Data modyfikacji:

Pięć huśtawek do pokoju dziecięcego

Autor: Justyna Mazur

Moje dzieci, gdyby mogły, nie schodziły z huśtawki. I Dziedzic, i Siostra Dziedzica odkąd tylko zostały klientami placów zabaw, swoje pierwsze kroki zawsze kierują w stronę bujadeł - nie ważne, że kolejka, że zimno, że głodno - dzień bez półgodzinnego huśtania to dzień stracony! Dlatego gdy każde z ich dostanie własny pokój, zamontujemy tam coś, na czym będzie się można pobujać. Mam już na oku kilka hamaków i huśtawek - oto i one.

Kokon - worek

Bezpieczny już dla małych dzieci. Znajomy, który zamontował taką huśtawkę dla swojego 2-letniego synka mówił mi ostatnio, że znakomicie się sprawdza. Co dwa tygodnie - na kilka dni - znika z pokoju. Po tym czasie młody jest tak stęskniony, że non stop w niej siedzi :-)

Do akrobacji

Ikeowska huśtawka dobra zarówno do środka, jak i na zewnątrz. Bez podparcia pleców, więc raczej dla starszaków. Plus za wielofunkcyjność :-)

Dla małych pilotów

A to propozycja dla najmłodszych. Ciekawy pomysł, niestety - dość droga.

Hamak

Klasyczny, ogrodowy, ale nie do leżenia, tylko siedzenia. Ekonomiczne i bardzo fajne rozwiązanie!

Dla miłośników dobrego designu

Piękne, wiszące fotele-kokony, które stoją na stelażu, ale mogą być też podwieszone na suicie, to moje marzenie. Niekoniecznie do pokoju dziecięcego ;-)

dziecko na łóżku

Ochraniacze do łóżeczka. Czy są potrzebne? Kiedy ich użyć

2019-10-03
Jak sprawić, by sen twojego niemowlęcia był jeszcze bardziej bezpieczny i komfortowy? Pomoże w tym ochraniacz do łóżeczka. Dowiedz się więcej
Meble dla dzieci

Meble dla dzieci – jak je wybrać?

2019-08-29
Każdy maluch marzy o idealnym miejscu do zabawy i nauki, swoim kąciku, w którym będą mogły spełniać się jego marzenia. Jakie cechy powinien posiadać idealny pokój dziecięcy? Jak wybrać meble dla dziecka? Poznaj nasze rady!
biurko dla dziecka

Biurko dla dziecka. Jak wybrać? Jakie kupić? Poradnik

2019-08-14
Twój mały przedszkolak wkracza wkrótce na kolejny szczebel edukacji i zaczyna swoją przygodę ze szkołą? To znak, że czas zaaranżować wygodny kącik do nauki. Centrum wydarzeń będzie tu stanowić oczywiście biurko. Jeśli właśnie urządzasz pokój dla przyszłego ucznia, przekonaj się, jakie biurko dla dziecka wybrać i gdzie je umieścić?
biurko rosnące z dzieckiem

Biurko rosnące razem z dzieckiem – dlaczego warto je kupić?

2019-08-13
Biurko to bardzo ważny element wyposażenia pokoju dziecka, które jest uczniem. Własne miejsce do pracy pozwala dziecku rozróżnić czas zabawy od czasu nauki i skupić się na swoich obowiązkach. W przypadku urządzania pokoju dziecięcego, kiedy dziecko ma 5-6 lat, warto rozważyć zakup biurka regulowanego, które będzie „rosło” razem z dzieckiem.
dodatki do pokoju dziecięcego

Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego. 10 najciekawszych

2019-08-08
Aranżacyjny diabeł tkwi w szczegółach. Zasada ta sprawdza się świetnie również w stylizacji pokoju dziecięcego. Jeśli pokój twojego dziecka ma być inspirującym miejscem do zabawy i jednocześnie pomieszczeniem, które wygląda dobrze, nie może w nim zabraknąć efektownych dekoracji. Oto krótka lista najciekawszych dodatków do pokoju dziecięcego.
Pokój dziecka z tapetą

Tapety do pokoju dziecięcego - przegląd najciekawszych modeli

2019-06-28
W pokoju dziecięcym nie ma miejsca na nudę. Tu wszystkie elementy wystroju podlegają najsurowszej ocenie – jeśli maluch ma czuć się świetnie we własnym pokoju, najbliższe otoczenie powinno być pięknie zaaranżowane. Jak osiągnąć taki efekt? Pomogą ci w tym modne tapety dla dzieci.