Data modyfikacji:

Zabawki roboty - nie tylko dla chłopców

Roboty królują w dziecięcych bajkach i… w zabawach. Metalowi bohaterowie dostępni są we wszystkich kształtach, kolorach i wielkościach. Na Ceneo znajdziesz nie tylko figurki do zabawy dla dziewczynek i chłopców, ale także roboty służące do samodzielnego złożenia, modele interaktywne i sterowane. Zobacz, jakie zabawki roboty sprawią dzieciom największą frajdę.

Transformersy i cała reszta

Spytaj się dowolne dziecko o najpopularniejsze zabawki roboty – Transformers – taka będzie odpowiedź. Supersilne roboty, należące do mechanicznej rasy pozaziemskiej, stanowią klasyk gatunku, który pobudza wyobraźnię dzieci już od przeszło 30 lat!

Cechą charakterystyczną Transformersów zabawek jest ich umiejętność zamiany w pojazdy. Cecha ta wykorzystana została także w zabawkowych figurach, gdzie serią prostych ruchów można przerobić robota w auto.

Sprawdź również: Modne zabawki dla dziewczynek.

Roboty nie tylko dla starszaków

Urok robotów doceniają także młodsi. Z myślą o nich przygotowane zostały roboty o prostszej konstrukcji. Zabawki roboty dla dzieci w wieku przedszkolnym nie są tak skomplikowane, jak modele przeznaczone dla starszych fanów metalowych postaci.

Maluchy będą zachwycone wielokolorowymi figurkami, inspirowanymi bajką Super Wings, w której samoloty zamieniają się w roboty. Podobnie jak w bajce – także i tutaj dzieci mogą przemieniać konstrukcję postaci z jednej wersji w drugą.

W ofercie znajdziesz także wiele innych modeli zabawek robotów. Część z nich dedykowana jest dla młodych konstruktorów, którzy mogą odkręcać śrubki oraz przerabiać budowę zabawki.

Roboty do sterowania

Dzieci są zachwycone modelami, którymi można sterować. Na Ceneo znajdziesz roboty zabawki na pilota, które odpowiednie są zarówno dla młodszych, jak i dla starszych dzieci.

Część modeli posiada także kształty realnie występujących zwierząt. Popularne są zwłaszcza modele imitujące pająki i insekty. Do wyboru masz także rekiny, dinozaury i wiele innych.

Wśród robotów znajdziesz także modele idealne dla fanów filmów si-fi. Bardzo dobrze oceniane są jest sterowany roboty inspirowane robotem R2D2 z Gwiezdnych Wojen. Miłośnicy złych postaci mogą także skusić się na model z Lordem Vaderem. Prawdziwa gratka dla fanów trylogii Gwiezdnych Wojen i świata Jedi!

Roboty interaktywne

Dzieci uwielbiają także roboty, które wchodzą z nimi w interakcje. Zabawki roboty interaktywne reagują na bodźce płynące z otoczenia. Przed latoroślami godziny zabawy dzięki zabawkom, które odpowiadają na dźwięk i ruch, wykonują polecenia, świecą, grają i tańczą.

Nie możecie pozwolić sobie na prawdziwszego psa? Kup interaktywnego pupila, który potrafi siadać, podnosić łapy i zapewniać doskonałą rozrywkę! Roboty psy zabawki nie poniszczą mebli i nie wymagają spacerów.

Zabawkowy robot do zrobienia samemu

Zabawka nie musi zostać dziecku podana jak na tacy. Mali konstruktorzy będą zachwyceni możliwością samodzielnego złożenia działającego robota. Do tego celu warto wykorzystać zestawy, które umożliwiają samodzielne złożenie maszyny.

Bez obaw o trudność tego zadania. Na Ceneo znajdziesz wiele zestawów o różnym stopniu złożoności, które dedykowane są dla różnych grup wiekowych.

Wśród nich znajdziesz między innymi sympatyczne modele solarne, roboty do puszczania baniek, maszerujące i rysujące! Dla zaawansowanych konstruktorów wybierz zestawy, w których oprócz części do złożenia znajdziesz także elementy elektroniczne czy panel słoneczny, który zapewni energię robotowi.

Niewinna zabawa może stać się pierwszym krokiem w fascynującej dziedzinie robotyki.

Wejdź na Ceneo.pl i znajdź najlepsze zabawki dla chłopca.