Data publikacji:

Prezenty na Dzień Chłopaka dla syna i taty - przegląd

Autor: Bogumiła Kurzeja

Dzień Chłopaka zbliża się wielkimi krokami. Warto wykorzystać tę okazję, by obdarować mężczyzn swojego życia fajnym upominkiem. Zobaczcie nasze propozycje.

Zabawki, książki, a może praktyczny gadżet? Czym zaskoczycie solenizantów 30 września? Zarówno syn, jak i tata ucieszy się z miłego gestu. W końcu takie święta są po to, by pamiętać o swoich najbliższych. Oto nasze podpowiedzi.

Dla syna

Na grafice: 1. Dźwig Bruder, 247,90 zł

Każdy mały chłopiec marzy o elektrycznej kolejce, najlepiej takiej, która zajmie cały pokój. Taki podarunek na pewno będzie strzałem w dziesiątkę. Aby przekonać dziecko do lektury, warto wybrać odpowiednią pozycję do czytania. Polecamy kultowe dzieło Astrid Lindgren. Przedszkolakowi przypadnie do gustu kopuła symulująca nocne niebo, która posłuży do urządzania niezapomnianych gwiezdnych show. Młodszym dzieciom proponujemy interaktywną zabawkę-szczeniaczka lub wspaniały samochodzik-dźwig.

Dla taty

Prezenty na Dzień Chłopaka mogą sprawić radość zarówno synowi, jak i tacie. Idealnie w tej roli sprawdzi się model pirackiego statku oraz popularna gra, jaką są piłkarzyki. Obie formy rozrywki pozwolą dziecko spędzić trochę czasu z ojcem na zabawie. Dla taty proponujemy również modne, duże słuchawki lub praktyczną saszetkę, która pomieści najważniejsze rzeczy i drobiazgi. Dobrym pomysłem będzie też kubek z zabawnym napisem.