jej zestaw dla małego naukowca. Połączysz w ten sposób przyjemne z pożytecznym.

To także świetny sposób na pokazanie dziecku, że nauka wcale nie musi być nudna. W Internecie znajdziesz zestawy dla młodszych i starszych pociech, więc bez problemu dostosujesz prezent na mikołajki do wieku dzieci.

Przeczytaj również: Prezenty mikołajkowe dla chłopców

Klocki dla dziewczynki – popularny prezent na mikołajki dla dzieci

Klocki od ładnych paru lat należą do chętnie wybieranych prezentów na mikołajki dla dzieci. Nie inaczej będzie w tym roku. W ofercie Ceneo.pl znajdziesz klocki dostosowane i bezpieczne dla mniejszych dziewczynek, a także artykuły dla starszych dzieci. Dobrym pomysłem na prezent mikołajkowy są klocki nawiązujące do popularnych bajek dla dziewczynek, takich jak Frozen, Mała Syrenka czy Aladyn.

Co kupić dziewczynce na mikołajki? Grę planszową

Gra planszowa sprawdzi się jako prezent na urodziny, pod choinkę, na Dzień Dziecka, a także mikołajki. Taki upominek będzie okazją do wspólnego spędzania czasu całą rodziną. Dobra zabawa gwarantowana.

Książka – prezent na mikołajki nie tylko dla moli książkowych

Twoja córka uwielbia spędząć popołudnia na czytaniu książek? Na pewno ucieszy się z kolejnej pozycji w swojej biblioteczce. Popularne książki dla dzieci mogą być także sposobem na zachęcenie dziewczynki do czytania. Kto wie, może złapie bakcyla?

Gra komputerowa lub konsolowa na mikołajki

Nieco starsze dzieci ucieszą się z gry komputerowej lub konsolowej. O ile oczywiście mają laptop do gry lub konsolę. Przed zakupem spróbuj dowiedzieć się, jakie gry lubi twoja córka czy chrześnica. Dzięki temu unikniesz ryzyka kupna nietrafionego prezentu na mikołajki dla dzieci.

Pierwsza gitara jako prezent na mikołajki dla dzieci

Twoja córka marzy o nauce gry na gitarze? Mikołajki będą dobrym momentem na podarowanie pierwszej gitary.

Tekst: Redakcja Świata rodziców