Data publikacji:

Jakie LEGO dla dziewczynki 7 lat wybrać?

Każde dziecko doskonale zna klocki LEGO i wiele z nich marzy, żeby dostać je pod choinkę albo na urodziny. A o jakich zestawach może marzyć siedmiolatka? Przychodzimy z pomocą! Poniżej przedstawiamy LEGO dla dziewczynki 7 lat, które sprawią jej radość i zapewnią wspaniałą zabawę przez wiele godzin.
lego

LEGO Friends Samochód elektryczny Olivii (41443)

LEGO Friends Samochód elektryczny Olivii to zestaw doskonały dla dziewczynki mającej 7 lat, którą chcemy od najmłodszych lat edukować, jak ważna jest ochrona środowiska naturalnego. W dodatku jest to najtańszy zestaw z naszego całego zestawienia, ponieważ można go dostać już za 55 zł. Samochód pozwala na podróże bez wykorzystywania ropy czy benzyny, ponieważ działa na prąd! Kiedy nagle zaczyna brakować energii, stacja ładowania wyposażona w panel słoneczny oraz turbinę wiatrową szybko przywróci odpowiedni poziom naładowania auta. Symulacja tankowania ekologicznego auta może być dobrym wstępem do ekologicznej edukacji. W zestawie, oprócz samochodu, znajduje się również miejsce na piknik oraz dwie minifigurki i figurka szczeniaka.

LEGO Friends Salon Fryzjerski w Heartlake (41391)

LEGO Friends Salon Fryzjerski w Heartlake będzie doskonałym pomysłem na prezent dla dziewczynki mającej 7 lat, która uwielbia bawić się we fryzjera i czesać innych. W skład zestawu wchodzi bogato wyposażony salonik fryzjerski, w którym przyjemnie można spędzić czas na upiększaniu siebie i plotkowaniu przy kawie lub herbacie. W środku znajdziemy m.in. szczotkę, suszarkę, peruki, lustro i inne elementy niezbędne w codziennej pracy zakładu fryzjerskiego. Pociecha może wcielać się zarówno w rolę stylistki jak i w rolę klientki lokalu. A może zaprosi do zabawy swoją przyjaciółkę? Jedno jest pewne – komplet zapewni pochłaniającą zabawę na wiele godzin. LEGO Friends Salon Fryzjerski w Heartlake dostępny jest w cenie około 75 zł.

LEGO Friends Luksusowy Kemping (41392)

Zestaw LEGO Friends Luksusowy Kemping pozwoli siedmiolatce nawet w środku zimy przenieść się w świat letnich wakacji i podróży. Komplet składa się z pięknego namiotu, który w żaden sposób nie przypomina dobrze znanych kempingów. W środku śpiwory zastąpiły łóżka, w dodatku znajduje się tam również smartfon. W pobliżu stoi również jacuzzi, w którym można się zrelaksować po całodniowym pobycie na rowerze (dołączony do zestawu) wśród dzikiej przyrody oraz ognisko, przy którym można wspólnie usiąść i upiec kiełbaski. Całość ozdabiają kolorowe lampki. W skład zestawu Luksusowy Kemping wchodzi 241 elementów. Dostępny jest w cenie około 110 zł.

LEGO Friends Szpital w Heartlake (41394)

Wszystkim dziewczynkom, którym nieobojętne są losy chorych i poszkodowanych, z pewnością przypadnie do gustu zestaw LEGO Friends Szpital w Heartlake. Dzięki niemu siedmiolatki będą mogły wcielić się m.in. w rolę lekarza pomagającemu pacjentom. Głównym elementem zestawu jest bogato wyposażony szpital. Na dwóch poziomach przeszklonego budynku znajdują się sprzęty medyczne (takie jak np. aparat rentgenowski), termometr, opatrunek i strzykawka. Dodatkowo w komplecie znajduje się również karetka, nosze oraz wózek inwalidzki. Całą zabawę uprzyjemnią trzy minifigurki. LEGO Friends Szpital w Heartlake kosztuje około 210 zł.

LEGO Friends Centrum handlowe w Heartlake City (41450)

Poza na zakupy! Która dziewczynka nie lubi się bawić w sklep? Tym razem zabawę urozmaici zestaw LEGO Friends Centrum handlowe w Heartlake City. To świetny pomysł na klocki LEGO Friends dla dziewczynki 7 lat. Na dwóch poziomach galerii znajdują się nie tylko sklepiki, ale również strefa gastronomiczna, wybieg modowy, studio fotograficzne czy miejsca, które rozwijają zainteresowania. Zestaw złożony z ponad tysiąca elementów będzie prezentował się niezwykle atrakcyjnie w pokoju siedmiolatki. Jest to również zasługa ogromnej liczby akcesoriów wchodzących w skład kompletu. W środku jest m.in. bankomat, działające ruchome schody czy w pełni wyposażone sklepy. Całą rozrywkę dopełnia komplet czterech minifigurek. Zestaw LEGO Friends Centrum handlowe w Heartlake City kosztuje około 350 zł.

LEGO Dots Kreatywny zestaw z tortem (41926)

Jakie LEGO dla 7-letniej dziewczynki inne niż LEGO Friends będzie dobrym wyborem? Z pewnością warto zainteresować się serią LEGO Dots i zestawem Kreatywny zestaw z tortem. To idealny komplet dla siedmiolatki, która bardzo lubi prace manualne. Osiem babeczek czeka na ozdobienie mnóstwem elementów: naklejek, świeczek oraz płytek. Całość pobudza kreatywność i angażuje pociechy na wiele godzin. W zestawie znajdują się również wskazówki dla rodziców, w jaki sposób mogą wykorzystać zestaw do stworzenia niepowtarzalnej imprezy dla swoich dzieci. Komplet LEGO Dots Kreatywny zestaw z tortem kosztuje około 110 zł.

LEGO Disney Kraina Lodu Elsa i Jej Magiczny Pałac Lodowy (43172)

Jaki zestaw LEGO Disney doceni dziewczynka mająca 7 lat? Wszystkim fankom filmów animowanych „Kraina Lodu” oraz „Gorączka lodu” warto rozważyć zakup modelu LEGO Disney Kraina Lodu Elsa i Jej Magiczny Pałac Lodowy. Piętrowy pałac z wieloma przezroczystymi elementami udającymi lód wzbudzi zachwyt nie tylko u najmłodszych. Jednak jego wygląd to nie wszystko, bowiem budowla wyposażona jest w wiele interaktywnych elementów, takich jak obrotowe schody oraz wysuwany most. Trudno też przejść obojętnie obok placu zabaw, na którym znajduje się śnieżna twierdza, huśtawka oraz sanie wyposażone w trzy wagoniki. Komplet składający się z 701 elementów jest dostępny w cenie około 250 zł.

LEGO Friends Domek Na Drzewie Mii (41335)

Która z dziewczynek nie marzyła chociaż raz o posiadaniu domku na drzewie? Daniel postanawia uczyć się na studiach, a siedmiolatka może odegrać scenki z pakowania jego rzeczy na strychu. Z zestawem LEGO Friends Domek Na Drzewie Mii jest to możliwe w zaciszu własnego pokoju. Siedmiolatka będzie mogła w nim odgrywać spotkanie z najlepszymi przyjaciółmi. Domek na drzewie jest bogato wyposażony w wiele elementów, takich jak np. pistolet na wodę, lina do zjeżdżania z piętra na parter, deskorolka, składana drabina, pistolet, pizza czy gra planszowa. Zestaw dostępny jest w cenie około 220 zł.
Zdjęcie: twenty20photos/Envato Elements
Autor: Agnieszka Ragus