Data modyfikacji:

Rower na komunię – przegląd

Autor: Sylwia Stwora

Rower na komunię to jeden z najbardziej uniwersalnych, a zarazem praktycznych prezentów. Górski, miejski, turystyczny a może typ cruiser. Podpowiadamy, jakie model jednośladu może przypaść do gustu młodemu użytkownikowi.

Kolorystyka tego roweru - biel połączona z różem i kilkoma czarnymi wstawkami, stylowe siodełko, białe błotniki, modny dzwonek oraz stalowa rama rodem z modelu dla kobiet, z pewnością zachwycą małą dziewczynkę. Rower z kołami w rozmiarze 24 cale będzie służyć jej nawet do 12 roku życia.

Miejski rower dla dzieci między 7 a 12 rokiem życia posiada osprzęt Shimano będący gwarancją wysokiej jakości, trwałości oraz bezpieczeństwa. Model z kołami w rozmiarze 24 cale wyposażono w przedni i tylny hamulec, giętą kierownicę ze stali, dzwonek, oświetlenie odblaskowe oraz przednie oświetlenie napędzane dynamem. Nie zabrakło także stopki, bagażnika i wspornika kierownicy z opcją regulacji wysokości.

*Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o danym produkcie, kliknij w jego zdjęcie

Kołdra dziecięca. Jaka dla niemowlaka? Jaki rozmiar?

Kołdra dziecięca. Jaka dla niemowlaka? Jaki rozmiar?

2020-11-02
Dobranie odpowiedniej pościeli i materaca do łóżeczka dla dziecka to dopiero połowa sukcesu na drodze do zapewnienia mu jak najwyższego komfortu snu. Istotne zn...
przyjaciele oglądają telewizję

Seriale dla młodzieży – najlepsze seriale dla nastolatków

2019-10-01
Każdy nastolatek uwielbia oglądać filmy i seriale! W artykule znajdziesz najlepsze seriale dla nastolatków. Dowiedz się więcej!
bajki dla przedszkolaków

Jakie bajki dla przedszkolaków? Ranking książek

2019-09-12
Podobno Albert Einstein powiedział: „Jeśli chcesz, aby twoje dziecko było inteligentne – czytaj mu bajki. Jeśli chcesz, aby było inteligentniejsze – czytaj mu więcej bajek”. Nie wiadomo, czy to rzeczywiście słowa wielkiego uczonego, jednak pozostaje faktem, że czytanie dzieciom ma wielką moc. Dowiedz się zatem, jakie bajki dla przedszkolaków są najbardziej polecane.
dziecko nie chce chodzić do przedszkola

Dziecko nie chce chodzić do przedszkola. Co robić?

2019-09-03
Pójście do przedszkola dla większości dzieci jest nową, wspaniałą przygodą. Niestety – nie zawsze tak jest. Nie brakuje maluchów, które za nic w świecie nie chcą rozstać się z mamą na kilka godzin, demonstrując swoje niezadowolenie poprzez krzyk i płacz. Dlaczego dzieci nie chcą chodzić do przedszkola i jak sobie z tym poradzić? Skorzystaj z naszych podpowiedzi.
Co robić, gdy dziecko gryzie i bije. 7 ważnych wskazówek

Co robić, gdy dziecko bije i gryzie? Jak oduczyć dziecko bicia innych?

2019-09-03
Wielu rodziców zastanawia się, co robić, kiedy ich pociecha okazuje swoją złość w niewłaściwy sposób, a dokładnie – kiedy dziecko bije i gryzie. Jak pokazać mu, że jego zachowanie nie jest odpowiednie, a jednocześnie go nie skrzywdzić? Co robić, gdy to 2 latek bije, a co, gdy chodzi już o bunt siedmiolatka?
nauka angielskiego

Gry uczące angielskiego. Co pomoże w nauce języka?

2019-09-02
Twoje dziecko uczy się języka angielskiego? Zastanawiasz się, co zrobić, aby pomóc mu w nauce? Sprawdź nasze propozycje!