Data modyfikacji:

Co na prezent dla 11-latka?

Kupienie upominku dla roczniaka to bułka z masłem. Dla trzylatka – trzeba dłużej wybierać, ale wciąż jest łatwo. Nawet i z kupieniem prezentu dla 7-latka nie powinniśmy mieć większych trudności. Ale 11-latek? Tak, to już zdecydowanie wielkie wyzwanie. Jeśli więc nie wiesz, co kupić na prezent dla 11 latka, koniecznie przeczytaj ten tekst.

Jaki prezent dla 11 latka? Upominki, które ucieszą starszaka

  • Klocki Lego
  • Pistolet Nerf
  • Gra planszowa
  • Puzzle

Klocki Lego

Jeśli nie wiesz, jaki prezent na urodziny dla 11-latka będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę, to możemy cię zapewnić, że będą to zestawy klocków Lego. Najbardziej adekwatne dla tej kategorii wiekowej są Lego Technic, Lego Star Wars oraz nowość – Lego Architecture.

Sprawdź Jakie zestawy Lego Ninjago?

Ponadto niektóre dzieci wciąż interesują się także Minecraftem czy Lego Ninjago. Ceny kompletów są bardzo różne – wahają się od kilkudziesięciu do nawet kilku tysięcy złotych, więc naprawdę jest w czym wybierać. Kupując taki upominek uzyskasz gwarancję, że dziecko, a właściwie już nastolatek, będzie naprawdę zadowolony.

Pistolety Nerf

Nie musisz martwić się, że prezent dla 11-latka zostanie rzucony w kąt na rzecz konsoli, jeśli wybierzesz którykolwiek z pistoletów na strzałki z gąbki – najmodniejsze są wszelkiego rodzaju bronie filmy Nerf. Kupując go, uzyskasz przy okazji pewność, że dziecko oderwie się od telewizora czy komputera i pobiegnie strzelać z kolegami – to najlepsza okazja do wypróbowania nowego nabytku.

Gra planszowa

Jaki prezent dla 11-latka ucieszy zarówno jego, jak i całą jego rodzinę? Sprawa jest jasna – gra planszowa! Twister, Monopol, gra „Nie wdepnij w to”, „Scrabble Junior” czy „5 sekund Junior” to świetne propozycje gier dla całej rodziny. A z uwagi na to, że 11-latek wchodzi już powoli w trudny wiek, każde chwile rodzinnej radości są na wagę złota.

Puzzle 500 elementów

500-elementowe puzzle to genialny prezent dla 11 latka na urodziny czy pod choinkę. Odpowiednio trudne obrazki są już sporym wyzwaniem dla dziecka i zajmą je na wiele godzin. Z kolei skończone już puzzle będą stanowiły powód do dumy i zachętę do kolejnych prób – być może z jeszcze liczniejszymi elementami.

Prezenty – pewniaki. Jaki prezent dla 11 latka możesz kupić bez zastanowienia?

Jeśli nie masz pewności, jaki prezent dla 11 latka będzie odpowiedni, a nie masz czasu na szukanie spośród setek różnych propozycji, to zaufaj ocenom tysięcy rodziców i wybierz sprawdzone przez nich upominki. Oto 100% pewniaki.

Lego Gwiazda Śmierci

Olbrzymi zestaw klocków Lego, według opakowania przeznaczony dla dzieci od 14 roku życia, ale z całą pewnością poradzi sobie z nim i 11-letnie dziecko (co oczywiście będzie wymagało znacznych nakładów czasu). Jedynym minusem jest dość wysoka cena, więc na taki „upominek” warto złożyć się z innymi członkami rodziny.

Zestaw do nauki elektroniki cyfrowej

Specjalna, laboratoryjna płytka obwodu drukowanego oraz niezbędne akcesoria umożliwią dziecku zrozumienie podstawowych, logicznych powiązań, a nawet zachęcą do tworzenia własnych obwodów. To podłoże do świetnych eksperymentów, a więc idealny prezent dla 11-latka.

Arena Ninjago

2 minifigurki, 2 obrotowe tarcze, karty bitewne i z postaciami, a do tego 14 rodzajów broni – oto Arena Ninjago, czyli świetny prezent dla każdego 11-latka. Nie ma możliwości, aby upominek mu się nie spodobał, a cena jest przystępna – nie pozostaje zatem nic innego, jak po prostu kliknąć: „Kupuję!”
Autorka: Karolina Wojtaś