Data publikacji:

Jaki prezent na komunię dla dziewczynki? Do 100, 200 i 300 zł

Badania przeprowadzone w Polsce pokazały zdumiewający wynik: Polacy wydają najwięcej pieniędzy przed świętami Bożego Narodzenia, przed Wielkanocą i….przed okresem komunijnym.

Poniżej znajdziecie kilka tańszych propozycji na prezent. Podzieliliśmy je na kategorie do 100, 200 i 300 złotych.

Prezenty na komunię do 100 zł

Choć wydaje się to czasem niemożliwe, żeby wydać mniej niż 100 zł, okazuje się, że nie jest to takie trudne. W tej cenie można kupić całkiem imponujący sprzęt, który nie zawiedzie 10-latki.

Klawiatura dla graczy

To jest upominek dla małych fanek gier komputerowych. Klawiatura ma masywną konstrukcję, więc nawet w czasie wielkich emocji w czasie gry, wytrzyma niejeden ucisk.

Skok klawiszy jest duży i doskonale wyczuwalny. Klawiatura jest wyposażona w złącze USB i ładnie podświetlona. Jej właścicielka może sama zdecydować jaki kolor wybiera, oraz zmieniać go, gdy się znudzi.

Rolki na prezent komunijny

Rolki będą świetnym prezentem dla wszystkich dziewczynek. I nie ma większego znaczenia, czy potrafią na nich jeździć, czy też dopiero rozpoczynają przygodę z tym sportem. Pamiętajmy, że robimy prezent dla dziewczynki, dlatego nie tylko parametry - drodzy tatusiowie i chrzestni - się liczą, ale także kolor i wygląd. Nawet bardzo. Żeby rolki wystarczyły na dłużej warto szukać takich, które mają regulację rozmiaru.

Smartwatch dla fanek nowoczesnych technologii

Tego typu zegarki zwykle kupują osoby regularnie uprawiające sport. Ale to urządzenie może znacznie więcej niż tylko odmierzać czas, liczyć kroki i spalone kalorie. Przy jego pomocy można odbierać połączenia telefoniczne, wiadomości tekstowe, a także odtwarzać muzykę i zdalnie robić zdjęcia. W Ceneo.pl znajdziecie większy wybór smartwatchy dla dziewczynek na prezent komunijny.

Prezenty komunijne do 200 zł

Mając 200 złotych z prezentami można już naprawdę poszaleć, a do tego można też trzymać się aktualnych trendów.

Głośnik dla dorastających imprezowiczek

Czy to się rodzicom podoba, czy też nie, po pierwszej komunii dziecko zaczyna wkraczać w nastoletni wiek. A ten wiek żegna na zawsze kinderbale, a zaczyna witać domówki i prywatki. Nikt nie wyobraża sobie ich bez odpowiednio przygotowanej muzyki. Głośnik Manta ma mnóstwo ciekawych funkcji i ciekawy design, więc estetkom przypadnie do gustu.

Tani dron na prezent komunijny

Drony stały się modne kilka lat temu i z mody nie wychodzą. Na szczęście kupno tego urządzenia nie musi już oznaczać wydania całej, miesięcznej wypłaty. Producenci prześcigają się w pomysłach, ale i konkurencyjnych cenach. To urządzenie jest wyposażone w kamerę, z której obraz w czasie lotu, można obserwować na własnym smartfonie.

Uwaga! Decydując się na zakup drona najpierw poznajcie przepisy Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Pamiętajcie także, żeby przy dziecku zawsze był ktoś dorosły. Zanim kupicie drona zastanówcie się, czy na pewno jest to odpowiedni prezent.

W Magazynie Ceneo przeczytacie więcej o dronach odpowiednich dla dzieci.

Zloty medalik dla tradycjonalistek

Biżuteria komunijna opiera się od lat wszelkim modom. Złoty łańcuszek z medalikiem to pamiątka na zawsze, dlatego warto zdecydować się na taki prezent.

Prezenty na komunię dla dziewczynek do 300 zł

W tek kwocie można znaleźć już całkiem sporo modnej elektroniki, ale warto czasem poszukać czegoś, co będzie bardziej oryginalne.

Aparat fotograficzny na komunię

Choć aparaty natychmiastowe to żadna nowość, gdyż takie zdjęcia robiło się już w latach 70. Trzeba jednak przyznać, że  w ostatnim czasie obserwuje się ich wielki renesans, zwłaszcza wśród najmłodszych, dla których nowością są wywoływane zdjęcia. Aparaty są niezwykle proste w użyciu, estetyczne i w różnych kolorach.

Kamera sportowa na komunię

To jest idealny prezent dla dziewczynki, która lubi sport. Kamera sportowa pozwala rejestrować w ruchu wszystko: bieg, jazdę na rowerze, nartach, pływanie pod wodą i wspinaczkę wysokogórską. Dzięki zapisom, mała sportsmenka może porównywać swoje osiągnięcia, no i mieć świetną pamiątkę.

Zegarek dla dziewczynek na komunię

Za tym zegarkiem stoi funkcjonalność, estetyka i marka z tradycjami. DKNY narodziła się w Nowym Jorku w 1989 roku. Zegarek jest zdobiony, designersko wykonany i na tyle skromny i delikatny, że pasuje na dziecięcą rękę.

Autorka: Katarzyna Berg