Zabawa dla dziecka

dzieci na rowerach

Rower dla 10-latka. Jaki rower dla chłopca i dziewczynki w wieku 10 lat?

Planujesz zakup roweru dla 10-latka? Łatwo się pogubić w imponującej ofercie rynkowej. Podpowiadamy więc, jak wybrać rower dla chłopca w wieku 10 lat i rower dla dziewczynki 10-letniej. Na co zwrócić uwagę i jakie parametry techniczne są istotne – sprawdzamy.
hulajnoga dla 3 latka

Wybieramy hulajnogę dla 3-latka

Żadnego z rodziców nie trzeba przekonywać, że zabawa na świeżym powietrzu przynosi dzieciom sporo korzyści. Gry zespołowe, zabawa z piłką oraz przejażdżki na pierwszych pojazdach wpływają pozytywnie na rozwój psychiczny i fizyczny malucha. Dziś przyjrzeliśmy się hulajnogom dla 3-latków – jak wybrać tą pierwszą, która zachęci brzdąca do zabaw poza domem?
Zabawa dziecko

Zabawki, które zachęcą dziecko do zabawy na powietrzu

Czasy, kiedy dzieci większość dnia spędzały na zabawie na podwórku, już dawno minęły. Obecnie, nawet w piękne słoneczne dni, na placach zabaw nie widać tłumów. Najmłodsi nie odrywają się od tabletów, komputerów i smartfonów, a rodzicom coraz trudniej przekonać swoje pociechy do wyjścia z domu. Jak sobie z tym radzić? Przed wami kilka skutecznych rad i przykładów zabawek, które rozwiążą ten problem.
matka z dzieckiem na plaży

Dziecko na plaży - co zabrać na plażę z dzieckiem?

Niezbędne jest zabranie kilku podstawowych rzeczy, by wypoczynek można było zaliczyć do udanych. Podpowiadamy, o czym pamiętać, jadąc z dzieckiem na plażę.
Karuzela nad dziecięce łóżeczko – o czym pamiętać podczas zakupu?

Karuzela nad dziecięce łóżeczko – o czym pamiętać podczas zakupu?

Ma nie tylko stanowić ciekawą dekorację, ale przede wszystkim wspomóc rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej i słuchowej Twojej pociechy. Podpowiadamy, czym powin...
dziecko

Nauka literek – jakie zabawki wybrać?

Nauka literek otwiera przed dzieckiem całe morze nowych możliwości, a także pomaga ułatwić szkolny start. Wejdź i dowiedz się więcej!
pluszaki dla dziewczynki

Pluszaki dla dziewczynki - nie tylko misie

Twoja córka uwielbia pluszaki? Bawi się nimi znacznie częściej niż innymi zabawkami i spokojnie zasypia, tuląc je do siebie? Dowiedz się więcej!
jak zrobić latawiec

Jak zrobić latawiec?

Latawiec zapewnia przyjemną zabawę w wietrzną pogodę, łączy dużych i małych wspólnym celem i spoglądaniem w niebo. Czy można wykonać go samodzielnie? Tak – to łatwe! Sprawdźmy, jak zrobić latawiec.
krzesełko do karmienia

Krzesełko do karmienia dla lalek: najciekawsze propozycje

Twoja córka uwielbia karmić lalki? Sprawdź, jakie krzesełka do karmienia lalek dostępne są na rynku. Przedstawiamy najciekawsze propozycje.
kredki dla rocznego dziecka

Jakie kredki dla rocznego dziecka wybrać?

Rysowanie można zaproponować nawet niemowlakowi – ważne, aby dobrać bezpieczne i wygodne w użyciu kredki dla rocznego dziecka. Sprawdź!
jak zrobić piasek kinetyczny

Jak zrobić piasek kinetyczny? Sprawdź domowe przepisy!

Zastanawiasz się, jak zrobić piasek kinetyczny bez wydawania góry pieniędzy? To prostsze, niż ci się wydaje! Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!
przygody mikołajka

Przygody Mikołajka – książki popularnej serii

Jeśli szukasz ciekawej lektury dla swojego dziecka, wybierz przygody Mikołajka. Zobacz książki wchodzące w skład serii przygód Mikołajka.

Najlepsze zabawki