Data modyfikacji:

Rower na komunię – przegląd

Autor: Sylwia Stwora

Rower na komunię to jeden z najbardziej uniwersalnych, a zarazem praktycznych prezentów. Górski, miejski, turystyczny a może typ cruiser. Podpowiadamy, jakie model jednośladu może przypaść do gustu młodemu użytkownikowi.

Kolorystyka tego roweru - biel połączona z różem i kilkoma czarnymi wstawkami, stylowe siodełko, białe błotniki, modny dzwonek oraz stalowa rama rodem z modelu dla kobiet, z pewnością zachwycą małą dziewczynkę. Rower z kołami w rozmiarze 24 cale będzie służyć jej nawet do 12 roku życia.

Miejski rower dla dzieci między 7 a 12 rokiem życia posiada osprzęt Shimano będący gwarancją wysokiej jakości, trwałości oraz bezpieczeństwa. Model z kołami w rozmiarze 24 cale wyposażono w przedni i tylny hamulec, giętą kierownicę ze stali, dzwonek, oświetlenie odblaskowe oraz przednie oświetlenie napędzane dynamem. Nie zabrakło także stopki, bagażnika i wspornika kierownicy z opcją regulacji wysokości.

*Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o danym produkcie, kliknij w jego zdjęcie

Co robić, gdy dziecko gryzie i bije. 7 ważnych wskazówek

Co robić, gdy dziecko bije i gryzie? Jak oduczyć dziecko bicia innych?

2019-09-03
Wielu rodziców zastanawia się, co robić, kiedy ich pociecha okazuje swoją złość w niewłaściwy sposób, a dokładnie – kiedy dziecko bije i gryzie. Jak pokazać mu, że jego zachowanie nie jest odpowiednie, a jednocześnie go nie skrzywdzić? Co robić, gdy to 2 latek bije, a co, gdy chodzi już o bunt siedmiolatka?
nauka angielskiego

Gry uczące angielskiego. Co pomoże w nauce języka?

2019-09-02
Twoje dziecko uczy się języka angielskiego? Zastanawiasz się, co zrobić, aby pomóc mu w nauce? Sprawdź nasze propozycje!
dzieci

Pierwsze dni w przedszkolu – zasady

2019-08-28
O tym, że pierwsze dni trzylatka w przedszkolu mogą być bardzo trudne, wie doskonale każdy rodzic, które przeżył adaptację malucha do placówki. Sprawdź!
audiobooki

Najlepsze audiobooki dla dzieci. Jaki wybrać?

2019-08-19
Bajki na audiobookach można nazwać jednym z najlepszych wynalazków naszych czasów. Które audiobooki dla dzieci zagwarantują maluchowi najlepszą rozrywkę?
książki Jespera Juula

Książki Jespera Juula, które pomogą ci zrozumieć twoje dziecko

2019-08-02
Szukasz książek i poradników, które pomogłyby ci w przemyślany sposób kształtować relacje z dzieckiem i świadomie podejść do rodzicielstwa? Świetnym wyborem będą publikacje Jespera Juula – jego książki dla rodziców to kopalnia wiedzy o tym, jak radzić sobie z maluchem i z samym sobą w roli rodzica. Oto krótka lista publikacji podpisanych nazwiskiem Juula, które mogą cię zainteresować.
jak nauczyć dziecko czytać

Jak nauczyć dziecko czytać?

2019-07-31
Niektóre pociechy już od najmłodszych lat chętnie sięgają po książki, najpierw oglądając obrazki, a następnie poznając samodzielnie litery, podczas gdy inne potrzebują pomocy swoich rodziców. Zastanawiasz się, jak nauczyć dziecko czytać w domu, aby przygotować je do pójścia do szkoły? Znamy kilka sprawdzonych metod, dzięki którym wspólnie spędzony czas na poznawaniu alfabetu stanie się przyjemny i całkowicie bezstresowy!