Wyrusz w podróż z Monopoly i wygraj 20 000 zł na wycieczkę marzeń!

Każda podróż to niesamowita przygoda, również ta palcem po mapie albo… po planszy! Monopoly po raz kolejny udowadnia, że planszówki mają wielką moc i są czymś więcej niż rodzinną rozrywką. Teraz możesz zwiedzić cały świat i wygrać aż 20 000 zł!
monopoly

Nowy HIT! Monopoly Podróż Dookoła Świata

Zwiedzanie, podróżnicze pieczątki, nowe przygody i dzienniki podróży – nic dziwnego, że ta gra skradła serca wszystkich odkrywców. I nie tylko!

Monopoly Podróż Dookoła Świata to kolejna odsłona kultowej planszówki. Tym razem gracze wybierają się na pełną przygód wyprawę, zwiedzając egzotyczne miejsca i kupując te najbardziej atrakcyjne turystycznie. W grze pojawiają się pieczątki, cele podróży, przeloty i wiele więcej. Dodatkowo podróż ta może być jeszcze przyjemniejsza, bo marki Monopoly i Empik połączyły siły, by zorganizować wyjątkowy konkurs.

Konkurs dla prawdziwych podróżników

Pora wyruszyć po ekscytujące zdobycze! Pula nagród obejmuje:
  • 20 000 zł na wycieczkę marzeń x1
  • 500 zł x15
  • voucher 100 zł do Empiku x30
  • rabat 25% na wywołanie zdjęć w Empik Foto – nagroda gwarantowana!
Tylko teraz możesz przeżyć niesamowitą przygodę na planszy, jednocześnie walcząc o wyprawę życia!

Pytanie konkursowe brzmi: Jak wyglądałaby Twoja wymarzona wakacyjna wyprawa?

Konkurs trwa od 24.11.2022 do 18.12.2022. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranych mailowo po zakończeniu konkursu. Aby wziąć udział w konkursie wejdź na konkursmonopoly.pl

Jak grać w Monopoly Podróż Dookoła Świata?

Konkurs powstał z okazji premiery nowej gry Monopoly. Co jednak ważne, ta edycja różni się w dużym stopniu od klasyków, które wszyscy znamy. Mechanika została całkowicie zmieniona, nawet pionki są inne niż te znane dotychczas! Dzięki temu gra zyskała nowe życie i bawi jeszcze bardziej. Jak zdradzają pierwsi gracze, Monopoly Podróż Dookoła Świata sprawia, że można się poczuć jak podróżnik i biznesmen w jednym.

Na czym polega rozgrywka? Właściciele nieruchomości, czyli atrakcyjnych turystycznie miejsc, nabywają Karty Własności. To właśnie tam znajdują się najważniejsze informacje, w tym zupełna nowość – cel podróży. Po dotarciu na wyznaczone pole gracz przybija na nim pieczątkę ukrytą w… pionku! Wyprawy do najdalszych zakątków świata urozmaicają karty Szansa i Dziennik Podróży, opłaty za zwiedzenia oraz zaskakujące pola takie jak przeloty lokalne czy ubezpieczenie podróżne. Gra jest niezwykle wciągająca i sprawi frajdę zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Można ją kupić w salonach Empik i na empik.com.

Autor: Artykuł sponsorowany