Data modyfikacji:

Co na prezent dla 11-latka?

Kupienie upominku dla roczniaka to bułka z masłem. Dla trzylatka – trzeba dłużej wybierać, ale wciąż jest łatwo. Nawet i z kupieniem prezentu dla 7-latka nie powinniśmy mieć większych trudności. Ale 11-latek? Tak, to już zdecydowanie wielkie wyzwanie. Jeśli więc nie wiesz, co kupić na prezent dla 11 latka, koniecznie przeczytaj ten tekst.

Jaki prezent dla 11 latka? Upominki, które ucieszą starszaka

Klocki Lego

Jeśli nie wiesz, jaki prezent na urodziny dla 11-latka będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę, to możemy cię zapewnić, że będą to zestawy klocków Lego. Najbardziej adekwatne dla tej kategorii wiekowej są Lego Technic, Lego Star Wars oraz nowość – Lego Architecture.

Sprawdź: Lego Ninjago: najlepsze zestawy klocków

Ponadto niektóre dzieci wciąż interesują się także Minecraftem czy Lego Ninjago. Ceny kompletów są bardzo różne – wahają się od kilkudziesięciu do nawet kilku tysięcy złotych, więc naprawdę jest w czym wybierać. Kupując taki upominek uzyskasz gwarancję, że dziecko, a właściwie już nastolatek, będzie naprawdę zadowolony.

Pistolety Nerf

Nie musisz martwić się, że prezent dla 11-latka zostanie rzucony w kąt na rzecz konsoli, jeśli wybierzesz którykolwiek z pistoletów na strzałki z gąbki – najmodniejsze są wszelkiego rodzaju bronie filmy Nerf. Kupując go, uzyskasz przy okazji pewność, że dziecko oderwie się od telewizora czy komputera i pobiegnie strzelać z kolegami – to najlepsza okazja do wypróbowania nowego nabytku.

Gra planszowa

Jaki prezent dla 11-latka ucieszy zarówno jego, jak i całą jego rodzinę? Sprawa jest jasna – gra planszowa! Twister, Monopol, gra „Nie wdepnij w to”, „Scrabble Junior” czy „5 sekund Junior” to świetne propozycje gier dla całej rodziny. A z uwagi na to, że 11-latek wchodzi już powoli w trudny wiek, każde chwile rodzinnej radości są na wagę złota.

Puzzle 500 elementów

500-elementowe puzzle to genialny prezent dla 11 latka na urodziny czy pod choinkę. Odpowiednio trudne obrazki są już sporym wyzwaniem dla dziecka i zajmą je na wiele godzin. Z kolei skończone już puzzle będą stanowiły powód do dumy i zachętę do kolejnych prób – być może z jeszcze liczniejszymi elementami.

Prezenty – pewniaki. Jaki prezent dla 11 latka możesz kupić bez zastanowienia?

Jeśli nie masz pewności, jaki prezent dla 11 latka będzie odpowiedni, a nie masz czasu na szukanie spośród setek różnych propozycji, to zaufaj ocenom tysięcy rodziców i wybierz sprawdzone przez nich upominki. Oto 100% pewniaki.

Lego Gwiazda Śmierci

Olbrzymi zestaw klocków Lego, według opakowania przeznaczony dla dzieci od 14 roku życia, ale z całą pewnością poradzi sobie z nim i 11-letnie dziecko (co oczywiście będzie wymagało znacznych nakładów czasu). Jedynym minusem jest dość wysoka cena, więc na taki „upominek” warto złożyć się z innymi członkami rodziny.

Zestaw do nauki elektroniki cyfrowej

Specjalna, laboratoryjna płytka obwodu drukowanego oraz niezbędne akcesoria umożliwią dziecku zrozumienie podstawowych, logicznych powiązań, a nawet zachęcą do tworzenia własnych obwodów. To podłoże do świetnych eksperymentów, a więc idealny prezent dla 11-latka.

Arena Ninjago

2 minifigurki, 2 obrotowe tarcze, karty bitewne i z postaciami, a do tego 14 rodzajów broni – oto Arena Ninjago, czyli świetny prezent dla każdego 11-latka. Nie ma możliwości, aby upominek mu się nie spodobał, a cena jest przystępna – nie pozostaje zatem nic innego, jak po prostu kliknąć: „Kupuję!”
Autorka: Karolina Wojtaś