Data publikacji:

Zabawki, które warto kupić w Black Friday 2018

Autor: Joanna Stanuch

Black Friday to idealna okazja, by w korzystnych cenach nabyć drobiazgi dla swoich pociech. Nie zapominaj, że Mikołajki oraz Boże Narodzenie tuż tuż – być może warto pomyśleć o prezentach już teraz? Oto, czym warto zainteresować się w trakcie wielkich wyprzedaży.

Skąd się wziął Black Friday?

Ogromne wyprzedaże poprzedzające okres świąteczny przybyły do Europy ze Stanów Zjednoczonych – Amerykanie od lat korzystają z dobrodziejstw, które niesie ze sobą Czarny Piątek – pierwszy piątek przypadający po Święcie Dziękczynienia. Poza kolosalnymi obniżkami cen, wiele sklepów jest czynnych w dodatkowych godzinach, a nawet umożliwia klientom nocne zakupy. Szacuje się, że w ciągu tego jednego dnia, na zakupy wybiera się około 100 milionów Amerykanów!

Black Friday w Polsce „obchodzony” jest od stosunkowo niedawna: dopiero kilka lat temu ów zwyczaj pojawił się w polskich sklepach i jak nietrudno się domyślić – szybko zyskał ogromną popularność. To doskonała okazja na to, by kupić coś, o czym marzyłeś od dawna, ale i na to, by w okazyjnej cenie skompletować bożonarodzeniowe prezenty.

Black Friday 2018: najlepsze promocje są w internecie

Każdy, kto choć raz wybrał się do centrum handlowego w okresie wyprzedaży wie, że zakupy w tłumie ludzi nie należą do najprzyjemniejszych. Na szczęście, doskonałe okazje czekają na ciebie również w Internecie. Wraz z Ceneo.pl możesz odliczać czas do święta wszystkich łowców okazji, a następnie, kupić ulubione produkty w bardzo atrakcyjnych cenach.

Czemu warto zrobić zakupy w Black Friday 2018 przez internet? Po pierwsze: nie stoisz w kolejkach i nie musisz walczyć o ostatnią sztukę produktu, który cię interesuje. Po drugie: ceny w internecie niemal zawsze okazują się bardziej korzystne, niż w sklepach stacjonarnych, które w cenie produktu zawierają wiele ukrytych kosztów. Zamiast decydować się na wielogodzinne zakupy, w wyczekiwany Czarny Piątek usiądź wygodnie przed komputerem i w kilka chwil kup to, co chodziło ci po głowie od dawna.

Black Friday 2018: jakie kupić zabawki?

Klocki Lego

Lego nigdy nie wyjdą z mody – od lat stanowią doskonałą i rozwijającą zabawkę dla młodszych i starszych dzieci. Zestaw klocków dopasowany do wieku i zainteresowań twojego malucha z pewnością okaże się doskonałym prezentem.

Gry planszowe

Jeśli chcesz, by twoje dziecko połączyło zabawę z rozwojem wyobraźni i logicznego myślenia, podczas zakupów w Czarny Piątek upoluj dla niego ciekawą planszówkę. Najlepiej, jeśli będziecie mogli w nią zagrać całą rodziną.

Coś dla rozwoju sensorycznego

Najmłodszym dzieciom warto podarować zabawki, które wspomogą ich prawidłowy rozwój sensoryczny. Sprawdź szeroką ofertę zabawek marki Fisher Price, z którymi twoja pociecha będzie mogła rozwijać znajomość kolorów, słów i dźwięków.

W Black Friday 2018 doskonałe okazje czekają zarówno na dzieci, jak i na rodziców. Co znalazło się na twojej liście zakupów?