Zabawa dla dziecka

dziecko na nartach

Jak dobrać narty dla dziecka? Na co zwracać uwagę?

2022-12-08
Wybieracie się na rodzinny wypad na narty? Świetnie, jednak zanim zaczniecie kompletować cały sprzęt, przeczytajcie, jak dobrać narty dla dziecka.
Prezent dla 3 latka. Sprawdzone pomysły!

Prezent dla 3 latka. Sprawdzone pomysły!

2022-12-07
Z jednej strony ciągle maluch, z drugiej - coraz sprawniejszy i sprytniejszy przedszkolak. Aby kupić idealny prezent dla 3 latka trzeba wziąć pod uwagę te dwie ...
prezent mikołajkowy dla chłopców

Prezenty mikołajkowe dla chłopców: jakie wybrać?

2022-12-02
Co kupić chłopcu na mikołajki? Zobacz propozycje prezentów mikołajkowych dla chłopców.
halloween

Filmy na Halloween dla dzieci. Bardziej śmieszne niż straszne

2022-10-27
Halloween z roku na rok jest coraz chętniej obchodzone nie tylko przez dorosłych, ale także przez najmłodszych członków rodzin. Przeczytaj nasz artykuł!
Stroje na Halloween dla dzieci

Stroje na Halloween dla dzieci - jaki strój dla dziecka na Halloween wybrać?

2022-10-21
Strój na Halloween dla dzieci to nierzadko spory problem dla ich rodziców. Jaki strój wybrać? Sprawdź nasze propozycje!
piaskownica

Jaka piaskownica dla dzieci?

2022-06-15
Z punktu widzenia dziecka piaskownica ma być ogromna i wypełniona zabawkami. Dla dorosłego zaś, piaskownica powinna spełniać względy bezpieczeństwa, być łatwa do zmontowania i trwała. Czy wybrać piaskownicę drewnianą czy plastikową? Czy ma być otwarta czy z zamykaną pokrywą? Z daszkiem czy bez daszku? Do tego dochodzi fundamentalne pytanie o rozmiar piaskownicy dla dziecka i już rodzic nie śpi kilka nocy, myśląc o wadach i zaletach poszczególnych wariantów. W tym artykule odpowiadamy na pytanie, jaka będzie odpowiednia piaskownica dla dzieci?
pierwsze zabawki dla niemowląt

Pierwsze zabawki dla niemowlaka – jakie wybrać?

2022-06-05
Nowo narodzone dziecka wymaga ciągłej uwagi i ogromnej troski. Oprócz niezbędnych potrzeb, jedzenia czy spania, na początku wymaga stosunkowo mało zabawy. Jednak ten czas będzie stopniowo zwiększał się z każdym tygodniem. Od samego początku warto jednak wyposażyć się w kilka rodzajów zabawek. Jakie będą najlepsze pierwsze zabawki dla niemowlaka?
filmy dla dzieci 2022

Filmy dla dzieci 2024. Na jakie czekamy?

2022-04-26
Chcecie zabrać dziecko do kina, ale nie wiecie, na jaki tytuł się zdecydować? W tym zestawieniu przyjrzymy się dziesięciu najciekawszym filmom dla dzieci, które zadebiutują w 2022 roku. Produkcje zostały podzielone na filmy aktorskie, live-action oraz animacje.
prezent na komunię dla dziewczynki

Prezent na komunię dla dziewczynki. Zobacz, co na komunię dla dziewczynki

2022-04-03
Nie wiesz, co kupić na komunię dla dziewczynki? Sprawdź nasz poradnik i spraw idealny prezent na komunię dla dziewczynki.
dziecko

Jakie LEGO City do 100 zł wybrać?

2022-03-12
LEGO City to seria klocków, które pozwalają na stworzenie realistycznego świata i zabawę m.in. w policjanta, strażaka, sprzedawcę lodów lub budowlańca. Dzieci mogą rozwijać swoją wyobraźnię, odgrywając scenki, które mogły się wydarzyć w prawdziwym życiu. Prezent w postaci zestawu do składania z pewnością ucieszy pociechy w każdym wieku. Niestety LEGO potrafią nieźle nadszarpnąć domowy budżet. Na szczęście jednak na rynku dostępnych jest wiele zestawów, które są przystępne cenowo. Jakie zatem LEGO City do 100 zł wybrać? Zainspiruj się naszym poradnikiem i wybierz najciekawsze komplety klocków w rozsądnej cenie.
dziewczynka

Jakie zabawki dla 7-letniej dziewczynki wybrać?

2022-03-11
Zastanawiasz się, jakie będą najlepsze zabawki dla dziewczynki 7-letniej? Co kupić na prezent pociesze? Spieszymy z pomocą. W niniejszym artykule znajdziesz wiele ciekawych propozycji upominków dla 7-latki, w tym w szczególności takich, które rozbudzą u dziecka kreatywność oraz zachęcą je do nauki przez zabawę.
chłopiec

Jakie LEGO dla chłopca 5 lat wybrać?

2022-03-10
Klocki LEGO to jedne z ulubionych zabawek dzieci na całym świecie. Rozwijają wyobraźnię, zdolności manualne, a także zajmują najmłodszych (i nie tylko ich) na wiele godzin. Jakie LEGO dla chłopca 5 lat wybrać? Jakimi zestawami będzie bawić się najchętniej?

Najlepsze zabawki