Data publikacji:

Wzruszające nagranie, które podbiło serca internautów

Autor: Kasia

Filmy z sali porodowej to niezwykle poruszające nagrania, jednak pierwsze spotkanie nowonarodzonych bliźniąt, które zostało wrzucone do sieci w styczniu 2015 roku, spotkało się z wyjątkowym przyjęciem ze strony internautów. To trzeba obejrzeć!

Film zamieszczony na popularnym serwisie YouTube został nagrany na sali porodowej dokładnie 27 marca 2012 roku - przy pomocy kamery GoPro. Rodzice dopiero w styczniu 2015 roku zdecydowali się upublicznić nagranie, na którym widać jak nowo narodzone bliźnięta zwracają się w swoją stronę główkami i dotykają się rączkami.

Siła internetu

Wideo, które uwieczniło pierwsze spotkanie bliźniąt do tej pory obejrzało już prawie 7 mln internautów, a widzowie w komentarzach dzielą się swoimi opiniami i wzruszają nad cudem narodzin. Trzeba przyznać, że nagrania video z sali porodowej stają się coraz bardziej popularne i viralowo rozprzestrzeniają się po sieci. To niesamowicie wzruszające filmy, które dokumentują najważniejszą chwilę w życiu każdego człowieka.

Rozczulające nagranie dowodzi, że bliźnięta łączy wyjątkowa więź, która ma swój początek już w łonie matki. Zachęcamy do obejrzenia tego niezwykłego filmu:

/watch?v=n_mJl1a4o4k