Data publikacji:

Modne plecaki szkolne do 100, 150 i 200 zł

Dobry plecak szkolny musi podobać się dziecku, być solidny i funkcjonalny. Jaki plecak szkolny spełni te trzy wymagania? Zobacz modne plecaki szkolne do 100, 150 i 200 zł.

Modne plecaki szkolne do 100, 150 i 200 zł – jakie wybrać?

Na pewno zastanawiasz się, jaki plecak szkolny będzie najlepszy dla twojego dziecka. Dobry plecak szkolny powinien być przede wszystkim wygodny. Bardzo ważne jest, aby był dobrze dopasowany do kręgosłupa dziecka. Twoja pociecha bez wątpienia zwróci uwagę na wygląd plecaka do szkoły. Zobacz modne plecaki szkolne do 100 zł, 150 zł i 200 zł.

Modne plecaki szkolne do 100 zł

Już w przedziale do 100 zł można znaleźć dobre modne plecaki szkolne, które są połączeniem ładnego wyglądu i solidnego wykonania. Zobacz nasze propozycje.

Przeczytaj również: Plecak na kółkach – plusy i minusy

Plecak szkolny St. Majewski do 100 zł

Wśród modnych plecaków szkolnych do 100 zł warto zwrócić uwagę na produkty polskiej marki St. Majewski. Plecaki szkolne polskiego producenta są nie tylko stylowe i modne, ale również komfortowe i wytrzymałe. Młodszych uczniów na pewno zainteresują plecaki z motywami z filmów i bajek. Jako prezent dla fana Star Wars sprawdzą się plecaki z bohaterami z popularnej serii filmów.

Plecak szkolny Derform do 100 zł

Jeżeli szukasz kolorowego plecaka szkolnego do 100 zł dla dziewczynki, to oferta firmy Defrom na pewno cię zainteresuje. Zwierzęce printy na pewno zachwycą twoją córkę. Te plecaki szkolne są wyposażone w usztywnione plecy z oddychającej tkaniny, co zapewnia twojemu dziecku komfort noszenia plecaka również podczas upalnych dni. W bocznych kieszeniach twoje dziecko może umieścić na przykład ulubiony napój. Do pojemnego plecaka do 100 zł twoje dziecko spakuje wszystkie niezbędne przybory szkolne, a także laptop czy tablet dla dziecka.

Modne plecaki szkolne do 150 zł

Nieco wyższą półkę prezentują modne plecaki szkolne do 150 zł. Na uwagę w ich wypadku na pewno zasługuje solidne wykonanie z materiałów wysokiej jakości.

Przeczytaj również: Wyprawka szkolna dla pierwszoklasisty. Co kupić?

Plecak szkolny Nike do 150 zł

Sportowe plecaki szkolne od firmy Nike to propozycja dla starszych uczniów. Ich zaletą jest uniwersalizm – twoje dziecko zabierze taki plecak nie tylko do szkoły, ale również na jednodniowy wyjazd w góry czy na trening. Tył plecaków idealnie dopasowuje się do pleców dziecka, przez co plecak szkolny jest bardzo wygodny w noszeniu. Do plecaków szkolnych do 150 zł od Nike uczeń spakuje nie tylko podręczniki, ale również laptop do nauki.

Plecak szkolny St. Majewski do 150 zł

Również w przedziale do 150 zł firma St. Majewski oferuje wygodne i modne plecaki szkolne. Profilowane, ergonomiczne plecy, z dodatkowym usztywnieniem zwiększają komfort noszenia. Plecaki mają także miękkie szelki z regulacją długości, które nie wbijają się w ramiona dziecka.

Modne plecaki szkolne do 200 zł

Pamiętaj, że twoje dziecko korzysta z plecaka szkolnego codziennie. Plecak szkolny ma bardzo duży wpływ na zachowanie właściwej postawy. Źle dobrany plecak może powodować wady kręgosłupa. Dlatego też na zakupie dobrego plecaka szkolnego nie warto oszczędzać. Zobacz nasze propozycje modnych plecaków szkolnych do 200 zł.

Plecak szkolny Astra do 200 zł

Plecaki szkolne marki Astra na pewno zainteresują kibica piłki nożnej. W ofercie firmy znajdziesz modne plecaki szkolne z motywem popularnych klubów piłkarskich. Na uwagę zasługują również ergonomiczne, gąbkowane plecy z możliwością regulacji do wzrostu dziecka, a także elementy odblaskowe, które zapewnią bezpieczną drogę ze szkoły.

Plecak szkolny Herlitz do 200 zł

Plecaki szkolne do 200 zł od marki Herlitz wykonane zostały z wysokiej jakości wodoodpornego materiału. Na komfort noszenia plecaków wpływają regulowane szelki i ergonomicznie wyprofilowany tył. Na uwagę zasługuje także stabilna podstawa z nóżkami z tworzywa sztucznego – to idealne rozwiązanie, jeżeli twoja pociecha podróżuje do szkoły autobusem. Dzięki nóżkom plecak się nie pobrudzi.

Autor: Redakcja swiat-rodzicow.pl