Data publikacji:

Jak dobrać poduszkę dla dziecka? Poprosiliśmy o wskazówki eksperta z Hilding Anders

Maluchy zaczynają potrzebować poduszek około drugiego roku życia. Wcześniej, ze względu na inne niż u dorosłej osoby napięcie mięśniowe, a także niewielką świadomość i kontrolę swojego ciała, wystarczający jest sam materac. Nie oznacza to jednak, że jaśki są całkowicie zakazane dla niemowląt; odpowiednio dobrane, mogą stanowić wygodne podparcie, nie powodując przy tym deformacji główki. O zakupie obowiązkowo musimy pomyśleć dopiero w chwili, gdy nasza pociecha zaczyna sama z siebie szukać podparcia dla główki - jest to moment, gdy warto być świadomym w temacie poduszek dla najmłodszych, aby zapewnić swojemu maluchowi wygodę oraz bezpieczną dla kręgosłupa i główki pozycję.
śpiący chłopiec

Idealna poduszka dla dziecka według Hilding Anders

Decydując się na wybór poduszki, warto w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na jej funkcjonalność oraz odpowiednie dopasowanie do potrzeb naszego dziecka. Inne potrzeby ma dziecko zdrowe, inne alergik, a jeszcze inne - pociecha z wrażliwym kręgosłupem.

Ekspert z Hilding Anders radzi, aby w pierwszej kolejności wziąć pod uwagę indywidualne potrzeby, a więc: pozycję, w której śpi dziecko, jego wiek i wzrost oraz częstotliwość, z jaką zmienia ono pozycję.

Następną ważną kwestią jest pokrowiec, ponieważ od niego zależy możliwość utrzymania poduszki w czystości. Należy zwrócić uwagę również na wypełnienie, które jednym z kluczowych czynników wpływających na nasze dobre samopoczucie po przebudzeniu. W ofercie sklepu Hilding znajdzie się produkt spełniający każde potrzeby, jak poduszka dla alergików czy poduszka ortopedyczna.

Poduszki ortopedyczne - zastosowanie i przeznaczenie

Poduszki ortopedyczne znajdujące się w ofercie Hilding spełniają wszystkie wymogi, jeśli chodzi o tego typu produkty przeznaczone m.in. dla najmłodszych. Bez względu na to, czy mamy do czynienia z osobą dorosłą, czy z dzieckiem, zasada zawsze jest ta sama: musi być wygodnie, a odpowiednie ułożenie ma za zadanie nie tylko leczyć schorzenia, ale również im zapobiegać.

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest poduszka SleepMed Comfort Pillow, która charakteryzuje się tym, że dopasowuje się do kształtu ciała, dlatego stanowi idealne podłoże dla główki dziecka. Jest ona wykonana z pianki termoelastycznej. Poduszka SleepMed Comfort Pillow jest produktem w pełni hipoalergicznym, a pokrowiec nadaje się do ściągnięcia i wyprania w 60 stopniach. Również dzięki zdolności do przepuszczania powietrza, zapobiega zaleganiu wewnątrz kurzu i drobnoustrojów, dlatego jest to bezpieczny i komfortowy produkt, idealny dla małego alergika.

dziewczynka leżąca na poduszce

Materace i poduszki Sleepmed by Hilding Anders - idealne do zakupu online

Hilding Anders to lider na rynku w produkcji poduszek oraz materacy. Dzięki temu, iż są to produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów, a także odpowiednie zarówno dla alergików, jak i osób borykających się z bólami kręgosłupa, każdy klient ma gwarancję satysfakcji z zakupu, bez względu na to, czy wcześniej miał możliwość przetestować produkt.

Setki pozytywnych opinii, a także staranne wykonanie podparte najnowszymi osiągnięciami producentów poduszek i materacy powodują, iż jest to produkt, który zadowoli każdego. Produkty Sleepmed by Hilding Anders reagują na kształt i temperaturę ciała, dopasowując się do nich, a ich wewnętrzna struktura nie pozwala na zatrzymywanie się w nich drobnych zanieczyszczeń. A co najważniejsze - sklep Sleepmed by Hilding Anders jest polecany przez zdrowykregoslup.pl.

Dbanie o zdrowy kręgosłup jeszcze nigdy nie było tak proste - wystarczy zadbać o odpowiedni materac oraz poduszkę, a wszystkie nasze problemy rozwiązują się podczas snu. Odpowiednie wyposażenie łóżka niesie za sobą szereg dodatkowych korzyści: zdrowszy sen, lepsze samopoczucie, energia i brak bólu, nawet po większej aktywności. W przypadku dzieci, które przez swoją energię oraz ciekawość świata są szczególnie narażone na kontuzje i przeciążenia, jest to najlepszy wybór, aby już od najmłodszych lat odciążać kręgosłup i zapewniać najlepszy, najbardziej wartościowy sen. Będzie to miało korzystne przełożenie na zdrowie i samopoczucie dziecka, a także na jego wyniki w szkole.

*****

Założona w 1939 r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków wysoką jakością i skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jensen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla marek takich jak Agata, Amazon BRW, Sleepmed i wielu innych.

Artykuł sponsorowany