Data modyfikacji:

Jaki prezent na mikołajki dla dzieci do 10 zł?

Czy upominek na 6 grudnia dla najmłodszych pociech może kosztować 10 zł? W tym artykule udowadniamy, że jak najbardziej! Zapoznaj się z naszymi inspiracjami i wybierz prezent na mikołajki dla dzieci do 10 zł. Fajne gadżety lub zabawki nie muszą być drogie i naprawdę mogą kosztować do 10 zł! Przekonaj się o tym w kolejnych akapitach.
Santa Claus giving gift to child

Upominki dla dzieci do 10 zł na mikołajki

Zmywalne tatuaże

Zmywalne tatuaże to dobry pomysł na prezent na mikołajki do 10 zł, który tymczasowo może ozdobić np. rękę twojej pociechy. W sklepach dostępne są wzory o przeróżnych wielkościach i kształtach. Najmłodsze pociechy mogą zrobić sobie m.in. ulubione postaci z bajek, dinozaury, samochody, słodkie kotki oraz pieski. Do zrobienia takiego tatuażu, oprócz samego wzoru, potrzeba około dwóch minut i wody. Wystarczy wybrany element przyłożyć do oczyszczonej skóry, a następnie zmoczyć i przytrzymać około minutę. Taki tatuaż łatwo zmyć – wystarczy odrobina oliwki lub olejków.

Kolorowanka

Kolorowanka to pomysł na prezent na mikołajki dla młodszych dzieci do 10 zł. Kolorowanki są nie tylko doskonałym sposobem na spędzenie czasu, ale również pomagają w rozwoju pociechy. Dzięki regularnemu kolorowaniu, dziecko rozwija swoją sprawność manualną oraz staranność. Kolorowanki pozytywnie wpływają na koordynację wzorkowo-ruchową, a także na późniejszą naukę stawiania pierwszych liter.

Naklejki

Naklejki będą ciekawym sposobem na ozdobienie zeszytów oraz pokoju dziecięcego. Kolorowe wzory i wesołe kształty ucieszą zarówno dziewczynki, jak i chłopców. Do wyboru, oprócz tradycyjnych naklejek, są np. naklejki błyszczące albo pianki.

Piasek kinetyczny – mały zestaw

Jaki prezent na mikołajki dla dzieci do 10 zł możesz jeszcze wybrać? Kolejną kreatywną propozycją jest piasek kinetyczny. Jego wyjątkowa formuła sprawia, że ziarenka doskonale łączą się ze sobą, ale nie przyklejają się do innych powierzchni i nie zostawiają na niej śladu. Ponadto piasek nie wysycha, dlatego umożliwi świetną zabawę przez długi czas.

Prezent na mikołajki dla dzieci do 10 zł – fajne zabawki do 10 zł

Zestaw konstrukcyjny metalowy Koparka

Zestaw konstrukcyjny metalowy Koparka dostarczy dużo radości i satysfakcji wszystkim małym twórcom. Komplet składa się z 54 elementów i zapewnia zabawę na wiele godzin. Zajmowanie się tym zestawem to nie tylko frajda, ale również rozwój umiejętności manualnych i kreatywności.

Littlest PetShop – figurka Lucky Pets Suprise

Figurka Lucky Pets Suprise to jedna wielka niespodzianka. Twoja pociecha nie będzie widziała, jaki bohater znajduje się w środku, dopóki nie otworzy opakowania! Taki upominek z pewnością dostarczy wiele emocjonujących wrażeń i zostanie w pamięci na długi czas.

Szklane kulki

Nieco zapomniane szklane kulki ponownie wracają do łask i coraz częściej wykorzystywane są do urozmaicania wolnego czasu przez dzieci i dorosłych. W internecie mnóstwo jest propozycji gier szklanymi kulkami – od przepychania ich przez wyznaczone tory, przez zbijanie kulek przeciwnika, a nawet malowanie kulkami po papierze. Mogą także służyć jako pomoc logopedyczna (przepychanie kulek powietrzem wydychanym przez słomkę). A gdy się znudzą, można je umieścić w wazonie i tym samym wykorzystać jako ciekawą ozdobę pomieszczenia.

Gra karciana Superpamięć

Superpamięć to gra w karty, która pomoże w rozwijaniu spostrzegawczości i pamięci. Polega na tym, aby w określony sposób dobierać do siebie elementy układanki. Dzięki uniwersalnym wzorom bez literek i cyfr sprawdzi się również u pociech, które nie potrafią jeszcze czytać i pisać. Superpamięć będzie jednak znakomitą rozrywką dla całej rodziny.

Jaki prezent na mikołajki dla dzieci do 10 zł? Fajne gadżety do 10 zł

Świecące jojo

Jojo to ciekawy prezent gadżet na mikołajki dla dzieci do 10 zł, który nie tylko dostarczy wiele radości, ale również rozwinie zdolności manualne. Jojo, które proponujemy w tym zestawieniu. Dodatkowo posiada efekty świetlne.

Fidget spinner

Pamiętasz jeszcze fidget spinnery? Te niesamowicie popularne gadżety kiedyś były dostępne na każdym kroku. Chociaż ich popularność dzisiaj nieco spadła, dalej są dobrym sposobem na zabicie nudy, urozmaicenie wolnego czasu i odstresowanie się. Dużym atutem tych gadżetów jest to, że są bardzo tanie. Ich cena zaczyna się już od 2 zł.

Gumowy brelok lama

Gumowe breloki lamy to fajne gadżety do 10 zł dla dzieci i dorosłych z poczuciem humoru. Te zabawne figurki gniotki ozdobią nie tylko klucze i dokumenty, ale również szkolne piórniki oraz plecaki.

Gniotek winogrono

Gniotek winogrono to propozycja podobna do breloka lamy, jednak jeszcze bardziej efektowna. Dzięki temu, że gadżet został wyprodukowany z miękkiej gumy i wypełniony jest kulkami w wielu różnych kolorach, zabawa nim nie tylko odstresowuje, ale również cieszy oko.

Gumki do robienia bransoletek

Jaki jeszcze prezent na mikołajki dla dzieci do 10 zł możesz wziąć pod uwagę? Upominek, który jest tani, a jednocześnie wyzwoli kreatywność w dziecku, to zestaw gumek do robienia bransoletek. Z kompletu ucieszą się przede wszystkim dziewczynki, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby również chłopcy spróbowali swoich sił w tworzeniu np. breloków z gumek. Gumki we wszystkich kolorach tęczy stwarzają nieograniczone możliwości w tworzeniu wzorów.

Żelowe długopisy

Żelowe długopisy to propozycja, z której ucieszą się przede wszystkim dziewczynki. Kolorowe wkłady z brokatem, nierzadko pachnące, to wspaniały sposób na ozdobienie notatek i zeszytów.
Zdjęcie: Envato Elements
Autor: Agnieszka Ragus