Zabawa dla dziecka

komiksy dla dzieci

Komiksy dla dzieci. Najlepsze historie dla najmłodszych

Komiksy to doskonały sposób, żeby oderwać dzieci na chwilę od komputera lub konsoli. Nie tylko nadal będą mogły obcować z fantastycznymi światami, ale na dodatek istnieje duże prawdopodobieństwo, że w ten sposób prędzej zainteresują się również książkami. W tym zestawieniu przyjrzymy się najciekawszym komiksom dla dzieci.
nowe zestawy lego

Jakie nowe zestawy i serie klocków Lego?

Lego każdego roku pamięta o swoich fanach, wypuszczając na rynek kolejne, coraz bardziej fantazyjne zestawy. Jakie komplety miały swoją premierę od początku 2020 roku? Odkrywamy nowe serie Lego, które z pewnością będą świetnym dodatkiem do twojej kolekcji!
skoczek dla dziecka

Skoczek dla dziecka: czy jest bezpieczny?

Skoczek dla dziecka to bardzo popularna zabawka, która pozwala zająć malucha na dłuższy czas. Czy jednak aby na pewno jest bezpieczna dla jego zdrowia? Sprawdziliśmy, jak skoczki wpływają na rozwój malucha i jak korzystać z nich we właściwy sposób.
prezent dla 6-latki

Prezent dla 6-latki. Co kupić sześciolatce?

Musisz kupić prezent dla 6-latki i nie masz żadnych pomysłów? Nie martw się – przygotowaliśmy dla ciebie ściągę, czyli duże zestawienie propozycji, które na pewno okażą się strzałem w dziesiątkę. Dla ułatwienia wszystkie możesz oczywiście kupić przez Ceneo.pl – w bardzo atrakcyjnych cenach.
gry logiczne dla dzieci

Polecane gry logiczne dla dzieci

Logiczne myślenie może być całkiem przydatną umiejętnością w dorosłym życiu. Jeśli więc chcecie, żeby w przyszłości wasze dziecko potrafiło odnaleźć się w zalewie informacji oraz w odpowiedni sposób przetwarzało zdobytą wiedzą, to czym prędzej musicie z nim przeprowadzać odpowiednie ćwiczenia. Idealnym na to sposobem są gry logiczne dla dzieci, które nie tylko rozwiną pracę ich mózgu, ale również dostarczą mnóstwo przyjemności.
przechowywanie zabawek

Sprytne sposoby na przechowywanie zabawek

Dzisiejsze dzieci mają prawdziwe szczęście – ich pokoje są dosłownie przeładowane zabawkami, więc nie ma ryzyka nudy. Jest jednak i ciemna strona medalu: te zabawki trzeba jakoś sensownie poukładać, żeby w pomieszczeniu dało się funkcjonować. My wiemy, jak to zrobić! Oto kilka naprawdę sprytnych sposobów na przechowywanie zabawek.
lego ninjago

Lego Ninjago. Najlepsze zestawy klocków

Pamiętacie swoje dzieciństwo, kiedy bawiliście się klockami Lego w policjantów i złodziei? Później przyszli piraci i rycerze. Obecnie dzieci najbardziej lubią zestawy z serii Lego Ninjago. Zobaczcie, które zestawy klocków cieszą się największą popularnością.
zabawki dla 8 latka

Popularne zabawki dla 8-latka

Ośmiolatek to już nie maluch, którego cieszy każdy prezent – to już młody człowiek, który ma swoje zainteresowania, oczekiwania i preferencje. Dlatego właśnie wybór prezentu dla niego może przysporzyć niezłych trudności. Na szczęście my dokładnie wiemy, co ucieszy każdego chłopca w tym wieku – oto zabawki dla 8-latka, które na pewno okażą się trafione.
dzień ojca

Prezent na Dzień Ojca - wykonany przez dziecko

Zbliżający się wielkimi krokami Dzień Ojca powoduje pewnie w wielu domach dziecięcy popłoch. Jaki upominek podarować Tacie? Poprzestać na tradycyjnej laurce, rę...
gry dla nastolatków

Gry dla nastolatków. Propozycje gier planszowych dla młodzieży

Okres nastoletni to czas w życiu człowieka, w którym wyrabiamy swoje gusta, poszerzamy wiedzę i rozwijamy pasje. W przerwie od uprawiania sportu lub grania na konsoli, warto czasami przysiąść ze znajomymi do dobrej planszówki – trzeba jedynie wiedzieć, jakie produkcje wybrać, żeby nie zrazić młodzieży. W tym tekście przyjrzymy się najciekawszym grom planszowym dla nastolatków.
zabawki dla dziewczynek 9 lat

Polecane zabawki dla dziewczynek 9 lat

Wiele osób sądzi, że dziewięcioletnie dzieci właściwie niemal nie bawią się już zabawkami. Nic bardziej mylnego! To wiek, w którym tego typu prezenty wciąż są mile widziane i mogą dostarczyć dziecku sporych dawek radości – o ile oczywiście są odpowiednio dobrane. A zatem – jakie zabawki dla 9-latki zdecydowanie warto kupić?
narzędzia dla dzieci

Narzędzia dla dzieci – najlepsze zabawki dla małych majsterkowiczów

Zestaw narzędzi dla dzieci to podarunek idealny dla malucha powyżej 3. roku życia. Maluchy chętnie naśladują dorosłych wykonując różne prace domowe, w tym te, w których trzeba coś zbudować lub naprawić. Podpowiadamy, jaki zestaw zabawek okaże się najlepszym prezentem dla malucha „złotej rączki”.

Najlepsze zabawki