Data modyfikacji:

Wzruszające nagranie, które podbiło serca internautów

Autor: Kasia

Filmy z sali porodowej to niezwykle poruszające nagrania, jednak pierwsze spotkanie nowonarodzonych bliźniąt, które zostało wrzucone do sieci w styczniu 2015 roku, spotkało się z wyjątkowym przyjęciem ze strony internautów. To trzeba obejrzeć!

Film zamieszczony na popularnym serwisie YouTube został nagrany na sali porodowej dokładnie 27 marca 2012 roku - przy pomocy kamery GoPro. Rodzice dopiero w styczniu 2015 roku zdecydowali się upublicznić nagranie, na którym widać jak nowo narodzone bliźnięta zwracają się w swoją stronę główkami i dotykają się rączkami.

Siła internetu

Wideo, które uwieczniło pierwsze spotkanie bliźniąt do tej pory obejrzało już prawie 7 mln internautów, a widzowie w komentarzach dzielą się swoimi opiniami i wzruszają nad cudem narodzin. Trzeba przyznać, że nagrania video z sali porodowej stają się coraz bardziej popularne i viralowo rozprzestrzeniają się po sieci. To niesamowicie wzruszające filmy, które dokumentują najważniejszą chwilę w życiu każdego człowieka.

Rozczulające nagranie dowodzi, że bliźnięta łączy wyjątkowa więź, która ma swój początek już w łonie matki. Zachęcamy do obejrzenia tego niezwykłego filmu:

/watch?v=n_mJl1a4o4k

Przeziębienie w ciąży. Jak sobie z nim radzić?

Przeziębienie w ciąży. Jak sobie z nim radzić?

2020-07-03
Przeziębienie w trakcie ciąży zdarza się, wbrew pozorom, często. Jest to temat poważny, który oczywiście wymaga indywidualnego podejścia do pacjentki, ale nie musisz martwić się na zapas - przeziębienie niezwykle rzadko jest zagrożeniem dla zdrowia płodu. Sprawdź, jakie są sposoby na przeziębienie w ciąży, co można brać na przeziębienie w ciąży i jakie domowe sposoby mogą ci pomóc w walce z infekcją.
ubrania do karmienia

Ubrania do karmienia – jakie wybrać? Modne i wygodne propozycje

2019-09-18
Pewnie nie raz byłaś zmuszona nakarmić maluszka w miejscu publicznym. Nie ma w tym niczego złego, jednak przyznaj sama – czujesz się o wiele swobodniej, jeśli możesz zrobić to dyskretnie i bez odsłaniania zbyt wiele. Naprzeciw potrzebom mam, wychodzą producenci ubrań do karmienia. Jakie warto kupić jeszcze przed porodem?
plan porodu

Plan porodu – co to jest i jak go napisać?

2019-08-20
Jesteś w ciąży i już za kilka chwil na świecie pojawi się twój maluszek. Chcesz jak najlepiej przygotować się na ten ważny dzień. Być może chodzisz razem z partnerem do szkoły rodzenia, czytasz, oglądasz filmiki instruktażowe. Chcesz poznać dokładny przebieg porodu naturalnego i cesarskiego cięcia. W twojej głowie pojawiają się już pewne oczekiwania i wyobrażenia. Możesz o nich porozmawiać z położną i spisać je, przygotowując plan porodu.
ciaza

Czy kawa w ciąży szkodzi? Ważne fakty dla mam

2019-08-12
Pojawia się pytanie – zrezygnować z kawy czy nie? Czy kawa w ciąży szkodzi dziecku? Na ten temat powstało bardzo wiele mitów. Dowiedz się więcej!
farbowanie włosów

Czy farbowanie włosów w ciąży jest bezpieczne?

2019-08-07
Zapewne nieraz słyszałaś o tym, że lepiej nie farbować włosów w ciąży. Czy jednak farbowanie włosów w ciąży faktycznie jest szkodliwe? Sprawdziliśmy to!
Jak zorganizować Baby Shower?

Jak zorganizować Baby Shower?

2019-07-30
Baby shower to coraz bardziej popularny zwyczaj w Polsce. Na czym polega impreza tego typu i jak ją zorganizować? Poznaj nasze rady!