Data publikacji:

Jakie LEGO City do 100 zł wybrać?


LEGO City to seria klocków, które pozwalają na stworzenie realistycznego świata i zabawę m.in. w policjanta, strażaka, sprzedawcę lodów lub budowlańca. Dzieci mogą rozwijać swoją wyobraźnię, odgrywając scenki, które mogły się wydarzyć w prawdziwym życiu. Prezent w postaci zestawu do składania z pewnością ucieszy pociechy w każdym wieku. Niestety LEGO potrafią nieźle nadszarpnąć domowy budżet. Na szczęście jednak na rynku dostępnych jest wiele zestawów, które są przystępne cenowo. Jakie zatem LEGO City do 100 zł wybrać? Zainspiruj się naszym poradnikiem i wybierz najciekawsze komplety klocków w rozsądnej cenie.
dziecko

LEGO City Wakacyjny Kamper (60283)


Zestaw, który pozwoli twojemu dziecku pobawić się w rodzinne wakacje. Zestaw składa się z kampera oraz rodziny z małym dzieckiem. Liczne akcesoria, wśród których znajdziesz m.in. przenośną kuchenkę gazową, kubki, rozkładany stolik, krzesła i aparat, pozwolą na wielogodzinne odgrywanie wakacyjnych scenek. Dziecko może np. nakarmić niemowlaka lub ułożyć go spać.

Atrakcyjności zestawowi dodaje fakt, że kamper ma zdejmowany dach, pod którym kryje się bogato wyposażone wnętrze. Nic, tylko spakować rodzinę i wyjechać na wymarzone wakacje!

LEGO City składa się ze 190 elementów i przeznaczony jest dla dzieci od piątego roku życia. Jego cena zaczyna się od 59 zł.

LEGO City Śmieciarka (60220)


Tym razem twoje dziecko może wcielić się w bohatera oczyszczającego miasto z wszelkich śmieci! Pomóż mu posprzątać nieczystości do kontenera i wspólnie sprawcie, żeby okolica lśniła czystością. Dzięki pomarańczowej śmieciarce kosze zostaną błyskawicznie opróżnione.

LEGO City Śmieciarka zawiera 90 elementów i przeznaczony jest dla dzieci od szóstego roku życia. Dostępny jest w cenie od 60 zł

LEGO City Buldożer budowlany (60252)


Buldożer budowlany to komplet klocków LEGO do 100 zł, który pozwoli wcielić się pociechom w budowlańca. Buldożer ma gumowe gąsienice oraz ruchomą łyżkę. Jednak ten pojazd to nie wszystko, co można znaleźć w tym zestawie. Najmłodsi z pewnością ucieszą się również z betoniarki i dźwigu z kulą oraz z akcesoriów: np. dwóch pachołków.

Zestaw zawiera 128 części i nadaje się dla dzieci od czwartego roku życia. Kosztuje około 60 zł.

LEGO City Traktor (60287)


Zestaw klocków, z którego ucieszą się wszystkie dzieci, które fascynuje wiejskie życie. Traktor wraz z licznymi akcesoriami (np. bele siana, królik) pozwoli pociechom wcielić się w rolnika zbierającego swoje uprawy – m.in. marchewkę czy dynię. Sam pojazd wyposażony jest w ruchomą łyżkę do ładowania, kabinę i podnoszone ramię. Komplet pozwoli na wielogodzinne zabawy w farmera.

LEGO City Traktor zawiera 148 elementów i przeznaczony jest dla pociech od trzeciego roku życia. Można go kupić w cenie od 60 zł.

LEGO City Furgonetka z lodami (60253)


A może ktoś ma ochotę na lody? Jeśli tak, to serdecznie zapraszamy do wcielenia się w rolę lodziarza sprzedającego pyszne smakołyki ze swojej furgonetki. W komplecie, oprócz uśmiechniętej minifigurki sprzedawczyni, znajduje się również postać chłopaka z deskorolką oraz jego psem.

LEGO City Furgonetka z lodami składa się dokładnie z 200 elementów. Mogą się nim bawić dzieci od szóstego roku życia. Kosztuje około 65 zł.

LEGO City Jacht (60221)


Na jakie LEGO City zestawy do 100 zł warto jeszcze zwrócić uwagę? Tym razem proponujemy coś dla najmłodszych fanów wody i sportów wodnych – jacht! Niech dziecko zapakuje minifigurki na luksusowy pokład i wyruszy nim w rejs po morzach i oceanach. W które miejsce dzisiaj zawita? Jeśli znudzi się mu pływanie, zawsze może założyć sprzęt do nurkowania i wpłynąć w głębiny w poszukiwaniu zagubionych skarbów. Tylko niech uważa na rekina!

Zestaw LEGO City Jacht składa się z 148 elementów i zalecany jest dla pociech od trzeciego roku życia. Dostępny jest w cenie od 65 zł.

LEGO City Szpital (60204)


Jakie jeszcze LEGO City zestawy do 100 zł można znaleźć? Tym razem w tym zakresie cenowym proponujemy szpital. W budynku placówki znajduje się m.in. pracownia rentgenowska, sala operacyjna/porodowa, recepcja i kiosk. Zabawę w lekarza umilą także liczne akcesoria, takie jak helikopter z lądowiskiem, karetka, nosze czy wózek inwalidzki. W skład zestawu wchodzi również aż jedenaście minifigurek.

LEGO City Szpital to zdecydowanie największy komplet w naszym zestawieniu, ponieważ składa się na nie go aż 861 elementów. Przeznaczony jest dla dzieci powyżej szóstego roku życia i kosztuje około 75 zł.

LEGO City Pościg helikopterem policyjnym (60243)


Zabawa w policjantów i złodziei nabiera nowego wymiaru dzięki helikopterowi policyjnemu! Dziecko będzie mogło wcielić się w rolę dobrego policjanta Sama, którego celem będzie schwytanie złodziejaszka Snaka zanim obrabuje całe miasto. A może pociecha wcieli się w złoczyńcę uciekającego przed stróżem prawa? Wszystko zależy od wyobraźni! Dynamiczności akcji dodadzą dodatkowe pojazdy: quad oraz motocykl, a także sama konstrukcja helikoptera: działający magnes umieszczony na łańcuchy.

Pościg helikopterem policyjnym składa się z 212 elementów i przeznaczony jest dla dzieci od trzeciego roku życia. Ten zestaw LEGO City jest dostępny za około 100 zł.

LEGO City Na ratunek w płonącym barze (60214)


O nie! Bar z hamburgerami płonie! Szybko, niech dziecko gasi pożar! Zestaw LEGO City Na ratunek w płonącym barze z pewnością przypadnie do gustu wszystkim pociechom, które lubią odgrywać scenki i marzą o zostaniu strażakiem. Dzięki wozowi strażackiemu dołączonemu do zestawu najmłodsi będą mogli szybko opanować niebezpieczną sytuację w barze szybkiej obsługi. Pojazd wyposażony jest w obrotowy tył, dwa schowki oraz pompę kierunkową. Dodatkowym wsparciem w akcji jest także motocykl oraz liczne akcesoria, takie jak np. strażacki toporek, kosz na śmieci czy gaśnica.

Komplet klocków składa się z 327 elementów i przeznaczony jest dla dziecka powyżej trzeciego roku życia. Kosztuje około 100 zł.
Autor: Agnieszka Ragus