Data modyfikacji:

Wzruszające nagranie, które podbiło serca internautów

Autor: Kasia

Filmy z sali porodowej to niezwykle poruszające nagrania, jednak pierwsze spotkanie nowonarodzonych bliźniąt, które zostało wrzucone do sieci w styczniu 2015 roku, spotkało się z wyjątkowym przyjęciem ze strony internautów. To trzeba obejrzeć!

Film zamieszczony na popularnym serwisie YouTube został nagrany na sali porodowej dokładnie 27 marca 2012 roku - przy pomocy kamery GoPro. Rodzice dopiero w styczniu 2015 roku zdecydowali się upublicznić nagranie, na którym widać jak nowo narodzone bliźnięta zwracają się w swoją stronę główkami i dotykają się rączkami.

Siła internetu

Wideo, które uwieczniło pierwsze spotkanie bliźniąt do tej pory obejrzało już prawie 7 mln internautów, a widzowie w komentarzach dzielą się swoimi opiniami i wzruszają nad cudem narodzin. Trzeba przyznać, że nagrania video z sali porodowej stają się coraz bardziej popularne i viralowo rozprzestrzeniają się po sieci. To niesamowicie wzruszające filmy, które dokumentują najważniejszą chwilę w życiu każdego człowieka.

Rozczulające nagranie dowodzi, że bliźnięta łączy wyjątkowa więź, która ma swój początek już w łonie matki. Zachęcamy do obejrzenia tego niezwykłego filmu:

/watch?v=n_mJl1a4o4k

Przeziębienie w ciąży. Jak sobie z nim radzić?

Przeziębienie w ciąży. Jak sobie z nim radzić?

2020-07-03
Przeziębienie w trakcie ciąży zdarza się, wbrew pozorom, często. Jest to temat poważny, który oczywiście wymaga indywidualnego podejścia do pacjentki, ale nie musisz martwić się na zapas - przeziębienie niezwykle rzadko jest zagrożeniem dla zdrowia płodu. Sprawdź, jakie są sposoby na przeziębienie w ciąży, co można brać na przeziębienie w ciąży i jakie domowe sposoby mogą ci pomóc w walce z infekcją.
plan porodu

Plan porodu – co to jest i jak go napisać?

2019-08-20
Jesteś w ciąży i już za kilka chwil na świecie pojawi się twój maluszek. Chcesz jak najlepiej przygotować się na ten ważny dzień. Być może chodzisz razem z partnerem do szkoły rodzenia, czytasz, oglądasz filmiki instruktażowe. Chcesz poznać dokładny przebieg porodu naturalnego i cesarskiego cięcia. W twojej głowie pojawiają się już pewne oczekiwania i wyobrażenia. Możesz o nich porozmawiać z położną i spisać je, przygotowując plan porodu.
ciaza

Czy kawa w ciąży szkodzi? Ważne fakty dla mam

2019-08-12
Pojawia się pytanie – zrezygnować z kawy czy nie? Czy kawa w ciąży szkodzi dziecku? Na ten temat powstało bardzo wiele mitów. Dowiedz się więcej!
Jak zorganizować Baby Shower?

Jak zorganizować Baby Shower?

2019-07-30
Baby shower to coraz bardziej popularny zwyczaj w Polsce. Na czym polega impreza tego typu i jak ją zorganizować? Poznaj nasze rady!
czego nie jeść w ciąży

Czego nie można jeść w ciąży? Uważaj na te 10 produktów!

2019-07-23
Niemal każdy wie, że przyszła mama powinna wyeliminować z diety szkodliwe używki. Jak się okazuje – to jednak nie wystarczy. Lista produktów zakazanych jest o wiele dłuższa! Dowiedz się, czego nie można jeść w ciąży, aby móc zapewnić bezpieczeństwo nienarodzonemu maluszkowi i sobie.
Szkola rodzenia

Szkoła rodzenia z perspektywy faceta

2019-06-17
Ciąża to odpowiedzialność, dziecko to odpowiedzialność i przede wszystkim życie to odpowiedzialność. Decydując się na pewne kroki musimy uświadomić sobie, jakie idą z tym korzyści oraz konsekwencje. W moim przypadku było łatwiej, ponieważ wspólnie z żoną bardzo chcieliśmy mieć potomka, więc byliśmy świadomi wyzwań czekających na nas tuż za rogiem. Mimo to nie obyło się bez wątpliwości i głębokich rozmyślań. Wtedy pojawiła się opcja uczestniczenia w szkole rodzenia, na którą się zdecydowaliśmy. Wiecie co? Dawno tak dobrze się nie bawiłem.